Instagram не встановлюється на телефон: чому і що робити

Якщо не встановлюється Instagram на Android, значить причина може бути: у програмній збої, заповненої пам’яті, відсутності інтернет-з’єднання або невідповідності версії програми.

Не встановлюється на телефон: причини й рішення

Основна причина, чому не встановлюється Instagram – версія операційної системи смартфона застаріла. Таке відбувається, якщо користувач відключив автоматичне оновлення або телефон просто не підтримується виробником. Зазвичай, термін підтримки становить до двох-трьох років з регулярними оновленнями. Якщо пристрій було помічено, як «шлюб» або «лімітована версія» — термін підтримки може бути менше.

Визначити, що пристрій більше не підтримується соціальною мережею можливо через пункт «Настройки» — Про телефон – Оновлення ПЗ. У категорії буде вказано час завантаження останньої версії, а також наявність поточних нових версій. Те ж стосується і системи iOS, де застарілим смартфонам запропоновані спрощені версії.

Інші причини, по яких не встановлюється Instagram:

 • погане або нестабільне інтернет-підключення;
 • помилки у Инстаграме, не пов’язані з діями користувача;
 • низькі технічні характеристики пристрою;
 • кеш смартфона не очищений і заповнений.

При низьких технічних характеристиках, користувачеві залишається тільки змінити смартфон або користуватися Lite версії. Наприклад, помилка зустрічається на Айфоне 4.

iPhone

Проблеми з системою iOS пов’язані, як з оновленням, так і раптовим закриттям програми.

Другий тип проблем з’являється рідше, але його причиною можуть стати:

 • пам’ять смартфона заповнена;
 • раніше була встановлена інша версія додатка;
 • обмеження по трафіку.

Якщо власник смартфона частіше використовує мобільне з’єднання з обмеженнями на скачування – потрібно зняти ліміти і підключитися до Wi-Fi.

Як видалити раніше встановлену версію додатка:

 1. Знайти іконку Instagram на робочому столі.
 2. Затиснути пальцем до появи хрестика зверху.
 3. Натиснути: «Видалити».

Тепер потрібно оновити смартфон і заново встановити Instagram з AppStore. Проблема могла бути в кеші пристрою або раніше не оновлених версій програми.

Android

Якщо на Хонор 8с не встановлюється Instagram, значить потрібно очистити кеш смартфона. Також, у користувачів Андроїда зустрічається внутрішня помилка Play Market. Але в цьому випадку, не зможе встановитися або оновитися жодна з програм на смартфоні. Щоб дозволити помилку, потрібно видалити останні оновлення Play Market, перезавантажити телефон і зайти знову.

Як очистити кеш на пристроях Андроїд:

 • встановити сторонні програми-клінери;
 • виконати очищення вручну.

Потрібно пам’ятати, що крім розділу «Кеш» пам’ять займає папка «Інше», яка зберігає завантажені файли, мініатюри збережених фото або відео.

Як очистити кеш:

 1. Зайти в налаштування мобільного пристрою.
 2. Пам’ять і сховище – Очистити.Instagram не встановлюється на телефон: чому і що робити
 3. Вибрати розділ: «Кеш» — натиснути: «Видалити».Instagram не встановлюється на телефон: чому і що робити

Почекати, поки система прорахує кількість вільного місця і перейти в Play Market. На роботу смартфона впливає перезавантаження і якщо не виконувати її хоча б раз на тиждень – пристрій може показувати помилки, гальмувати або не завантажувати файли.

Інші версії мобільних телефонів

Проблема з завантаженням і установкою виникає з-за прошивок, які встановив виробник. Приміром, на Xiaomi redmi note варто не стандартний Android, а спеціально створений під мобільний пристрій. В такому випадку, користувач може встановити APK-версію соціальної мережі або оновити операційну систему. Частіше, помилок і неполадок не виникає.

Складніше установка на пристрої на базі Windows. Операційна система перестали підтримуватися і мобільні додатки на них більше не випускаються. Власники пристроїв можуть використовувати тільки старі версії Инстаграма. Доступна браузерна версія, яка відрізняється від програми, але має майже таким же функціоналом.

Помилка, коли не встановлюється Instagram на Android, Айфони або Windows Phone вирішується і перевіркою з’єднання інтернету. Не рекомендується підключатися з мобільного мережі або використовувати VPN для роботи з сайтом.

Моя довідка - Корисні поради