Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео

Часом трапляється таке, що публікацію, яка вам подобається, потрібно на час прибрати. А видаляти її, природно, не хочеться – через певний час можна буде повернути фото, але при видаленні зітруться і лайки з коментарями. У цьому випадку можна архівувати Instagram або тільки одну фотографію. Принаймні, мене воно пару раз врятувало від рейдів матері в соціальні мережі.

Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео

І потрібна це фішка чи ні – судити вам. Останнім часом адміністрація Инсты всіляко розширює можливості свій софт, але часто не зовсім зрозуміло, чи потрібні функції були додані. Але на те це і фішки – нехай вони будуть, а ми вже придумаємо, як з ними розібратися і придумаємо, як їх використовувати на благо собі і своєму бізнесу.

А про те, як зробити бізнес-сторінку і як з нею працювати, читайте матеріал за посиланням.

Застосування архівації

Що таке архівувати в Instagram? Це функція, яка з’явилася відносно недавно. Тим не менш, вона дуже зручна, якщо вам потрібно сховати публікацію на час. Можна використовувати її, щоб приховати публікацію на час перевірки облікового запису. Зараз, наприклад, роботодавці перебралися в соціальні мережі і моніторять взагалі все.

Або можна влаштувати конкурс з механікою, яка відрізняється від звичайних. Наприклад, на підняття активності на сторінці, можна влаштувати такий гивэвей: робимо публікацію з оголошенням: «Ось цю публікацію я приховую, перший, хто помітить, що я її повернув, отримає 100 рублів на телефон». І все, халявщики будуть кожен день заходити у ваш профіль і попутно лайкати ваші нові публікації за умови їх високої якості, звичайно. Призи можуть бути різні, механіка теж може змінюватися в деяких нюансах. Тим не менш, можливість «ховати» публікації може стати в нагоді в самих, здавалося б, дивних речах. Просто пустіть свою фантазію в танок і придумайте своє особливе застосування кожної функції Instagram, щоб користувачі, заходячи в ваш аккаунт, кожен раз дивувалися і думали: «Що ж він (вона) викине в цей раз?».

Інструкція по використанню архівації

Отже, ви зважилися архівувати публікації, і ставите питанням: «Як же це зробити?». І насправді з цим все просто. Приступимо.

 • Відкриваємо свій профіль, натиснувши на піктограму чоловічка в правому нижньому куті.
 • Знаходимо публікацію, яку хочемо архівувати в Instagram. Пропозицію про архівації з’являється і при спробі видалити публікацію. Але тут можна помилитися і натиснути не туди, тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, дивимося наступні пункти.
 • Клікаємо на три точки в правому верхньому куті.
  Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео
 • Вибираємо пункт «Архів».
 • Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео

  Ось і все, тепер ця публікація з’явиться у вашому архіві. А тепер крутите нижче, розберемося з тим, де цей архів знайти і як публікацію повернути.

  Повертаємо публікацію

  Я, чесно кажучи, спочатку не могла розібратися з тим, як заховані публікації знайти і «відродити». Спочатку натиснула не туди, а потім ще раз. Але все ж таки розібралася з цим нелегким (для деяких) справою, і готова нести вам світло знань.

 • Відкриваємо свій профіль, знову клікнувши на іконку чоловічка в правому нижньому куті.
 • У нашому записі знаходимо потрібну іконку і натискаємо на неї. Вона виглядає як годинник і стрілка, що йде проти часового ходу. Вона виглядає однаково у всіх операційних системах. У Андроїда вона поруч зі значком статистики та рекомендацій.
  Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео
 • Знаходимо потрібну публікацію, відкриваємо її і клікаєм на три точки в правому верхньому куті публікації.
  Інструкція, як архівувати Instagram фото і відео
 • Вибір дій дуже малий, тому все, з чим ви зможете накосячілі – натиснути «Видалити» замість «Показати в профілі». А потім ще раз на «Видалити». Думаю, ви зрозуміли, що потрібно робити. Якщо ні – клікаємо на «Показати в профілі».
 • Думка про архівації в Instagram

  Мені дуже хочеться написати свою думку про це нововведення. Корисно воно? Безумовно. Чи потрібно? Особисто мені поки не згодилося. Але людям, які регулярно чистять аккаунт і можуть пошкодувати про видалення тієї чи іншої фотографії, вона, безумовно, стане в нагоді.

  І, хоча у вас тепер є такий своєрідний «парашут», не варто поспішати з видаленням публікацій. Якщо постійно завантажувати свій архів, в результаті він перетвориться на другий запис, призначений тільки для вас. Та й завжди присутній людський елемент – ви завжди можете помилитися, клікнути не туди і втратити фото або відео. Загалом, будьте обережні і використовуйте цю функцію з розумом.

  Отже, тепер ви знаєте, що значить «архівувати Instagram». І я не буду переконувати вас у тому, що архіви це зло. Як мінімум, тому що це не так. Я просто даю вам пораду: кожна фішка Instagram може стати вашою фішкою, завдяки якій ви зможете зробити свій профіль цікавіше і, що ще важливіше – интерактивнее. Зрештою, сторінка ваша потрібна вам, ви створюєте її для передплатників, а не для себе. На просторах Инсты дуже багато однотипних нудних акаунтів, не будьте як вони, і люди до вас потягнуться. Мені залишається тільки побажати вам удачі.

  Моя довідка - Корисні поради