Instagram вхід на мою сторінку: з телефону і комп’ютера, безкоштовно російською мовою через браузер

Як увійти в Instagram на свою сторінку? Принаймні, дамо інструкції «на всі випадки життя», що допомагають авторизуватись. Адже Інста – величезний стек сторінок користувачів, які розміщують власні публікації.

Щоб пройти аутентифікацію, для початку потрібно знати про засади скоєння даного дії. Захід у медиаплощадку технічно реалізований за допомогою акаунтів. Останні містять логін, вказаний при реєстрації, в якості якого виступає одна з таких відомостей:

 • ім’я людини (нікнейм), власника сторінки;
 • адреса електронної пошти;
 • контактний номер мобільного.

Завершує зв’язку реєстраційної інформації секретна комбінація знаків, іменована паролем.

Як зайти на свою сторінку в Instagram

Вся ця кухня працює на різних апаратах і операційних системах. У статті приділимо увагу аутентифікації через мобільні пристрої і ПК. Розглянемо застосування штатного браузера та програми, розробленої спеціально для шанувальників Инстаграма.

Спочатку платформа діяла на техніці, що належить Apple. Але потім, у 2012 році, керівництво Facebook придбала Instagram. Увійти після такого маневру «понад» стало простіше.

Відтепер якщо користувач має обліковий запис на сайті FB, необов’язково заводити другий аккаунт для Инсты. Досить клацнути по кнопці входу, призначеної для авторизації з проекту Марка Цукерберга. Далі докладніше розповімо про зазначеному способі входу.

З комп’ютера

Коли використовується в роботі персональний комп’ютер, функціональність соціальної майданчики лімітована. Перерахуємо повноваження, якими володіє людина, що зайшов на сторінку з ПК:

 • зміна стека передплатників;
 • моніторинг фоловерів, присутніх в Инстаграме онлайн;
 • участь в обговореннях під фото;
 • пошук вакансій акаунтів.

Можливості стаціонарного виконання не дозволяють розміщувати власні знімки. Щоб зняти зазначене обмеження, завантажується програма, що імітує роботу на мобільному телефоні.

Через браузер

Якщо немає бажання морочитися з інсталяцією стороннього ПЗ, можна застосовувати соцмережа «як є», без права на публікації знімків. Веб-браузер, встановлений на комп’ютері, дозволяє в Instagram увійти легко і невимушено J

 • запустіть програму;
 • наберіть адресу в рядку джерела – www.instagram.com;
 • введіть набір реєстраційних відомостей:
  • контактний номер сім-карти або і-мейл;
  • ініціали користувача;
  • логін (нік);
  • пароль для подальшої авторизації;Instagram вхід на мою сторінку: з телефону і компютера, безкоштовно російською мовою через браузер
 • натисніть на кнопку реєстрації.

Якщо профіль вже є, клацніть по кнопці, розташованої внизу на скріншоті.

З телефону

Спочатку фотохостинг «заточений» під використання на мобільних гаджетах. Є кілька методів отримання доступу до особистого кабінету – детально розглянемо далі, по ходу статті. А зараз зверніть увагу на офіційну програму, що дозволяє зручно користуватися Инстаграмом постійним клієнтам.

 • завантажте утиліту з Плей Маркету (Еп Стор) – віддайте перевагу актуальною специфікації, що в першу чергу важливо для тих, хто експлуатує Android;Instagram вхід на мою сторінку: з телефону і компютера, безкоштовно російською мовою через браузер
 • підтвердіть номер мобільного телефону, привязываемый до облікового запису, що актуально при таких розкладах:
  • використання «сімки» з номером, відмінним від зазначеного при реєстрації в Инстаграме;
  • вхід перший раз з мобільного телефону;
 • введіть код, присланий в повідомленні.

Іноді можливі затримки з доставкою СМС-ки – дайте час оператору доставити звісточку J Коли процедура авторизації завершена, перед Вами відкриваються зручності клієнта. Завдяки застосуванню мобільного виконання можна максимально розкрити потенціал соціальної мережі.

Через браузер

В принципі, процедура реєстрації/аутентифікації на мобільному додатку для серфінгу не відрізняється від аналогічного дійства на ПК.

Так само вводиться адреса соціальної майданчики у разі створення профілю вказується набір даних людини. Або досить тапнути по кнопці оформлення нового аккаунта.

Через Фейсбук

Прийшов час розповісти про вигоди купівлі FB Инстаграма для пересічних юзерів. Народ тепер має право користуватися перевагами такої «дружби» двох гігантів зі світу соціальних мереж.

Додаткова зручність полягає в забезпеченні безпеки особистого кабінету. Якщо учасник фотосети ненароком втратив доступ до картки мобільного телефону, надається «запасний аеродром» у вигляді авторизації з проекту Марка Цукерберга.

Детальніше розглянемо послідовність дій для Инстаграма:

 • увійдіть на портал фотосети;
 • відшукайте розділ «Моя сторінка вхід»;
 • клікніть по кнопці аутентифікації через Facebook;
 • вкажіть свій логін з паролем, актуальний для FB.

За допомогою логіна і пароля

Для входу в обліковий запис застосовується веб-оглядач. При намірі авторизуватися зі стаціонарного апарата відкрийте основну сторінку месенджера. Відповідно до початкових налаштувань сайту, доступна форма реєстрації чергового шанувальника Инсты.

Але якщо профіль створений, тоді здійсніть вхід допомогою однойменної кнопки. Зовнішній вигляд зміниться на демонстрацію відомостей, необхідних для аутентифікації.

Введіть коректний логін і заздалегідь придуманий пароль. Рекомендується вказувати достовірну інформацію, щоб у перспективі заощадити час. Коли забудете секретну комбінацію знаків, задійте засоби електронної пошти, на яку прийдуть директиви по реанімуванню облікового запису.

Або зайдіть за номером прив’язаного мобільного – так швидше, ніж чекати листа. Повідомлення миттєво надійде на мобільний телефон, де прописаний код, необхідний для відновлення доступу до Инстаграму. Вхід можливий після зазначення коду з СМС і зміни пароля.

Як зайти в Instagram російською мовою

Для вибору російськомовного інтерфейсу призначена кнопка, зазначена на фотографії нижче. Клікаєте по напису «Мова» і з’являється каталог для вибору необхідного перекладу.

Виберіть пункт «Російський» серед переліку команд. Через пару миттєвостей слова в комп’ютерній або мобільної версії Инсты зміняться на російську мову.

Згідно з початковим налаштуванням, сервіс «заточений» під самостійне визначення дислокації користувача та мови. Але трапляються збої в роботі програми, які правляться вибором зазначеної рядки меню.

Моя довідка - Корисні поради