Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу

При виборі соціальній мережі для заняття комерційною діяльністю, вибір дійсно величезний. Можна працювати через ВКонтакте, YouTube, Instagram і навіть Однокласники, якщо ваша цільова аудиторія 45+. Але найбільш часта комбінація все ж Інст і Ютуб. Чому? Поговоримо про це.

Принципова відмінність і схожість Instagram і Ютуба

Аудиторія Instagram величезна, як і Ютуба. Часто вони збігаються тому, що і на тому і на іншому сервісі основний контент візуальний. Так, на відеохостингу немає функціоналу, який би працював досить добре з зображеннями, а в фотосети максимальна довжина відео становить годину, а зберігається воно всього добу. Але і ті, і інші публікації спираються на візуальне сприйняття.

Докладніше про те, навіщо Ютуб-блогери просять підписуватися на Instagram, читайте в нашій статті.

В Instagram є розділ рекомендацій, але більшу перевагу люди віддають своїй стрічці новин. Це – одне з головних відмінностей від Ютуба, де основні перегляди йдуть саме від рекомендацій. Але цей розділ, як і «дзвіночок», працюють далеко не ідеально. Так, навіть у такого гіганта є свої мінуси.Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу

Чому для просування варто вести декілька соціальних мереж?

Аудиторія сервісів далеко не завжди збігається. Хто дивиться відео на Ютубі, але знає тільки про ваш ВК або іншу соціальну мережу. І це – перша причина для використання декількох сайтів. Це прискорює просування, розкручування і створення свого бренду.

Коли мова йде про Ютубі, як я вже говорила, рекомендації і сповіщення працюють далеко не ідеально. Тому інший сервіс буде зручно для інформування аудиторії про вихід або підготовки нового контенту. Яку ж соціальну мережу обрати для цієї мети? Багато створюють спільноти на всіх доступних сайтах, і це, звичайно, добре, але зазвичай у людей всього дві руки, для ведення стількох сервісів часу не вистачає. Тому кращим варіантом для створення «двійника» буде саме Instagram – схожість фото – і відео-мережі в упорі на візуальний ряд грає в цьому плані вам тільки на руку.

Також, якщо у вас кілька розкручених профілів, ви легко можете збільшити свій дохід – просто продавайте рекламу скрізь, де можете. Але не варто цим спамити, що не відштовхнути передплатників. Ви, зрештою, не Ольга Бузова, щоб заробляти на кожній публікації.

Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу

Конкретні приклади

Тепер розглянемо конкретні приклади. Я просто взяла кілька варіантів зі своїх рекомендацій, погляньте на те, що пропонує вам відеохостинг, зайдіть в ці канали, і ви помітите, що у всіх більш чи менш розкручених акаунтах є посилання на «двійників».

  • @oblomoffood і @grillkov я об’єднала їх в один пункт з-за схожої тематики. У Обломова більше трьох з половиною мільйонів передплатників, у Грилькова – трохи менше мільйона, але суть їх акаунтів в Інсте однакова: додаткові матеріали до рецептів та оглядів, анонси роликів і спілкування з аудиторією. Обломов зараз публікує на Ютубі і фотографії, але це не так ефективно, як в фотосети.Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходуInstagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу
  • @vnnva4 є скоріше антиприкладом моїми словами. У цієї дівчини канал і акаунт в Інсте не пов’язані між собою. Вона не робить анонси або бэкстейджи. Та й в цілому бэкстейджи у неї робити проблематично – контент полягає в тому, що вона сидить перед камерою і говорить текст. Але в цілому їй видніше, як просувати власний контент у соціальних мережах. Тим більше, мабуть, основний її сервіс для отримання доходу – Телеграм.Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу
  • @barinthecityshow
  • Все те, що я сказала про Обломова і Грилькова, актуально і тут. Але, на відміну від них, у записі Шоу у Великому Місті значно більше просування мерчу. Це дуже непогана ідея – Instagram дуже підходить для продажу різних товарів, ви можете створити цілий інтернет-магазин на базі цієї соціальної мережі. Цим і користуються Ірина Чеснокова та її команда.Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу

    Отже, використання декількох соціальних мереж, звичайно, в плані витрат часу, напружує. Але результат такого «багатопотокового» просування може вас здивувати. Крім того, тандем Instagram і Ютуба дозволить вам реалізувати куди більше задумів і цілей, що тільки одна з них.

    Про те, як розвинути свій Instagram акаунт з мінімальними вкладеннями за допомогою спеціального сервісу, читайте в нашій статті: “Огляд сервісу для просування Smmlaba”.

    Моя довідка - Корисні поради