Instagram пошук людей без реєстрації для ледачих

Популярний сервіс Instagram, що дозволяє обмінюватися фотографіями і відео з повсякденного життя, існує з 2010 року і з кожним днем знаходить все більше і більше передплатників по всьому світу. В ньому звичайні люди всіх віків, а також зірки музики, кіно та політики регулярно діляться своїми цікавими кадрами і історіями, дають поради і ведуть блоги. Підприємці використовують цей ресурс для просування своїх товарів і послуг, а багато організацій використовують його у рекламних цілях.

Іншими словами, обсяг корисної і цікавої інформації в Instagram практично безмежний, тому у кожної людини інколи виникає необхідність пошукати що-небудь на просторах цієї соціальної мережі. І якщо, користувачі з особистими записами не мають жодних проблем у цій ситуації, то перед відвідувачами сайту без облікових записів постає резонне питання: як подивитися фото в instagram без реєстрації? Насправді, якщо знати деякі хитрощі, перегляд фото без реєстрації в Instagram — досить проста задача, якою активно користуються.

Можна користуватися инстаграмом без реєстрації

З різних причин не всі люди готові завести власний аккаунт в Инстаграме і виставляти туди свої фотографії, проте дуже багато з них цікавляться можливістю пошуку друзів або знаменитостей і переглянути їх фото на ресурсі в режимі інкогніто.

На даний момент розробники не надають можливості використовувати instagram без реєстрації, оскільки в їх інтересах залучити на сервіс як можна більше зареєстрованих користувачів. З цієї причини для роботи з офіційним додатком Instagram для андроїда і айфона необхідно обов’язково мати логін та пароль. Тим часом інтернет-версія Инстаграма дозволяє проводити досить багато дій на сайті навіть не авторизованим користувачам.

Важливо! Подивитися Instagram без реєстрації можливе тільки на офіційному сайті ресурсу, між тим як зробити це через додаток не можна.

Єдиним обмеженням, яке може перешкодити користуватися сервісом, є обмеження доступу до особистої сторінки або закритий профіль. Цей параметр може бути включений або вимкнений будь-яким користувачем на його розсуд і означає, що особисту сторінку з постами можуть проглядати тільки передплатники, які отримали на це дозвіл. Це опція є важливою частиною політики конфіденційності в Instagram, і тому її не можна обійти ніякими способами ні програми, ні через сайт.

Для людей, які шукають не друзів, а просто хочуть залишатися в курсі останніх новинок моди, кіно і музики, існує зручна альтернатива пошуку в Instagram — сервіс twitnow.ru/instagram. Тут публікуються найпопулярніші пости і доступна зручна пошукова система по іменах і хештегам, потрібно лише вказати ключові слова стосовно об’єкту або особи, і сервіс сам виведе безліч записів, які відповідають запиту.

Instagram пошук людей без реєстрації для ледачих

Як незареєстрованим відвідувачам потрапити на сайт?

Для того щоб подивитися фото в инстаграме без реєстрації, необхідно зайти на сайт www.instagram.com. Зробити це можна як з комп’ютера, так і телефону або планшета через будь-який зручний браузер Google Chrome, Firefox, Opera та інші). На головній сторінці є лише форма для авторизації на сайті і на перший погляд може здатися, що без цього ресурс недоступний. Насправді це не так, і все що необхідно в даному випадку — це переміститися куди-то далі головної сторінки, дописавши в адресному рядку після знака «/» потрібний шлях.

Важливо! Основна хитрість, яка дозволяє шукати людей в Instagram без реєстрації, — це нескладна робота з адресною рядком у браузері. Прописаний шлях, який веде до будь-якої сторінки або запису, дасть можливість перейти по ньому, а далі — вільно переміщатися по просторах ресурсу.

Як знайти людину без реєстрації

Розібратися з тим, як потрапити на сайт без реєстрації недостатньо, потрібно ще зрозуміти, як знайти конкретної людини в Инстаграме. Адже для того, щоб заповнити шлях в адресному рядку, потрібно знати, що саме туди вписувати. На сьогоднішній день відомі такі популярні можливості пошуку людей в Instagram:

 • по імені або ніку;
 • за різними ключовими словами, які називаються хештегом;
 • по мітках геолокації.

У різних ситуаціях ці способи можуть бути більш або менш зручними, а також забезпечувати різну точність відображення результатів пошукового запиту. Варто відзначити, що знаходити друзів в инстаграме таким чином можна і без реєстрації.

Instagram пошук людей без реєстрації для ледачих

Пошук по імені/ніку

Перш за все, знайти людину у инстаграме можна по імені та прізвища або логіну. Це можна зробити як з реєстрацією на сайті, так і без неї. При цьому потрібно враховувати, що пошук по логіну можливий тільки, якщо точно відомий нік шуканого людини аж до останнього символу. Складність в тому, що реєструючись у Instagram, людина може вибрати абсолютно будь нікнейм, який не завжди буває очевидна. Крім того, на сайті є безліч користувачів зі схожими ніками, що може ускладнити пошук, якщо віртуальне ім’я відомо не точно. Між тим, спроби знайти кого-небудь по імені та прізвища теж не завжди можуть увінчатися успіхом. По-перше, можна наткнутися на натовп однофамільців, по-друге, людина може просто не вказати справжнє ім’я у своєму профілі.

Увага! У ситуаціях, коли необхідно знайти в Instagram відомого людини, важливо звернути увагу на підтвердження справжності його сторінки — блакитну галочку поряд з нікнеймом. Така функція додана в системі, для того щоб відокремити оригінальні сторінки світових зірок сторінок їх фейків.

Отже, пошук людей по імені або ніку в инстаграме без реєстрації можна здійснювати наступними способами:

 • Просто дописавши точний ник в адресному рядку браузера, після знака «/». Наприклад, «instagram.com/nick», де «nick» — логін шуканого користувача.
 • Інста-сторінки відомих людей можна відшукати через будь-яку пошукову систему (наприклад, Google, Яндекс та інші), зазначивши в запиті прізвище та ім’я знаменитості і слово «instagram» . До речі, цей спосіб може виявитися дуже дієвим в тому випадку, коли стоїть завдання знайти свого друга або подругу з рідкісним прізвищем.
 • Навіть без реєстрації пошук людей в instagram можна здійснювати через спеціальну рядок пошуку на сайті, розташовану у верхній частині сторінки. Для цього потрібно вже знаходитися на сайті (зробити це можна будь-яким з перерахованих вище способів) і відшукати форму для введення тексту зі значком лупи. У цій формі можна ввести логін або ім’я людини, після чого в випадаючому списку відобразяться всі схожі варіанти за запитом. Цим способом можна відшукати на сайті як своїх друзів, так і знаменитостей, що, безсумнівно, дуже зручно.
 • Багато людей вказують свої логіни від Instagram у відповідному полі контактної інформації в інших соціальних мережах (Facebook, Вконтакте). В даному випадку рядок з нікнеймом є посиланням: якшо по ньому можна перейти в профіль цієї людини в Инстаграме.
 • У новинній стрічці соціальних мереж іноді можна зустріти пости, зроблені через пов’язаний аккаунт в Instagram. Ці записи позначені логотипом Инстаграма, клік по якій відкриває профіль користувача.

Пошук по хештегу

Знайти людину в Instagram без реєстрації можна також за ключовими словами — хештегам. Звичайно, перш за все, цей спосіб відноситься до пошуку публічних особистостей, але в деяких випадках і звичайних людей, організацій, подій або будь-яких інших об’єктів. Зробити це можна двома шляхами:

 • В адресному рядку вручну прописати шлях «instagram.com/explore/tags/hashtag», де «hashtag» — точний хештег. До речі, він може бути вказаний як латинськими літерами, так і кирилицею.
 • Через клік по аналогічного хештегом під будь-якою публікацією. У пості хештеги можна дізнатися з символу «#», що стоїть перед ключовою фразою.
 • У рядку пошуку на сайті, яку можна дізнатися по значку лупи, прописати хештег і вибрати з випадаючого списку найбільш близький до шуканого з позначенням «#».

Зручність пошуку по хештегам полягає в тому, що система сама пропонує інші варіанти популярних запитів, що містять введені ключові слова. Таким чином, можна не просто знайти конкретну людину або об’єкт, але і побачити публікації інших користувачів, які якимось чином з ним пов’язані.

Пошук по геотегу

В Instagram пошук людей без реєстрації також може здійснюватися за геотегу — географічної позначки на карті, що вказує місце, де була зроблена фотографія. Така функція з’явилася порівняно недавно і вже придбала велику популярність, адже використання географічних даних дозволяє знайти більше друзів в певній локації. Крім того, це доповнення активно використовується не тільки для спілкування, але і в комерційних цілях для пошуку і залучення нових потенційних клієнтів у певній місцевості, що є сильним інструментом бізнесу. Отже, пошук людей по геотегу може здійснюватися наступним чином:

 • Через рядок пошуку на сайті. Необхідно почати вводити назву цікавить району латинськими літерами, якщо системі вдасться розпізнати шукане місце, в випадаючому списку з’явиться відповідний пункт, позначений спеціальним значком геометки.
 • Через будь-який пост в Инстаграме, де вже стоїть потрібний геотеги, просто якшо по ньому. У комп’ютерній версії Instagram геотеги публікації розміщується праворуч від фотографії поруч з ніком автора. Він є активним посиланням, натискання на яку відкриває карту з позначення місця і стрічку інших постів, зроблених там же.

Насправді, реєстрація на сервісі Instagram не являє собою нічого складного. Для неї необхідний мінімальний набір даних, таких як адресу електронної пошти та діючий телефонний номер. При цьому наявність облікового запису соціальної мережі дозволяє отримати доступ до всього функціоналу сайту і роботи з мобільним додатком, інтерфейс якого набагато зручніше, ніж інтернет-версія. Однак якщо відсутнє бажання займатися веденням особистого сторінки і публікувати свої повсякденні фото, можна обійтися і без аккаунта, тому як знайти людину в Instagram можна і без реєстрації. Незареєстровані користувачі можуть частково використовувати можливості ресурсу, такі як перегляд фотографій і пошук людей по імені, хештегам і геометкам, що в деяких випадках є цілком достатнім для того, щоб завжди залишатися в курсі життя друзів і світових зірок.

Моя довідка - Корисні поради