Instagram мобільна версія – як запустити на ПК і буке

Зміст

 • Мобільна версія instagram
 • Що можна робити
 • Мобільна версія через комп’ютер
 • Використання емулятора
  • RuInsta: простіше нікуди
  • Webstagram або Websta.me

Сьогодні instagram міцно увійшов в життя молодого покоління. Тепер це не просто соціальна мережа, де люди діляться кадрами із свого повсякденного життя. Це – спосіб заробітку в різних його проявах. Люди продають товар, діляться мудрими думками, ведуть блоги, психологи надають свої консультації. Враховуючи розмах, який набуває мережа, розробники випустили версію для комп’ютера, а також мобільного девайса, яка не вимагає установки спеціального додатка.

Мобільна версія instagram

Зайшовши в свій аккаунт на смартфоні, ви побачите перелік дій, які можна виконати, скоротився. Веб-версія не дозволить вам додати відео, обробити фото з допомогою численних фільтрів, додати сторіс або скористатися функцією «директ».

Що можна робити

Розробники доклали всіх зусиль, щоб вхід з браузера був максимально схожим на додаток. Найголовніше – саме з мобільної версії програми можна завантажувати фото. Редагування профілю, додавання коментарів до вмісту інших профілів, огляд своїх передплатників – все це присутнє. У меню редагування залишилося тільки одну дію – поворот зображення.

Важливо! Все ще присутній вибір між квадратними і прямокутними форматами.

Відкрийте мобільну версію инстаграма, і ви побачите, що пошук в ній здійснюється через спрощену систему за допомогою однієї кнопки вгорі екрану.

Instagram мобільна версія  як запустити на ПК і буке

Мобільна версія через комп’ютер

Дуже зручно заходити в свій онлайн аккаунт instagram через комп’ютер. Зробити це дуже просто – достатньо прописати в пошуковому рядку назву месенджера, зайти на сайт. Праворуч буде вікно, де необхідно вести свої облікові дані або скористатися способом входу через Facebook. Такий спосіб відмінно підійде новеньким на сайті, оскільки таким чином можна буде знайти масу своїх друзів.

Зайшовши на свою сторінку, ваші дії обмежуються наступними:

 • Перегляд стрічки;
 • Додавання коментарів;
 • Редагування налаштувань;
 • Оформлення своєї візитки.
 • Для того, щоб через комп’ютер виконувати і інші дії, доведеться піти на деякі хитрощі, описані далі.

  Використання емулятора

  Емулятор являє собою програму, яка імітує мобільний телефон. Однією з найпоширеніших є BlueStacks. Вона безкоштовна, і завантажується з офіційного сайту натисканням декількох клавіш. Ввівши свої облікові дані сервісу Google, ви зайдете в програму. У меню слід прописати «Instagram», шляхом нехитрих дій встановлюєте додаток. Проходьте процедуру авторизації і користуєтеся сайтом в такому ж режимі, як на смартфоні. Буде доступна опція додавання зображення або відео, в тому числі, зроблених на веб-камеру. Проте, зручніше користуватися инстаграмом не на комп’ютері, а на мобільному девайсі.

  RuInsta: простіше нікуди

  Щоб встановити мобільний додаток instagram на комп’ютер, скористайтеся альтернативним способом. Він також вимагає завантаження сторонньої програми, а саме RuInsta. Виконайте наведені нижче кроки:

 • Завантажте інсталяційний файл, дотримуйтесь інструкцій по установці. Процедура проходить досить швидко і без труднощів.
 • Після того, як утиліта буде встановлено, автоматично виникне вікно, що пропонує вам пройти реєстрацію або ввести облікові дані наявної вже сторінки.
 • Після введення логіна і пароля відразу ж відкривається потрібний обліковий запис, яким можна користуватися без додаткових втручань.
 • Важливо! Софт зручний у використанні: він оповіщає спливаючим вікном про появу нового контенту

  Webstagram або Websta.me

  Якщо не особливого бажання безкоштовно скачувати програми на ваш комп’ютер, є відмінна альтернатива: сервіси Webstagram або WebstaMe. Web сайти для instagram працюють надійно і без нарікань, тому є одним з кращих варіантів.

  Якщо ви є шанувальником instagram, вас порадує можливість виходу в улюблений ресурс без установки програми, з мобільного або комп’ютерного браузера. Це легко зробити як зі спеціальних сайтів, так і з допомогою установки софта на комп’ютер. Як саме вчинити – вирішувати тільки вам. Все залежить від ваших цілей і зручності.

  Емулятори імітують роботу мобільного додатку, але установка їх на комп’ютер вимагає часу, так і вільне місце на жорсткому диску, яке можна було б використати на більш корисну справу. А ось RuInsta не потребує додаткових ресурсних витратах, вона самодостатня. Для одноразового відвідування скористайтеся послугами сайтів.

  Моя довідка - Корисні поради