Instagram Collection — новий функціонал Instagram

Instagram Collection — новий функціонал Instagram

Соціальна майданчик Instagram невпинно балує користувачів функціональними нововведеннями. На цей раз привід для чергової радості отримали рекламодавці. Представники соцмережі оголосили про запровадження нового інструменту під назвою Collection.

Що ж це таке і «з чим його їсти»? Instagram Collection – це візуальна реклама + добірка продукції в одній публікації. Як бачите, він виконує відразу дві важливі функції. По-перше, популяризує бренд серед аудиторії инстаграммеров (у форматі зображення або відео). А по-друге, показує юзерам до трьох рекламованих товарів. Їх можна переглянути у вигляді каруселі.

Instagram Collection — новий функціонал Instagram

Усередині додатку розміщено повноекранний каталог продукції бренду. У ньому можна дізнатися всі нюанси і подробиці про цікавить товар. Купівля товару здійснюється після переходу на сайт компанії. Ключова перевага Instagrаm Collection – можливість завершити угоду без переходу на сторонні ресурси. Купівля відбувається в рамках соціальної мережі. Погодьтеся, це дуже зручно. Ще не так давно про це залишалося тільки мріяти! Але Instagram намагається прислухатися до своєї аудиторії.

На сьогоднішній день програма Collection доступна обмеженому числу користувачів (в основному, це клієнти великих партнерів соціальної майданчики Facebook). Російським рекламодавцям довелося запастися терпінням ще з початку поточного року. Довгоочікувані зміни грядуть вже в цьому місяці!

Нові інструменти для бізнесу

Instagram – це унікальне місце для просування бізнесу в мережі. За статистикою, для цих цілей використовують 25 мільйонів чоловік. І ці цифри дійсно вражають. Щоб підприємці відчували себе максимально комфортно в цьому середовищі, соціальна мережа постійно вдосконалюється і йде назустріч своїм шанувальникам. Щоб порадувати б’юті-бренди, Instagram запустив не тільки Collection, але і товарні теги Stories. Індустрія моди й краси розвивається дуже активно, і соцмережа дуже сприяє цьому.

Простіше нікуди!

Комерційне оголошення з вбудованим каталогом спрощує процес покупки до неможливості. Публікація містить всю необхідну інформацію, тому операції здійснюються дуже швидко. І все це – не виходячи з улюбленої соціальної мережі. Що може бути приємніше? Не секрет, що користувачі не люблять покидати майданчик, навіть якщо їм пропонують придбати щось круте. Проблема вирішена.

Поведінка користувачів

Зручне нововведення дозволить вибудувати ланцюжок між контентом в Instagram та продажами. Рекламодавці хочуть розібратися, як поведуть себе користувачі після впровадження такого формату реклами. Collection, завдяки ряду сприяючих факторів, є прекрасним інструментом для збільшення конверсії.

У цьому вже встигли переконатися деякі великі бренди, які використовували обмежений сервіс. Розглядаючи досвід всесвітньо відомого бренду Adidas, можна говорити про зростання конверсії на цілих 42%. І це тільки початок. А що ж буде, коли Collection нарешті «відкриє двері» для всіх користувачів і дасть «зелене світло» на використання повноцінного функціоналу.

Моя довідка - Корисні поради