Instagram-тренди 2019

Instagram тренди 2019

Ще недавно инстаграммеры гадали, як буде виглядати їх улюблена майданчик у 2018 році. І не встигли оглянутися, як на порозі вже 2019 рік. Соціальні мережі змінюються стрімко і часом непередбачувано. Так що ж чекає нас у найближчому майбутньому?

Майбутнє соціальної мережі визначають тренди. Саме їм буде присвячена дана стаття.

Вертикальні відео

Кілька місяців тому саме словосполучення «вертикальне відео» викликало шквал обурення і хейт з боку користувачів. Цю ідею критикували всі, кому не лінь. Але вже сьогодні – це один з найбільш «гарячих» трендів Instagram. Більш того, за впровадження подібного контенту взялися головні конкуренти популярної соціальної мережі.

Відео в такому форматі можна зустріти скрізь: у «Історіях», онлайн-трансляціях та на каналах IGTV. Ця новинка ще не встигла ввійти в довіру середньостатистичних инстаграммеров, але вже зробила впевнені кроки в цьому напрямку. У 2019 році ця історія продовжить свій розвиток. Саме тому варто приділити особливу увагу зйомці вертикального відео. Вчіться і впроваджуйте! Не прогадаєте.

Як знімати?

 • Знімайте відео на телефон або переверніть відеокамеру;
 • Використовуйте відеокамеру для горизонтальних роликів, а телефон – для вертикальних;
 • Знімайте горизонтальне відео з «запасом» на телефон. Це необхідно для того, щоб перевернути і обрізати ролик до заданого формату, не втративши при цьому важливих деталей.
 • На жаль, третій варіант зйомки актуальне далеко не в кожному випадку. Ви можете просто-напросто прогадати з плануванням кадру. В результаті обрізка відбудеться в не зовсім відповідному місці. Якщо пощастить – контент вийде придатним. А якщо ні – доведеться перезнімати або зовсім забути про цю затію. Якщо готові ризикнути, постарайтеся розташовувати всі ключові елементи в центрі кадру. Не залишайте їх з боків.

  Бажаєте завантажити відеоролик в «Історії» і продемонструвати його публіці безперервно? У цьому вам допоможуть такі додатки, як InShot і Storeo. Відео буде розподілено на кілька блоків, однак картинка при цьому вийде цілісної і без «спотикань».

  AR для Stories

  Звучить свіжо, чи не правда? Насправді, кожен просунутий юзер мережі знає, що це таке. Инстаграммеры стикаються з AR, коли справа доходить до застосування масок. На сьогоднішній день инфлюенсеры і великі бренди мають можливість створювати власні фільтри. Вони роблять це тут – AR Studio.

  Instagram тренди 2019

  Світські діви Кайлі Дженнер і Ріанна вже встигли випробувати цю опцію в Instagram. Вони створили власні образи. Примітно, що Ріанна відкрила доступ до ексклюзивної масці для своїх фоловерів. Тепер всі вони можуть сяяти як діаманти. Створення маски було пов’язано з щорічною подією Diamond Ball, яке прорекламувала відома співачка. Instagram дає зрозуміти всьому світу: реклама може бути приємною і майстерно завуальована.

  Instagram тренди 2019

  А ось Кайлі вирішила порадувати жіночу аудиторію своїх передплатників можливістю випробувати на собі різні відтінки помади. Не треба бути великим пророком, щоб здогадатися, чиїм бренду належить ця косметика. Ось такий оригінальний і абсолютно безкоштовний рекламний хід. А ви вже відвідали віртуальний салон краси від Кайлі Дженнер? Який відтінок помади припав вам до душі?

  Оффлайн досвід

  У 2018 році компанії Boohoo, Revolve, Benefit і багато інші бренди запрошували до співпраці инфлюенсеров. При цьому инфлюенсеры не сиділи вдома, рекламуючи продукцію тієї чи іншої компанії. Вони подорожували і знімали крутий контент. Зрозуміло, все це задоволення вимагає чималих фінансових вливань, і далеко не кожен бренд потягне такі витрати.

  Тому в Instagram з’явився ще один тренд: відкриття «музеїв» та зон для створення феєричних фотознімків. Так, у США відкрили Museum of Ice Cream і Color Factory. Відвідувачі шикуються сюди гігантські черги. Їх ваблять розваги, веселощі і унікальна можливість зробити пам’ятні фотографії Instagram.

  Багато закладів по всьому світу вже пішли їх прикладу, розмістивши у себе незвичайні фотозоны. Відвідувачі просто не можуть залишатися осторонь. Вони проводять приємне дозвілля, а разом з тим взаємодіють з брендом. Спритно, чи не правда?

  Shopping в Instagram

  У 2018 році з’явилися розширені можливості для комфортних покупок в соціальній мережі. А саме – теги на фотографіях та в Stories. Також не можна не згадати про окремій вкладці «Цікаве». Нещодавно компанії почали додавати посилання в Stories та біо.

  Instagram тренди 2019

  Щоб зрозуміти, якими способами можна залучити нових клієнтів для магазину/компанії/бренду, рекомендується вже зараз насторожі. Поспішайте дізнатися і освоїти всі свіжі функції соціальної майданчики.

  Чого ще очікувати від Instagram в 2019 році? Існує чимала ймовірність того, що инфлюенсеры нарешті зможуть додавати продуктові теги до своїх публікацій. Це сприятиме ефективній оцінці ROI.

  Instagram тренди 2019

  Враховуючи стрімкий розвиток Instagram, можна сміливо припустити про те, що в найближчому майбутньому розробники порадують користувачів окремим додатком для Шопінгу.

  Реклама в «Історіях»

  Щодня Stories в Instagram переглядає понад 400 млн користувачів. При цьому реклама в «Історіях» поки ще не користується дикої популярністю у инстаграммеров. Хоча розцінки на такий контент порадують навіть саму останню скнару на планеті Земля.

  Чому б не випередити своїх конкурентів? Станьте одним з першовідкривачів нових можливостей соціальної мережі. Тим більше, що рекламу для «Історій» можна створити за пару кліків. Найголовніше – мати хороший исходник. Це може бути будь-яка відповідна фотографія зі сторінки. А що далі? А потім ви додаєте банери, підпис, емодзі і згадка. Користувачі навіть не відразу помітять, що це реклама, оскільки такі «Історії» органічно вписуються в загальний потік контенту. Реклама перестає бути нав’язливою, і це прекрасно. Цей тренд 2019 року заслуговує уваги инстаграммеров.

  Instagram тренди 2019

  Постарайтеся зробити рекламний пост захоплюючим, але не дуже помітним. Згадайте, що хочуть бачити ваші передплатники в Stories. Сім’ю? Друзів? Повсякденне життя? Ваші захоплення? Дайте їм це, але додайте до посту потрібні комерційні елементи.

  Моя довідка - Корисні поради