Instagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відсканувати

Instagram візитка з’явилася близько року тому, тоді ця функція викликала інтерес власників бізнес-акаунтів. Користувачі почали активно освоювати новинку, але добралися до неї не все. Нестрашно, завжди можна виправити помилку і дізнатися, що це таке, чим може бути корисне і як отримати собі таке ж – цьому і присвячена стаття.

Що таке instagram візитка

Instagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відскануватиInstagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відсканувати

Почнемо з того, що таке instagram візитка і для чого вона потрібна. Завсідники инсты знають, що в шапці профілю вказується коротка інформація про людину або компанії, якій він належить. Це робиться для того, щоб потенційні передплатники вперше потрапляючи на сторінку знали, до кого їх занесло і що можна почерпнути з цього облікового запису.

Візитка працює за тим же принципом: коротко, ємко розповідає про те, чий профіль, але її головна функція не в цьому. Через QR-код, прикріплений до неї, можна потрапити на задану сторінку, лише відсканувавши код.

Після сканування користувача автоматично перенаправляють по зашифрованою посиланням. Порівняно з тим, що раніше потрібно було вводити назву облікового запису в пошуку, щоб підписатися, цей спосіб набагато швидше і зручніше.

Познайомившись з людиною, тепер можна продовжити знайомство просто відправивши йому заготовку, а не диктувати логін або змушувати його грати в слідопита і самому розшукувати потрібний профіль.

Як користуватися instagram візиткою

У яких цілях і де застосовувати іменний ярлик (так по-іншому називають Instagram-візитку) залежить від сфери діяльності компанії або блогера, але в цілому можна визначити декілька загальних векторів, які будуть актуальні.

Читайте також:
Б'юті блогери - топ 10 найпопулярніших в Росії

Де можна використовувати Nametag:

 • У перших рядах сам додаток – на просторах инстаграма візитку можна додавати куди-завгодно: сториз, пости, рекламні пости, повідомлення.
 • Далі рухаємося на сайт компанії, на який заходять клієнти.
 • Рекламна офлайн-продукція: банери, листівки та інші товари, які покликані залучати покупця і допомагати знаходити продавця, начебто написів на машинах компанії.
 • Товари, які ви пропонуєте: можна нанести маркування на вже готові речі.
 • Елемент брендування: фірмові футболки, кепки, фартухи, рюкзаки та інші речі та інструменти, які використовують співробітники компанії.
 • Захід, проведений компанією, може залишитися в пам’яті присутніх, а може ще й додати передплатників, якщо на прес-волле та друкованої продукції розмістити неймтэг.

Ось чого вона потрібна: візитка прискорює процес комунікації між людьми, бізнесом і клієнтом, спрощує пошук один одного.

Як зробити instagram візитку

Instagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відскануватиInstagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відсканувати

Для того, щоб почати користуватися візиткою, її потрібно створити. Поставитися до підготовки шаблону краще серйозно, особливо якщо планується її використання в соціальних мережах, де люди звикли визначати, подобається їм чи ні візуально.

Зробити персональну картку можна як в програмі, так і в веб-версії Instagram. Процес однаковий, але веб-версія має ряд обмежень, тому пропонуємо детальніше зупинитися на мобільній.

 1. Відкрийте програму (при необхідності скачайте і зареєструйтеся) і в правій частині екрана викличте меню.
 2. Додаток перекине вас на вікно створення ярлика, дозволивши доопрацювати оформлення за себе.
 3. Іменна картка може включати смайли або селфи, можна вибрати різні кольори. За це відповідає кнопка, розташована по центру. Додавання будь-якого тексту поки не представляється можливим, як і написати адресу, відмінний від адреси профілю, з якого виконується процедура.
 4. Після вибору стилю продовжите редагування. Поки доступно 6 кольорових градієнтів і 5 масок для селфи. У плані смайлів і емодзі обмежень немає.
 5. Готову візитку можна переслати через инстаграмм та інші додатки, роздрукувати і зберегти в телефоні.

Ті ж маніпуляції потрібно зробити, щоб зробити його в веб-версії.

Як пишеться адреса instagram на візитці

Для того, щоб знайти обліковий запис на візитці, в ній пишеться адреса цього самого запису. В обох версіях (мобільного та веб) як адреса використовується логін сторінки, який відображається при публікації постів, використовується для входу і відновлення доступу до профілю.

Читайте також:
Що значить приховати мої історії в Instagram від користувачів

Вписується він автоматично, додатково натискати нічого не потрібно, тільки відредагувати шаблон. Ймовірно, пізніше додасться більше інструментів, і ми будемо знати, як написати адресу instagram на візитці з допомогою своїх шрифтів, а поки розробники до цього не дійшли і займаються іншими речами, начебто зміни формату (лайки прибирають у користувачів, щоб нікому не було образливо).

Який шрифт посилання в instagram візитці

З приводу назви шрифту краще звернутися до розробників, а ось те, що він не змінюється ми вже говорили. Який шрифт посилання вирішує Instagram. Налаштувати цей параметр не можна – вона стандартний і єдиний для всіх, тому якщо хотілося виділитися, працюйте над цим за рахунок інших характеристик.

Як сканувати instagram візитку

І наостанок розповімо, як відсканувати instagram візитку і знайти нових друзів або просто корисний аккаунт. Таких способів 2.

 • Для першого увійдіть в додаток, викличте праворуч зверху меню і перейдіть в режим редагування візитної картки для инсты. Знизу ви побачите розділ для сканування – виберіть його.
 • Перебуваючи в режимі камери, розташуйте телефон на зображення іменного ярлика і почніть сканувати його.
 • Після отримання інформації система видасть результат – можна буде перейти в профіль.

Instagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відскануватиInstagram візитка: що це таке, для чого вона потрібна, як користуватися і відсканувати

Щоб відсканувати код, потрібно правильно розмістити візитку: на екрані є підказка, куди потрібно помістити ім’я користувача і значок instagram для візитки, щоб вони вважалися.

 1. Для другого способу відкрийте Instagram і перейдіть в розділ пошуку, де відображаються пости, історії, які можуть бути вам цікаві.
 2. У правому верхньому кутку буде характерний значок, через який можна почати сканування – натисніть його.

Крім даних з камери цей режим дозволяє зчитувати інформацію з збережених в смартфоні іменних ярликів і доданих до історії.

 • Щоб проаналізувати картинку з телефону потрібно викликати галерею: зменшена копія останнього фото або картинки, які були завантажені, висить праворуч у верхній частині екрана.
 • Натиснувши на іконку, ви зможете відкрити дані з мобільного телефону – вони будуть відображатися знизу, і вибрати потрібне зображення.
 • Якщо фотокартка буде нечитабельна, instagram про це повідомить.
Читайте також:
Instagram пошук людей без реєстрації для ледачих

До недавнього часу такі инстаграмные візитні картки зустрічалися мені нечасто, хоча думаю, це ще зміниться.

Моя довідка - Корисні поради