Instagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цього

Instagram сам підписується на незнайомих мені людей – ця проблема проявляється у деяких користувачів соціальної мережі, який в один прекрасний момент виявляють, що серед підписок значаться абсолютно сторонні акаунти. Найчастіше проблема пов’язана з використанням стороннього софту, яким при встановленні на смартфон ви дали дуже багато дозволів.

Instagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цьогоInstagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цього

Чому Instagram сам підписується на незнайомих мені людей

Підписка на сторонні акаунти без втручання користувача може бути пов’язана з наступними проблемами:

  • «Дірки» в самій соціальній мережі. Уразливістю можуть користуватися спамний акаунти, вони підписують на свої сторінки акаунти без попередження власника сторінки. Наявність уразливості не доведено, керівництво соціальної мережі ситуацію з випадковими підписками ніяк не коментує.
  • На смартфоні встановлений сторонній софт, яким надано дозволи на дії без втручання користувача. Переконайтеся в тому, що ніякі програми не мають доступу до вашого профілю в соціальній мережі Instagram.

Щоб виключити ймовірність сторонніх підписок на спамний акаунти, бажано не встановлювати на смартфон неперевірений софт. Найчастіше проблеми можуть спостерігатися при використанні програм для накрутки передплат, для перегляду відвідувачів запису та ін.

Instagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цьогоInstagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цього

Що робити в такій ситуації

Чому Instagram сам підписується на інших людей? Швидше за все, ви дозволили завантажили додаток на смартфон, дозволили йому доступ до свого аккаунту і здійснення тих або інших маніпуляцій без попереджень та дозволів.

Щоб перевірити, які програми мають доступ до вашого профілю в соціальній мережі, необхідно виконати наступні маніпуляції:

  1. Авторизуйтесь в особистому акаунті Instagram під своїм логіном і паролем з комп’ютера.
  2. Клацніть на кнопку «Редагувати профіль для входу в налаштування облікового запису;
  3. Виберіть пункт «Управління додатками».

На сторінці будуть показані всі додатки, які прив’язані до вашого аккаунту та мають доступ до сторінки. Також розміщується інформація про всі дозволи, які надані тій чи іншій програмі.

Деякі програми здатні самостійно підписуватися і відписуватись від сторінок. Швидше за все, саме з ними пов’язані проблеми з наявністю незрозумілих акаунтів в підписках. Щоб припинити процес підписок досить клацнути на кнопку «Закрити доступ».

Як прибрати сторінки, на яку ви не підписувалися

Після обмеження доступу сторонніх додатків до вашого аккаунту, необхідно також відписатися від непотрібних сторінок і внести їх в чорний список. В основному без вашої участі в підписки відправляються спамний та рекламні акаунти, які будуть заважати нормальному використанню соціальної мережі.

Instagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цьогоInstagram сам підписується на незнайомих мені людей: що робити і як уникнути цього

Для додавання запису у чорний список необхідно виконати ряд маніпуляцій:

  1. Перейдіть на сторінку користувача.
  2. У правому верхньому куті натисніть на значок з трьома точками для відкриття контекстного меню.
  3. Виберіть пункт «Заблокувати користувача», далі «Поскаржитися».
  4. Вкажіть причину, по якій хочете внести користувача у чорний список.

Чим більше скарг на аккаунт користувача буде, тим швидше сторінку постійної блокування піддасть адміністрація соціальної мережі.

Якщо ви виконали всі вище вказані маніпуляції, але підписки на сторонні акаунти продовжилися, спробуйте змінити поточний пароль від аккаунта на новий. Багатьом користувачам це допомагає позбавитися від настирливих підписок.

Важливо захищати свій аккаунт від сторонніх користувачів і шкідливих додатків усіма можливими способами. Якщо ви новий користувач Инстаграма, обов’язково перейдіть в налаштування і верифицируйте сторінку, шляхом введення електронної адреси і номери мобільного телефону.

Моя довідка - Корисні поради