Instagram пошук – як знайти людей за номером телефону, через вк і фб

Instagram з’явився 6 жовтня 2010 року. А до грудня-1 мільйон користувачів завантажив це додаток. На даний момент кількість шанувальників – більше мільярда, а кількість завантажених фотографій перестало обчислюватися зрозумілими числами. Такі масштаби роблять пошук в Instagram – просто необхідною опцією.

В інтернеті безліч ресурсів пропонують допомогти користуватися инстаграмом. У них включаються різні примочки, так само по знаходженню людей. Кінцеві результати схожі. Не варто ускладнювати без того нелегкий процес. Розберемо функції розшуку людей через сам додаток.

Які види пошуку доступні в Instagram

Основні види пошуку в фотосети, доступні з особистої сторінки:

 • Користувачі.
 • Мітки.
 • Місця.

На перших двох видах зупинимося детальніше. Про третьому потрібно сказати, що це не зовсім звичний пошук. Нещодавно з’явилася можливість залишити на фотографії місце зйомки. Користувач, побачивши активний геотеги, натискає на нього. Видається список пошуку з даного тегу і фотографії, позначені геолокацією. Такий спосіб прекрасно використовують рекламодавці для просування товарів, для залучення нових передплатників. А ще так можна знайти людей, які живуть поруч.

Instagram пошук  як знайти людей за номером телефону, через вк і фб

Пошук за користувачам

Встановивши програму, хочеться не просто викладати фотографії, але щоб їх переглядали, оцінювали, коментували. Для цього потрібно знайти знайомих, однодумців, друзів.

Даний сервіс відрізняється від інших соціальних мереж своєю внутрішньою політикою. Не обов’язково реєструвати свої реальні дані можливий пошук і без реєстрації або прив’язувати аккаунт до телефону. Знайти користувача в Instagram, не знаючи «ніка», досить складно. Для наполегливих – це буде чудовий квест!

Читайте також:
Як зробити і додати посилання на Вайбер в Instagram

Приступимо:

 • На головній сторінці внизу екрану, натискаємо значок з лупою.
 • Бачимо кілька вкладок. Назви їх зазначено в попередньому розділі статті. Вибираємо вкладку «Користувачі».
 • У пошуковому рядку вводимо логін одного. Нижче висвічуються всі доступні акаунти, хештегі, відповідні за запитом.
 • Натискаємо картинку, потрапляємо на сторінку профілю, де є кнопка «Підписатися».

Пошук по хэштегам

Не виходить використовувати Instagram пошук людей по імені – варто спробувати відшукати по хэштегам. Кожна викладена фотографія підписується мітками. Завдяки таким тегах легко знаходиться тема або інформація. Знаючи захоплення користувача, через пошук сервісу потрібно написати основне слово. Instagram автоматично виведе інформацію, відповідну під запит. Instagram пошук за кількома запитами звузить коло виданої інформації.

Виробляємо ті ж дії, що і в попередньому пункті статті, лише у вкладці «Мітки».

Instagram пошук  як знайти людей за номером телефону, через вк і фб

Як відшукати друзів в Instagram

Перепробували всі ніки і хештегі, а людина не знаходиться? Розглянемо, як знайти друзів в Инстаграме через передплатників.

Така доступна в особистому акаунті на сторінці інших користувачів. Цей вид допоможе знайти людину через спільні інтереси або друзів.

 • Необхідно зайти у вкладку «Передплатники» або «Підписки».
 • Натиснути іконку з цікавлять іншому.
 • Перейти на його сторінці в такі ж вкладки, де будуть доступні фоловерів Одного.
 • І ось він, родименький Іван Іванович, під псевдонімом «Lublupivo»J.

У сервісі доступно дві групи: 1-я, на кого підписалися ви, – «Підписки» і 2-я, хто підписаний на вас – «Передплатники». На відміну від інших соціальних мереж обопільної дружби не потрібно. Можна переглянути всі сторінки, крім закритих користувачами.

Знайти без реєстрації

Пошук користувачів Instagram можна здійснити, не заходячи в свій профіль або взагалі без реєстрації. Тут важливо знати нік, створений при реєстрації, або реальні ім’я та прізвище, якщо вони були занесені. Далі все просто:

 • В будь-якому пошуковику (Yandex, Mail, Googl та ін) пишемо «нік» або ПІБ людини.
 • З виданих запитів знаходимо посилання на instagram.com – тиснемо на неї.
 • Ось сторінка друга з усіма фотографіями, повідомленнями, захопленнями. Для перегляду даних реєстрація не потрібна.
Читайте також:
Хто відписався в Инстаграме з комп'ютера онлайн: за допомогою програм

Instagram пошук  як знайти людей за номером телефону, через вк і фб

Як знайти людину в Instagram через Фейсбук

Якщо друзі на Фейсбуці користуються даним додатком, то знайти їх не складе труднощів. В профілі шукаємо правий верхній кут, входимо в розділ «Налаштування». Гортаємо вниз до напису «Пов’язані акаунти». Натискаємо і вибираємо Facebook. Вводимо необхідні дані один раз, далі сторінки синхронізуються самостійно.

 • З профілю заходимо в «Налаштування».
 • Вгорі розділ «Для підписок» -> «Знайти друзів на Facebook».
 • Висвітлюється весь список друзів. Можна натиснути кнопку «Вибрати всіх» або, гортаючи, натискати кнопку «Підписатися» навпроти потрібного контакту.

Друзі в Instagram через Вконтакте

Аналогічним способом можна знайти користувачів Вконтакте. Вся процедура авторизації проходить так само, як і для Фейсбук. У меню «Пов’язані акаунти» шукаємо VK, проходимо авторизацію через логін-пароль. Друзі доступні для підписок.

Програма пропонує прив’язати сторінки ще деяких соцмереж: Одноклассники, Твіттер і кілька інших. Таким чином, можна знайти і підписатися на сторінки користувачів з інших додатків.

Instagram пише «Користувач не знайдений», значить, варто розповісти знайомому про програму. Є функція для запрошення знайомого в фотосервіс, якщо у нього немає профілю, через основні налаштування, перше меню «Запросіть друзів».

Як знайти друзів в Instagram за номером телефону

У параметрах облікового запису можна знайти людину в Инстаграме за номером телефону. Для початку активуємо список телефонних контактів. Цей пункт знаходиться в нижній половині підписаний «Контакти». Натискаємо, входимо в підменю «Підключіть список контактів». Праворуч активуємо значок. Тепер повертаємося до основних налаштувань і використовуємо наступний алгоритм:

 • Вгорі налаштувань, розділ Для підписки», натискаємо меню «Контакти».
 • Бачимо список всіх контактів телефону з їх профілями в додатку.
 • Кнопкою «Вибрати всі» підписуємось на повний список або, гортаючи його, відзначаємо потрібний.
 • Готове. Підписка на одного оформлена через номер телефону.
Читайте також:
Як знайти людину в Инстаграме через ВК - найпростіші способи!

Використання облікових записів соцмереж і контактів телефону значно спрощує пошук людей через Instagram. Активно поповнюючи стрічку новими фотографіями, ставлячи різні #хештегі і цікаві підписи, ви помітите: поступово знайдуться всі загублені друзі і обов’язково додадуться нові.

Моя довідка - Корисні поради