Instagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблему

“Instagram не підтримується на вашому пристрої”, – повідомлення системи, що означає не просто пекло для гламурних левиць, але і сигнал про те, що на телефоні існують проблеми з установкою софта Play Market.

Instagram пов’язаний з обліковим записом і є продуктом Google Play, тому причина проблеми може критися в несумісності моделі смартфона з даними додатком. Проблему необхідно виправити, попередньо з’ясувавши причину конфлікту Instagram з системою, щоб запобігти таким ситуаціям у майбутньому.

Instagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблемуInstagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблему

Чому Instagram не підтримується на телефоні

Задаючись питанням, чому Instagram не підтримується на моєму пристрої, важливо пам’ятати, що проблеми не в самому Инстаграме – найімовірніше, на мобільному гаджеті збиті налаштування установки додатків з плей-маркету.

Які можуть бути причини збоїв в установці Instagram:

  • переповнений кеш Play Market;
  • геолокація користувача не дозволяє використовувати сервіси Google Play;
  • несумісність з даною моделлю смартфона Android;
  • причини з боку сайту Instagram, пов’язані з масовою блокуванням хмарних сервісів.

Для вирішення проблеми можна спробувати створити новий обліковий запис, паралельно існуючій, але це не гарантує відсутності збоїв при роботі інших програм.

На Андроїді

Instagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблемуInstagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблему

Встановлювати на смартфоні Android програму з можливістю завантаження фото або відео – значить ризикувати, що сервіс може іноді видавати збої або зовсім не працювати.

Платформа Android не конфліктує з Google Play, але в деяких ситуаціях модель пристрою може не збігатися з переліком марок, що підтримують різні утиліти і програми.

Вийти з положення допоможе стороння утиліта Market Helper, яка адаптує наявну операційну систему під задані вимоги. Недолік цього способу полягає в тому, що сам додаток не встановити без root-прав.

На Айфоне

Власники айфонів, зіткнувшись з проблемою неможливості встановити Instagram з Apple Store, можуть спробувати зберегти всі наявні дані на гаджеті в хмарі і спробувати повернути пристрій до заводських налаштувань. Перезавантаження всієї системи дозволить їй встановити останні оновлення та Instagram.

Якщо це не допомогло, можна зачекати деякий час і спробувати завантажити програму знову: платформа іноді проводить масштабне тестування і блокування нелегальних коштів накрутки активності, які можуть вплинути на роботу сервісу на різних девайсах.

Рішення даної проблеми

Instagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблемуInstagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблему

Встановлення останньої версії Инстаграма дозволяє не тільки усунути проблеми з несумісністю, але і вчасно оновлювати його, запобігаючи підвисання і збої в роботі. Більш просунуті користувачі можуть редагувати файл build.prop або використовувати програму GLTools, відкоригувавши графічний прискорювач, – ці більш складні операції вимагають від користувача рут-прав.

Як виправити неполадки в установці Инстаграма на телефон або планшет:

  • очистити кеш Play Market – в більшості випадків цей спосіб допомагає усунути несумісність пристрої з додатком з першого разу;
  • використовувати сервіс VPN, змінює IP-адресу користувача, але при виході з аккаунта маскування Instagram може видавати точкові несправності, перестати оновлювати стрічку, завантажувати фото і т. д.;
  • завантажити файл Instagram у форматі .apk з великого сайту типу 4pda.ru.

Необхідно регулярно очищати список завантажень, щоб звільнити пам’ять телефону і дозволяти програмам запускатися коректно. Крім того, для пристроїв Андроїд підійде спосіб з відновленням налаштувань телефону за замовчуванням – сервіс плей-маркету оновиться.

Моя довідка - Корисні поради