Instagram, як торговельний майданчик: прогноз розвитку

Instagram і соціальні мережі в цілому вже давно перестали бути виключно засобом спілкування. Аудиторія цих сайтів вже повноцінно конкурує з телебаченням, яке раніше дійсно визначало думку людей. Саме тому Instagram можна назвати повноцінною майданчиком, що ми з вами бачимо нині: існують компанії, які повноцінно існують тільки в фотосети – там зароджуються, розвиваються в повноцінний джерело доходу і вмирають. Поговоримо про Instagram як торговельному майданчику та про прогнози на розвиток цієї сторони соціальної мережі.Instagram, як торговельний майданчик: прогноз розвитку

Чим Instagram хороший для бізнесу?

Вибір соціальній мережі для бізнесу – заняття не з легких. Одним з найбільш універсальних варіантів є Instagram. Чим він універсальний і що ми можемо отримати від цього сервісу? Поговоримо про це.

 • Створення бренду. Зробіть собі ім’я в Instagram, і вас будуть дізнаватися за його межами. Ви можете сформувати у аудиторії асоціації, а це означає, що вони будуть купувати у вас куди охочіше.
 • Спілкування з клієнтами. Зворотній зв’язок це просто чудово. Ви можете обговорювати тренди, розмовляти про життя, отримувати відгук і відгуки буквально за секунди. Це дозволяє стати друзями зі своєї аудиторії, що означає, що до вас будуть приходити знову і знову.
 • Лідогенерація. За рахунок величезної аудиторії соціальної мережі у вас є всі можливості для формування лідов, тобто, заявок, що найчастіше означає зростання продажів. Хороший контент і грамотна розкрутка? Дохід зросте. Але, в залежності від напрямку, розкрутка може йти повільно.
 • Про те, як розкрутити акаунт у Instagram за допомогою сервісу Тулиграм, читайте в нашій статті.

  Що в Instagram вже сприяє для торгівлі?

  Поговоримо про функції, які вже є для бізнесу в фотосети. Їх досить, саме тому стільки підприємців супроводжують свою справу акаунтом у Instagram або навіть зовсім переходять на продажу через нього.

 • Підписка на хештегі. Ваші постійні клієнти можуть відслідковувати події у вашому акаунті не тільки на вашій сторінці, але і через підписку на хештег.Instagram, як торговельний майданчик: прогноз розвитку
 • Архів історій. Ця, на перший погляд особиста функція дуже корисна для додавання аналога меню сайту. Під ці кнопки ви можете помістити відгуки, бэкстейджи та інше, що може бути цікаво передплатникам.Instagram, як торговельний майданчик: прогноз розвитку
 • Статистика. При переході на бізнес-аккаунт ви можете відстежувати аналітику ваших публікацій, реакцію користувачів на той чи інший контент. Більш детальне відстеження є в історіях.Instagram, як торговельний майданчик: прогноз розвитку
 • Таргетована реклама. У зв’язці з аккаунтом Фейсбук ви можете запустити рекламу в додатку, а досить тонкі налаштування дозволять, при правильно складеної статистикою, отримати максимальну ефективність та зростання аудиторії облікового запису.
 • Відмітка продуктів на фото. Це відносно нова і сира функція, але вона дозволить значно простіше пересилати потенційних клієнтів на сторінку товару.
 • Прогнози на розвиток торговельних функцій

  Перейдемо до самого цікавого в цій статті. Все ж Instagram на даний момент не може грати роль повноцінного торговельної площадки. Які прогнози на цей рахунок дають аналітики?

 • Статистика стане більш надійної і точної. Без аналітики свого профілю не можна повноцінно розвиватися і просувати його. Тому є гостра необхідність у поліпшенні вбудованих інструментів статистики. Бета-тестування аналітики Instagram компанія Фейсбук проводила в 2019. Аналітики вважають, що в 2019 році ці інструменти стануть основним об’єктом уваги розробників соціальної мережі.
 • Більш інтерактивні історії. З часу створення сториз продовжують вводитися нові фішки для оформлення фотографій і додавання нових функцій для інтерактиву, наприклад, опитування. І немає ніяких причин вважати, що це розвиток перерветься.
 • Зміни таргетингу. Таргетована реклама працює куди краще, ніж звичайні публікації в розкручених профілях. І є всі підстави вважати, що отже тонкі і докладні настройки маркетингу соціальної мережі стануть ще тонше і, що куди важливіше, безпечніше. Вже зараз Instagram починає жорстко боротися з шахрайством в сервісі і цілком можливо, що репресії чекають і шахраїв в таргетингу.
 • Удосконалення діректа. Ще в 2018 році директ Instagram зазнав багато змін, але як і раніше спілкування там не настільки повно і зручно, як у ВКонтакте або месенджерах. Тому є всі підстави вважати, що фінансування модернізації особистих повідомлень збільшиться, і нас чекає багато нових цікавих функцій.
 • Shopping Tags. Ця функція була додана не так давно, і навряд чи її можна назвати ідеальною. Тому найбільш ймовірним прогнозом буде сказати, що найближчим часом відмітки товарів на публікаціях будуть випробувані і доведені до ідеалу.
 • Висновок

  Instagram – не просто онлайн-фотоальбом. Зараз соціальна мережа стала однією з самих ходових торгових майданчиків. І є всі підстави вважати, що найближчим часом сервіс буде працювати саме в цьому напрямку.

  Моя довідка - Корисні поради