Instagram вхід через Фейсбук – покрокова інструкція та лайфхаки!

Життя сучасної людини переповнена величезною кількістю різних акаунтів, паролів і логінів. Треба знаходити час на те, щоб приділити увагу кожній соціальній мережі, при цьому тримаючи в голові безліч непотрібної інформації у вигляді даних для входу і інших параметрів особистих сторінок. Для зручності користувачів і оптимізації їх діяльності розробники ресурсів Facebook і Instagram запровадили новий зручний функціонал. Тепер у кожного власника облікового запису є можливість зайти в instagram через фейсбук, а також синхронізувати їх роботу, на відміну від можливості зайти через ВК.

Цікаво! У 2012 році засновник Facebook Марк Цукерберг купив сервіс Instagram, тоді ще тільки починав свій шлях. З того часу популярність і прибутковість Instagram значно зросла, але розробники продовжують невтомно працює над її удосконаленням. Саме цей факт пояснює тісну взаємодію двох відомих ресурсів.

Як увійти в instagram через фейсбук

В instagram вхід через фейсбук можна здійснити з телефону або планшета, за умови, що на вашому пристрої встановлено мобільні версії обох сервісів. На стартовій сторінці в Instagram потрібно натиснути кнопку “Увійти через Facebook”, а потім, у вікні ввести в форму входу логін і пароль від сторінки в FB. Якщо у Facebook авторизація вже була пройдена, то вводити дані не знадобиться, потрібно буде лише підтвердити продовження роботи під цим обліковим записом, натиснувши кнопку «Увійти». Алгоритм входу в instagram через фейсбук з комп’ютера абсолютно аналогічний алгоритму на телефоні або планшеті.

Важливо! Якщо після виконання цих дій вхід в Instagram через Facebook не відбувся, необхідно перевірити пов’язані сторінки.

Instagram вхід через Фейсбук  покрокова інструкція та лайфхаки!

Прив’язка акаунтів

Деяким користувачам з першого разу не вдається виконати вхід в одну соціальну мережу через іншу. Для того щоб це виправити, треба спочатку розібратися як зв’язати акаунти instagram і facebook. Насправді, це зовсім не складно, потрібно лише послідовно виконати наступні дії:

 • У налаштуваннях профілю на FB необхідно у вкладці програми відшукати «Instagram».
 • Для вибраного додатка відкрити доступ, встановивши параметр «Доступне всім».
 • У Інсте перейти у вкладку «Налаштування».
 • У списку вибрати розділ «Пов’язані акаунти».
 • Із запропонованого переліку соціальних мереж вибрати «Facebook» і клацнути по цій кнопці.
 • У вікні заповнити логін і пароль для авторизації на сайті.
 • Дозволити додатком використовувати необхідні дані.

Варто відзначити, що до одного облікового запису в одній соціальній мережі може бути підключений тільки один профіль з іншого. При необхідності прив’язку можна буде поміняти, але прив’язати більше одного облікового запису неможливо.

Крім зручної авторизації, зв’язок профілів у двох соціальних мережах має рад переваг, які значно спрощують процес роботи.

 • прив’язка облікових записів дозволяє синхронізувати дані про друзів, які використовують сервіси, що прискорює процес зв’язку з аудиторією;
 • можна легко і швидко здійснювати управління записами, в один клік здійснюючи публікацію відразу в двох сервісах;
 • якщо аккаунт в Інсте буде зламаний, відновити його через ФБ буде набагато простіше і швидше;
 • при авторизації через ФБ система безпеки не буде зайвий раз запитувати підтвердження, що користувач є ботом і блокувати сторінку;
 • є можливість відповідати на коментарі з instagram в фейсбуці, для цього потрібно завантажити на пристрій додаток Messenger, яка забезпечує комфортну і зрозумілу роботу з цією функцією.
 • Зв’язок акаунтів в двох ресурсах вже придбала широку популярність у аудиторії, тому що це додаток допомагає прискорювати і оптимізувати ведення сторінок у сервісах, запускати рекламу через фейсбук, а також концентруватися безпосередньо на суті роботи, не відволікаючись на технічні тонкощі.

  Видалення прив’язки

  Деякі користувачі не вирішуються синхронізувати свої профілі, побоюючись, що цей процес незворотній. Такі побоювання є марними, бо як відв’язати сторінку instagram від фейсбуку можна в будь-який момент і це зовсім не складно. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  • Потрібно зайти в FB з будь-якого зручного пристрою.
  • У налаштуваннях профілю перейти в розділ «Додатки» і знайти «Instagram».
  • У меню вибрати пункт «Видалити обліковий запис» і підтвердити дію.

  В ситуації, коли необхідно змінити прив’язаний аккаунт, необхідно спочатку від’єднати старий, користуючись наведеною інструкцією, а потім звичайним способом додати новий.

  Важливо! Видалити прив’язку облікових записів можна тільки через FB. Якщо з якихось причин немає можливості ввійти на сторінку в цій соціальній мережі, то видалення прив’язки можливо тільки через звернення в службу підтримки, однак це не є гарантовано успішним способом.

  Синхронізація профілів в різних соціальних мережах здається не самої першочерговою і найважливішою функцією. Часто можна прекрасно обходитися без неї, і це практично ніяк не позначиться на повсякденної активності. Однак для людей, які прагнуть оптимізувати свій час і збільшувати продуктивність можливість входу в Instagram через Facebook, а так само тісна взаємодія профілів в цих двох сервісах — це зручне рішення і незамінний інструмент.

  Моя довідка - Корисні поради