Instagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні дії

У деяких користувачів instagram не показує контакти з телефону. Це викликало бурхливу реакцію в інтернеті. Власники акаунтів соціальної мережі відносно недавно отримали змогу бачити, хто з друзів має профіль у даній платформі. Ця функція швидко стала популярною, тому що багато людей змогли знайти сторінки знайомих, знаючи тільки номер мобільного.

Instagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні діїInstagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні дії

Через деякий час велика частина користувачів зіткнулася з проблемою некоректної роботи цього доповнення. Спочатку список контактів відображався в додатку, а через деякий час перестав. У цій статті ми розберемося з причинами зникнення контактів і знайдемо шляхи вирішення даної проблеми.

Чому в Инстаграме не показує контакти телефону

Ця проблема стала активно себе проявляти у вересні 2020 року. Стався збій, через якого у багатьох перестали відображатися номера з телефонної книги в додатку Instagram. Такі випадки не рідкісні. На початку року власники популярних акаунтів втратили частину своїх передплатників з-за чергового збою.

Проблема зникнення контактів торкнулася велика кількість людей, які використовують дану платформу. Багато хто стверджує, що це вимушений захід инстаграма, так як почали надходити скарги на порушення політики конфіденційності. Після оновлення користувачі втратили можливість синхронізації номерів з телефонної книги.

На Айфоне

Власники яблучних смартфонів можуть виявити, що instagram не показує контакти з телефону з кількох причин:

 • Збій роботи;
 • На пристрої синхронізація вимкнена, або вона була заборонена навмисно;
 • Відсутня прив’язка певного номера запису. Користувач не отримає повідомлення про реєстрацію з цієї причини.

Для відновлення роботи синхронізації можна спробувати перезапустити на вашому смартфоні. Для цього:

 1. Відкрийте особистий кабінет;
 2. Зайдіть в конфігурації;
 3. У додатку потрібно тапнути на «Аккаунт» – «Синхронізація контактів»;
 4. Переключіть повзунок вліво, а потім вправо.

На Андроїді

Щоб налагодити роботу додаткового функціоналу инстаграма для цієї операційної системи, потрібно перевірити, доданий певний номер в смартфоні. В іншому випадку аккаунт соціальної мережі не відобразить його причетність до неї. А підключити синхронізацію на Android можна в кілька кроків:

 1. Перейдіть на свою сторінку і знайдіть налаштування;
 2. «Виявити людей» – вкладка «Мої контакти» – «Дозволити доступ»;
 3. Після цього потрібно натиснути «Підписатися» біля будь-якого імені і перейти в базові налаштування;
 4. Там виберіть «Стежити і запросити друзів».

Як виправити цю помилку?

Щоб вирішити питання, чому instagram не показує контакти телефону, першим ділом варто спробувати встановити ту версію програми, в якій ще не з’явилася заборона на персональні дані. Це метод усунення цієї неполадки один з найпростіших. Для цього:

 1. Запам’ятайте дані для входу в аккаунт;
 2. Видаліть утиліту зі свого смартфона;
 3. Відвідайте будь-який з сайтів в пошуку, де можна скачати минулі версії инстаграма. Таких майданчиків відносно багато;
 4. Скачайте версію червня 2020 року. Вона вважається стабільною;Instagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні діїInstagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні дії
 5. Дозвольте у налаштуваннях установку додатків з невідомих джерел;
 6. Відкрийте файл і запустіть установку;
 7. Після цих дій не забудьте відключити автоматичне оновлення в магазині додатків;
 8. Налаштуйте синхронізацію і дозвольте її;
 9. Перевірте, чи коректно відображаються контакти в инстаграме.

Ця послідовність дій змогла допомогти багатьом користувачам обійти заборону і усунути проблему зникнення контактів.

Не працюють контакти в instagram: що робити?

Іноді масові збої деяких програм усуваються в наступних оновленнях програми. Можна почекати, поки розробники доопрацюють недоліки і випустять коректну версію. У деяких випадках ви не зможете вирішити проблему своїми силами, так як збій стався у внутрішніх серверах.

Також спробуйте налаштувати синхронізацію на своєму смартфоні. Можливо, ви пропустили якийсь важливий крок, тому instagram не показує контакти. Зробити це можна в настройках програми і на смартфоні. При установці оновлень дивіться на повідомлення про дозвіл і доступ до різних служб пристрою.

Необхідні дії

Допомогти повернути зниклі контакти з програми може повна переустановка. Для цього видаліть утиліту звичним способом зі свого смартфона. Потім відкрийте стандартний магазин додатків для своєї операційної системи. Там ви зможете заново завантажити і встановити Instagram. Після цих дій спробуйте увімкнути синхронізацію і перевірити наявність помилки.

Якщо не вийшло, то можна спробувати також звернутися в технічну підтримку инстаграма.

Адміністрація соціальної мережі ніколи не відрізнялася оперативним втручанням в збої і неполадки, але шанс, що допоможуть, є. Щоб зробити замовлення, вам необхідно:

 1. Натисніть на три смужки вгорі вашої особистої сторінки;
 2. Відкрийте настройки;
 3. Виберіть Пункт «Довідка»;
 4. Далі «Повідомити про проблему»;Instagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні діїInstagram не показує контакти з телефону: основні причини та необхідні дії
 5. Детально опишіть те, що вас турбує;
 6. Відправте заявку і чекайте відповіді.

У деяких випадках адміністрація надсилає відповідний лист, де вказуються необхідні кроки для вирішення проблеми, коли instagram не показує контакти з телефону. Також можуть повідомити, що займаються виправленням помилки.

Моя довідка - Корисні поради