Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

 • 1.2 Контент
 • 1.3 Просування
 • 2 Як здійснюється процедура продажу в Instagram?
 • 3 Як стимулювати клієнтів до покупки?
 • 4 Приклади успішних Instagram-магазинів одягу
 • 5 Запитання наших читачів
 • У соціальних мережах зараз можна не тільки спілкуватися, але й заробляти. Великий трафік сайту означає багато потенційних клієнтів. Instagram за всіма параметрами перевершує свої аналоги: по-перше, кількість облікових записів перевалила за мільярд; по-друге, функціонал і можливості сайту наближають бізнес-аккаунти до інструменту продажів. В Instagram магазин одягу один з найпопулярніших способів монетизації. Про нього ми і поговоримо.

  З чого починати створення магазини одягу в Instagram?

  Ідея – це ще не все, що потрібно, щоб відкрити магазин одягу в Instagram. Хоча декому й здається, що сторінка в соціальній мережі не вимагає жодних зусиль: достатньо зареєструватись, публікувати фото і чекати прибуток, але це далеко не так. Я можу вивести три важливих пункти, які потрібно враховувати, якщо ви вирішили розмістити свій бізнес на теренах Инсты.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

  Оформлення запису

  Instagram – соцмережу, орієнтована на візуал. Тому оформлення профілю відіграє далеко не останню роль у залученні передплатників. Ви не можете посперечатися з тим, що кращі комерційні сторінки виглядають якісно і стильно. Візуально профіль можна розділити на дві частини: сітка постів і шапка.

  Шапка

  Саме шапку людина бачить, коли відкриває сторінку. І вже на цьому етапі він починає приймати рішення про те, підписуватися на вас чи ні? Отже, в шапку входить наступне:

  1. Ім’я і нікнейм. Вони індексуються в пошуку, тому можна розмістити в них рід занять.
  2. Аватарка. Можна і своє обличчя використовувати, але запам’ятайте два основних правила непоганий ави: менше деталей і квітів; симетричність. Бажано використовувати логотип.
  3. «Про себе». Тут потрібно відповісти на три питання: хто ви, що ви продаєте і чому людині буде вигідно заплатити саме вам? Не варто бути клішованим і гуглити біо в інтернеті. Люди люблять креативних.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  4. Контакти. Бізнес-аккаунт дає можливість додати в профіль кнопки для зв’язку. Хоча найчастіше вони і досить марні, але, можливо, комусь дійсно зручніше телефонувати або писати на пошту.
  5. Веб-сайт. Не у кожного починаючого бізнесмена є свій сайт. Але це не означає, що ви не зможете використовувати цю графу. Єдине поле з активним URL може бути вкрай корисним – використовуйте сервіс мультиссылок, наприклад, Hipolink, щоб залишити ще більше контактів. Завдяки цьому, ви зможете збільшити продажі – люди охочіше зв’язуються з продавцем, якщо в списку способів зв’язку є той, який вони зазвичай використовують.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  6. Актуальне з історій. Це – відносно новий розділ сторінки. Його можна використовувати для того, щоб залишити інформацію, яка стане в нагоді потенційним покупцям.

  Сітка

  Є багато способів оформити пости. Можна випендритися і, наприклад, розбити фотографію одягу на 9 квадратів і зробити з постів одну велику картинку. Але, якщо ви погано знайомі з нюансами ведення профілю, обробки в одному стилі буде достатньо.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

  Контент

  Користувач побачив шапку і зрозумів, що хоче дивитися публікації. Що буде, якщо він там побачить каламутні фотографії не по темі? Він не підпишеться. Є різні типи контенту: розважальний, інформаційний і продає. Не потрібно намагатися постійно щось впарити або чогось навчити. Багато в інтернеті радять використовувати наступну пропорцію: 70 відсотків – розважаючі пости, а 30 – інформаційні і продають. Про те, що потрібно створювати контент-план, ви теж не повинні забувати.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

  Просування

  Отже, ви оформили інтернет магазин одягу Instagram і виклали перші пости. Що робити далі? Зрозуміло, набір аудиторії. Є наступні способи зробити це:

  1. Таргетована реклама. Це – оголошення, що показуються користувачам стрічці. Вони мають високу ефективність, якщо ви правильно налаштували аудиторію. Виходить недешево, але при грамотному використанні ці вкладення швидко окупляться.
  2. Реклама на розкручених сторінках. Це не так ефективно, як попередній варіант. Яку б рекламну площадку ви не вибрали, якийсь відсоток охоплення доведеться на нецільових фоловерів.
  3. Конкурси, розіграші та ґів’ї. З цими явищами знайомий кожен з вас. Є кілька способів проведення: поодинці і разом зі спонсорами. У другому випадку приз виходить цікавіше, ваші вкладення менше, але якість одержуваної аудиторії падає.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  4. Взаємний піар. Безкоштовний аналог реклами. Ви просуваєте партнера, а партнер вас. Якщо у вас є розкручені друзі, цей спосіб буде ефективним.
  5. Хештегі. Це скоріше рекомендація до оформлення постів. Зловживати з мітками не варто. Якщо ви виберете високочастотні теги, на вас може бути накладено тіньової бан.
  6. Масові дії – массфолловинг, масслайкинг, масскомментинг і масслукинг. Цим методом працюють сервіси комплексного просування. Це – найпоширеніший спосіб, тому що виходить недорого і, як і таргетинг, б’є по цільовій аудиторії. Можу порадити Zengram, Tooligram і Socialkit.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

   

  Як здійснюється процедура продажу в Instagram?

  У Инстаграме з’явилися позначки товарів. Однак, самої функції покупки немає – після того, як користувач клікнув на позначку, його перекидає по тій ссилці, яку ви розмістите. Так що, ми поговоримо швидше про те, як організується процедура покупки в Instagram магазині одягу.

  1. Контакт з покупцем. На цьому етапі ви обговорюєте всі нюанси: передоплату, ціну та інше.
  2. Отримання передоплати. Для того, щоб уникнути шахраїв, рекомендую вимагати повну передоплату.
  3. Відправка посилки або вручення на самовивозі. Відправляти товари, якщо передоплати не було, найкраще післяплатою. Якщо покупець вимагає гарантій, відправте посилку з описом – так у покупця не буде необхідності в оплаті посилки, можна буде відкрити. Але на початку роботи я б радила не розпорошуватися в плані географії. Працюйте на своє місто для початку, а вирости ще встигнете.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

  Як стимулювати клієнтів до покупки?

  Магазин дитячого одягу Instagram може не викликати бурхливих захоплень у передплатників. Будь-які покупці можуть бути пасивними, якщо їх не стимулювати. Я можу порадити наступні способи для цього:

  1. Акція. Можна влаштувати тиждень знижок і сповістити про це абонентів. Беріть приклад з супермаркетів – повірте, на знижках вони заробляють дуже непогані суми. Також можна роздавати знижкові купони найактивнішим користувачам. Загалом, придумайте що-небудь, зіграйте на те, що люди люблять халяву.
  2. Таргетинг. Якщо вам потрібно швидко продати якийсь товар, яскраво оформіть його у таргетированное оголошення. Зверніть увагу на фотографію – в рекламних постах у стрічці люди рідко читають текст. Краще розмістити його на зображенні, але так, щоб їм було зайнято не більше 20 відсотків. І будьте креативні. Тільки щось цікаве і смішне приверне увагу.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  3. Розіграш. І знову робота на те, що люди люблять халяву. Можна використовувати рандомайзер за коментарям. Гів в даному випадку буде не особливо доречний, не варто розділяти увагу користувачів на кілька спонсорів.
  4. Конкурс. Це – розіграш по завданнях. Складні умови робити не варто, але, якщо приз гідний, обов’язково додайте пункт про ваш товар. Наприклад, сфотографуватися з купівлею і викласти фотку з хештегом. Враховуйте, що в результаті згадка вас побачить величезна кількість людей.

  Приклади успішних Instagram-магазинів одягу

  А тепер пара слів про успішних варіантах. Пам’ятайте, ви повинні вчитися. Бажано, не на своїх, а на чужих помилках. А ще краще – на успіхи. Зрештою, на корисні фішки немає патентів, їх можна безкарно підрізати.

  1. @hearts_of_4. Нікнейм – назва компанії. На аватарці логотип. Я б, правда, не розміщувала його так грубо, але це все одно краще, ніж у багатьох інших. Зауважте, що колір логотипу повторюється в актуальних історії, а історії містять важливу інформацію. На веб-сайті немає ніякої мультиссылки. Воно і зрозуміло – це все ж акаунт реального шоурума, а не дрібного підприємця. В «Про себе» і назві ми бачимо відповідь на три важливі питання, про які я писала вище.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  2. @lnfashion. Ще один магазин одягу. Тут аватарка і хайлайтс оформлені куди цікавіше і стильніше. Нікнейм і назва – компанія. Вони працюють над впізнаваністю бренду. В «Про себе» ми бачимо тільки номер телефону та місце розташування магазинів. Загалом, все як завжди, але ставка йде саме на створення імені бренду, тому ніякої реальної інформації про те, що тут можна знайти, немає. Також хотілося б відзначити єдиний стиль фотографій.
   Instagram магазин одягу: робимо прибутковий
  3. @bellapotemkinaofficial. Я не можу сказати щось нове про це оформленні. Хіба що, зверніть увагу, що ім’я Bella відображається в актуальних історіях. Також у «Про себе» всіляко просувається конкурс, стимулюючий продажу.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий

  Як відкрити інтернет магазин одягу в Инстаграме? Деякі думають, що достатньо зареєструватися. Насправді, це не так. Важлива кожна деталь сторінки, адже кожна дрібниця впливає на рішення про купівлю. Тому доведеться витратити час, сили і гроші на оформлення запису та його розкрутку.

  Запитання наших читачів

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий#1. Писати чи не писати ціни при продажу в Инстаграме?

  Питання дуже спірне. Найчастіше причиною відсутності вартості є те, що вона постійно може змінитися. Але є дві причини того, щоб написати: по-перше, згідно з законодавством, під кожним товаром має бути ціна; по-друге, так людям набагато зручніше вирішити, чи куплять вони у вас щось чи ні.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий#2. Що важливіше в продають постах: фото або текст?

  Гортаючи стрічку, користувач в першу чергу бачить фотку. Якщо вона його зацікавить, він йде читати підпис. Так що, раджу працювати над візуалом, і над текстовим змістом.

  Instagram магазин одягу: робимо прибутковий#3. Скільки можна заробити на Instagram-магазині?

  Все залежить тільки від вас. Меж немає. Тому, чим більше сил ви віддасте цій справі, тим більше буде заробіток.

  Задавай свої питання і висловлюйся в коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради