Instagram мами – популярні російські та зарубіжні блогери

Ведення блогу в наш час користується особливою популярністю серед всіх верст населення. В цьому питанні популярним видеоблогерам нічим не поступаються мами блогери, які в instagram розповідають про всі проблеми, які вони пізнали у вихованні своїх малюків. У даній статті ми розглянемо кандидатури кращих і найпопулярніших мам блогерів Росії.

Instagram мами  популярні російські та зарубіжні блогери

Найбільш популярні російські і зарубіжні мами-блогери instagram

Основна частина дівчат, при виході у декретну відпустку повністю присвячують себе вихованню малюка. І незважаючи на те, що вони більшу частину часу проводять зі своїми карапузами, вони все-таки знаходять час на відвідування своїх сторінок в соціальних мережах. А деякі їх них не тільки викладають фото своїх крихіток, але і ведуть спеціальні instagram блоги, де діляться з іншими батьками своїм досвідом.

Розглянемо рейтинг найпопулярніших мам блогерів инстаграма:

 • Мішина Наталя;
 • Пелецких Каринка;
 • Оселедець Оксана;
 • Ангеліна-Малинка;
 • Сажина Лена;
 • Міллер Єлизавета;
 • Пікуліна Катя.
 • Мами з однією дитиною

  У кожній читається instagram-мами є різна кількість малят і популярні вони серед певного кола таких же жінок. Розглянемо рейтинг матусь з одним чадом:

  • Мішина Наталя – найсмішніша instagram мама. У Наталії нещодавно народився син. Сама вона з Краснодара, її основні шанувальники звідти ж. На її сторінці маса коментарів передплатників, які яро захищають її від неприємних висловлювань конкурентів. Це пояснюється досить просто – розповідає вона гарно і смішно про життя жінок, які пізнали материнство після тридцяти. Також дама пише про так званий день бабака, який так знайомий кожній матері;
  • Міллер Єлизавета – відомий фітнес з instagram, яка також ділиться з передплатниками азами виховання маленької доньки. Вона розповідає передплатникам, як тримати себе у формі після вагітності, ділиться своїми спогадами і смішними сімейними курйозами.

  Зверніть увагу! Крім цього Ліза ділиться своїм досвідом, як справлятися з прорізуванням зубів і що брати в подорож з маленьким карапузом.

  Instagram мами  популярні російські та зарубіжні блогери

  Мами двійнят і трійнят

  Олена Сажина – мама двійнят і відомий блогер instagram. У неї двійня – дві прекрасні донечки – Аліса, Мілана. Сама Олена займається модельним бізнесом і знімається у фільмах. На своїй сторінці в соціальних мережах Олена дає поради родительницам, у яких двійнята і рекламує найякісніші товари для діток.

  Зверніть увагу! Завдяки спонсорській підтримці дівчина часто проводить розіграші, де дарує переможцям квитки на вистави, дитячі товари та грошову допомогу.

  Багатодітні мами

  Ви багатодітна мати і не знаєте, як все встигнути? Почитайте блоги найпопулярніших мам instagram, які розкажуть, як справлятися з дітьми:

 • Пелецких Каринка – сама терпима мама блогер з instagram. У Карини троє дітей – дівчинка і двійнята, сама вона є дружиною льотчика. Багато хто вважає, що піком її популярності стало відео з донею в ютубі, яка вона залила в 2011 році. Однак так це чи ні, вже не з’ясувати, але вже багато років жінка користується особливою популярністю, а її молодша дочка буквально народилася у передплатників на очах. Дівчата з усієї Росії пильно стежили за вагітністю Карини і з нетерпінням чекали на народження її дитини, адже вона оповідає про дуже зрозумілих і цікавих моментах виховання;
 • Оселедець Оксана – блогер-мама рідних двійнят і прийомної дочки, яка вперше оприлюднила життя жінки з прийомною дитиною. Основною темою її постів є маленька Ангелінка, яку залякану взяли батьки два роки тому з дитячого будинку. Популярність Оксани пояснюється просто – вона одна з небагатьох, яка розповідає про приймальному материнство жорстку правду. Її основна мета – підготувати батьків, які вирішили взяти малюка з дитбудинку до можливих труднощів;
 • Ангеліна Малинка – мама-блогер з шістьма дітьми, яка пише про правильне харчування. Блогер Ангеліна розповідає в своїх постах, як готувати смачну і корисну їжу для такої кількості людей. Вона із задоволенням пише свої авторські рецепти, вчить, як раціонально витрачати час в такій великій родині і встигати вести господарство. При цьому вона добре виглядає й прекрасно себе почуває;
 • Пікуліна Катя – мати справжніх трьох чоловіків, двоє з них двійнята. Зараз Катя чекає четвертого карапуза, але улюблене заняття вона не покидає і активно пише передплатникам порадами, як створити будинок своєї мрії. Про будинок мрії дівчина пише з самого початку активності, на її сторінці є навіть його креслення. Також пані оповідає про зміни характеру своїх чоловіків, їх реакцію на навколишню обстановку, у тому числі її вагітність. У неї в постах можна знайти безліч корисної інформації – про вибір продуктів, одягу і багато іншого.
 • У даній статті ми підібрали для вас кілька найбільш корисних сторінок instagram-мам, які допоможуть вам зрозуміти свою дитину і вирішити будь-які проблеми з його вихованням.

  Моя довідка - Корисні поради