Instagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунути

Одна з проблем, яка може виникнути при роботі додатка Instagram — немає звуку в сторіс Instagram. Причиною збою може стати збій самої програми, так і з мобільного пристрою. Щоб виправити дефект, спочатку необхідно визначити його причину.

Чому немає звуку в Instagram на телефоні

Найчастіше помилка при відтворенні звуку виникає не тільки в історії, але і в звичайних відео. Також варто перевірити наявність звуку в інших додатках або при завантаженні особистих даних в «Галереї». Якщо пропав звук тільки в Инстаграме, спочатку слід перевірити, чи активована опція «Звук» в самих історія. Це перевіряється натисканням кнопки «Збільшення гучності» на самому телефоні. Також варто перевірити режим роботи відтворення дзвінків, звуку, будильника і т. д.

Пропав звук у сторіс в Инстаграме: що робити?

Причин відсутності звуку в додатку Instagram може бути кілька. Слід розібрати всі варіанти, чому в Инстаграмме немає звуку в сторіс:

  1. Спробувати включити музичний супровід в самих історіях. Для цього необхідно натиснути кнопку регулятора гучності «+».Instagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунутиInstagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунути
  2. Перезавантажити телефон. Деякі помилки можуть виникнути в процесі роботи пристрою, проте зникають після перезапуску.
  3. Оновити додаток в офіційному інсталятор (App Store або PlayMarket).Instagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунутиInstagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунути
  4. Звернутися в сервісний центр, якщо не тільки в Instagram в сторіс ні звуку, але взагалі звук не відтворюється на пристрої.
  5. Перевірити режим звуку в налаштуваннях («Не турбувати», «Вібрація») і вибрати «Звичайний».
  6. Перевірити, чи дозволено музичний супровід в додатку. Для цього необхідно зайти в Налаштування = > Програми => Вибрати Instagram => «Дозволи» => Увімкнути звук.Instagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунутиInstagram в сторіс немає звуку: основні причини і як їх усунути
  7. Очистити кеш-дані програми. Для цього необхідно зайти в Налаштування = > Програми => Вибрати Instagram => «Пам’ять» => «Очистити».
  8. Перевірити додаток на оновлення або видалити і завантажити заново. Другий варіант найбільш дієвий. Також рекомендується встановити дозвіл на автоматичне оновлення утиліти. Для цього слід зайти в «Налаштування» => «Оновлення програми» => Вибрати Instagram => увімкнути Автоматичне оновлення Instagram».
  9. Перевірити наявність стабільного інтернет-підключення.

Також проблема може полягати в помилку ОС самого телефону. Наприклад, бета-версії містять у собі чимало помилок, які впливають на процес роботи пристрою. Раніше від цього сильно страждали володарі iPhone на iOS 13.

Поганий звук в сторіс: як виправити?

Причина поганого звуку (шипіння, низька гучність і т. д.) в сторіс пов’язана з ушкодженнями самого мобільного пристрою. Наприклад, телефон нещодавно впав у воду, в результаті чого динаміки намокли. Найчастіше дефект зникає сам по собі, коли піде зайва волога. У цей період краще залишити пристрій і не користуватися ним.

У тому випадку, якщо поганий звук не йде протягом декількох днів, телефон слід віддати в сервісний центр для заміни динаміків.

Моя довідка - Корисні поради