Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Соціальна мережа Instagram знайшла високу популярність серед підприємців зі всього світу. Це прекрасний майданчик для просування бізнесу, яка відрізняється від аналогів масою привабливих можливостей.

Продемонструвати бренд особою

У вас є унікальна можливість налагодити особистий коннект з покупцями. Для цього використовуйте фото та відеоролики, дійовими особами яких є не лише члени ваші команди, але і задоволені клієнти. Показуйте новим користувачам трудові будні своїх колег, додавайте в стрічку відгуки покупців.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Стати справжнім експертом

Аудиторія потребує не тільки в рекламних пропозиціях, але і цінної інформації про пропонованої продукції. Підвищіть довіру до своєї компанії, постарайтеся стати експертом в обраному напрямку. Діліться з користувачами докладними оглядами товарів, додайте до зображень корисні поради. Викличте підвищений інтерес аудиторії за допомогою демонстрації процесу виробництва. Створюйте різноманітний контент.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Збирати дані

Взаємодійте з передплатниками, використовуючи функцію «Опитування». Так ви зможете зрозуміти справжні потреби і смаки своїх потенційних клієнтів, а також спланувати асортимент без похибок. Запитуйте їхньої думки, ведіть обговорення. Пильно стежте статистику активності, оскільки аналітика бізнес-профілю – це «відповідь» на багато питань.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Направляти трафік на особистий сайт і інші профілі соціальних мереж

Не гидуйте форматом «Stories», адже саме тут можна розміщувати активні зовнішні посилання на сайти, блоги і інші сторінки в соцмережах. На цих ресурсах користувачі почерпнуть додаткову інформацію про бренд або продукції з асортименту.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Збільшувати продажі

Якщо хочете поділитися з аудиторією своїм УТП, Instagram – ідеальне місце для подібних цілей. Тут дуже просто анонсувати акції, розпродажі, надходження товарів і нові послуги.

Створюйте привабливі і правдиві пропозиції, розширюйте охоплення за рахунок оригінальних постів. Ви збільшите рівень продажів, а це і є головна мета будь-якого підприємця.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Залучати аудиторію

Щоб користувачі не «загубилися» в потоці інформації, показуйте частина контенту в «Stories». Це оптимальний варіант для акцій і розпродажів, які діють протягом одного дня.

Відповідайте на найбільш часті запитання аудиторії, проводите цікаві конкурси. Ви повинні максимально залучити користувачів до «життя» свого бренду.

Показувати в режимі реального часу

Саме час поговорити про онлайн-трансляції в Instagram. Даний інструмент буде корисний блогерам, власникам освітніх акаунтів, агентам в туристичній сфері. Прямий ефір – це відмінний шанс поспілкуватися з аудиторією віч-на-віч. Тобто, персонально відповісти на запитання передплатників, дати цінні поради і ненав’язливо нагадати про унікальні пропозиції компанії. Ви можете висвітлити тут все, що принесе користь бренду.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Налагоджувати нові зв’язки з партнерами

Встановлення зв’язків та співпраця з корисними людьми – це одна з основних задумок соціальних мереж. В Instagram можна знайти безліч однодумців. Діяти поодинці здатний не кожен. Як відомо, дві голови – краще, ніж одна. Співпрацюйте з блогерами, инфлюенсерами та іншими впливовими персонами сучасності. Взаємовигідні умови роботи полегшать життя обом сторонам.

Розширювати аудиторію

За розміщення контенту використовуйте тематичні мітки і теги геолокації. Саме так ви спростите користувачам пошук вашої сторінки на величезній майданчику. При бажанні можна придумати брендований хештег і дивитися, як його використовують інші инстаграммеры.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Бути в тренді

Не обходьте стороною важливі події і «гримлять» новини. Коментуйте все, що відбувається в світі. Безумовно, мова йде про конкретній сфері чи нейтральних тем, які цікаві будь-якій сучасній людині. Ви повинні всіляко демонструвати свою зацікавленість у проблемах громадськості.

Instagram для малого бізнесу — чому це важливо?

Підключайте рекламу

Публікація цікавого контенту – це ключ до залучення нових користувачів. Над цим варто працювати грамотно. Але щоб новий аккаунт став дійсно популярним, необхідно шукати цільову аудиторію користувачів, які можуть стати лояльними клієнтами, а не просто глядачами). Залучайте їх допомогою таргетованої реклами.

Моя довідка - Корисні поради