Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Соціальні мережі існують вже досить давно. За цей час вони встигли обрости новими функціями і зручним інтерфейсом, і відточити основний функціонал, який забезпечує зручне використання сервісу. Але проблеми все ж трапляються. У фотосети одна з основних неполадок в тому, що Instagram не оновлює стрічку. Останній збій відбувався 23 жовтня 2019 року. Поговоримо про те, чому таке трапляється, як не піддатися паніці і все виправити.

Що значить «Неможливо оновити стрічку» в Instagram і як це виправити?

Що хоче сказати нам додаток, коли пише, що неможливо оновити стрічку? Логічно, таким чином він говорить, що через яких-небудь неполадок розділ з новинами не оновлюється. А ось із-за чого це відбулося і як виправити?

  1. Інтернет. Проблеми з мережею найчастіша. Без неї не працює жоден сервіс. Перевірте швидкість, переконайтеся в тому, що доступ до мережі взагалі є. Якщо справа все ж в інтернеті, перезавантажте роутер, переконайтеся, що гроші на рахунку є і так далі. Але це зокрема. Для початку слід перевірити, чи працює всі, наприклад, в браузері. Коли є інтернет, там все буде в порядку.
    Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?
  2. Баги Инсты. Перешкоди можуть йти не від вас, а з боку самої соціальної мережі. якщо інтернет працює, але все ще нічого не вантажиться, можливо, справа саме в соцмережі. У цьому випадку потрібно тільки почекати, нічого більше вам не допоможе.
  3. Стара версія. Зрозуміло, необов’язково завантажувати оновлення. Instagram буде продовжувати працювати. Але в якийсь момент працездатність знижується настільки, що деякі функції, які раніше працювали добре, «відпадають». Відкрийте магазин додатків, перейдіть в розділ «Мої програми та ігри», виберіть «Встановлені» і перейдіть на сторінку з Инстой. Якщо кнопки «Оновити» ні, у вас остання версія.
    Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?
  4. Збої в самому додатку. Спробуйте очистити кеш у налаштуваннях пристрою. Якщо не допомогло, перевстановіть софт.

Якщо не спрацював нічого, напишіть в техпідтримку. Вони повинні ліквідувати перешкоду, якщо на вас не накладені ніякі обмеження. Або, як мінімум, дадуть відповідь, чому неможливо відновити стрічку в Инстаграме.

Інші поширені проблеми з новинами в Instagram

З тим, чому Instagram не вантажить стрічку, ми розібралися. Але ж не може бути такого, що це – єдина проблема в соціальній мережі. Розглянемо і інші потенційні перешкоди на шляху до успіху.

Чому зникли новини підписок в Instagram?

Якщо новин і зовсім немає, справа в додатку. Просто перевстановіть його. Саме в цьому, найімовірніше, може критися основна причина. Але для початку можна буде спробувати очистити кеш. Якщо ж нічого не допомогло, напишіть в техпідтримку.

Радимо вам трохи почекати. Швидше за все, це черговий заскок програми, скоро його попустить і все запрацює.

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Не працює репост з посад у сториз

Функція репостов з’явилася відносно недавно, тому все ж трапляються у деяких з нею проблеми. Найчастіше у тих, хто не оновлює прогу. У випадку з новими функціями важливо постійно завантажувати нову версію. Якщо у вас не виходить зробити репост, наприклад, немає кнопки для перепоста, значити автор публікації заборонив іншим користувачам ділитися нею у своїх історіях. Спробуйте поділитися записом з іншого профілю. Повинно все вийти.

Коли не можуть поділитися вашої записом, потрібно перевірити налаштування. Відкрийте параметри, перейдіть у вкладку «конфіденційність і безпека». Там буде «Перепост в інші історії», перетягніть повзунок в активний стан, і ваші пости зможуть репостить.

Як прибрати рекламу з Instagram

Деяких вкрай нервують рекламні оголошення в новинах. Чи можна як-небудь це зробити? Кращий варіант – скористатися браузерною версією. В додатку, звичайно, теж можна клікнути по трьом точкам в правому верхньому кутку і вибрати пункт «Приховати рекламу». Але так ви не будете бачити тільки це оголошення. Можна піти й іншим шляхом, змінити переваги, спираючись на які Інста показує вам рекламні пости.

Щоб подивитися, які інтереси враховуються при показі реклами вам, зайдіть у налаштування і оберіть розділ «Безпека».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Натисніть на «Доступ до інформації».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Потім перегорніть в самий низ до розділу «Реклама» і виберіть «Показати все».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Перед вами відкриється список ваших інтересів.

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Якщо вони не відповідають дійсності – їх можна змінити. Для цього повертаємося до розділу з налаштуваннями і вибираємо категорію «Реклама».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Тапа по вкладці «Інформація про рекламу».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Тепер тапа по фразі «Що робити, якщо я бачу рекламу, яка мені не подобається?».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Гортаємо до Змініть рекламні уподобання на Facebook» і тапа по фразі синім кольором «рекламним уподобанням».

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Після цього потрібно авторизуватися в акаунті на Фейсбуці, який прив’язаний до вашої сторінці в Instagram, і поміняти інтереси.

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?

Instagram не оновлює стрічку. В чому проблема? Найчастіше в поганому інтернеті. Якщо ви будете регулярно оновлювати версію програми, то ймовірність збою в роботі програми істотно знижується.

Запитання наших читачів

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?#1. Чому в Instagram новини не оновлюються?

По-перше, нестабільний інтернет або його відсутність. Частіше за все справа саме в ньому. По-друге, баги Инсты. У цьому випадку потрібно тільки почекати, нічого більше вам не допоможе. По-третє, стара версія. Потрібно підтримувати актуальність свого софта.

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?#2. Чому в мене постійно збої в Instagram?

Застаріла версія програми. Вона заважає користуватися всім функціоналом програми без проблем.

Instagram не оновлює стрічку, що мені робити?#3. У Инстаграме пише неможливо оновити стрічку. Навіть у браузері. Хто стикався з цим?

У цьому випадку спробуйте оновити стрічку через годинку, найімовірніше, проблема зникне.

Якщо ти не зміг вирішити проблему і тобі потрібна допомога — пиши у коментарі. А також дивись відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради