Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

У цій статті ми поговоримо про нестандартний маркетинговий хід, який використовується для залучення уваги користувачів до особистого профілю в Instagram. Мова йде про ігри в історії. Хто б міг подумати, що для просування бізнес-сторінки у соціальній мережі можна застосувати «розваги».

Які види ігор зустрічаються в stories в Instagram?

 • Квести. Суть гри полягає в створенні опитування на довільну тематику.

Далі всі бажаючі залишають свій голос на користь того чи іншого варіанта.

Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

Творець гри повинен виконати ту дію, за яке проголосувало більшість людей. Наприклад, було поставлене питання: «Що мені надіти на роботу, туфлі або ковзани?». Після голосування творець квесту постить фотопідтвердження і переходить до наступного опитування.

 • Конкурси. Користувачам необхідно відгадувати слова, загадки та ребуси.
 • Комікси. Ця гра нагадує діафільми з коментарями инстажителей.
 • Щоб стати учасником подібної гри, необхідно володіти хорошим почуттям гумору і вмінням інтригувати.

 • Анекдоти. На одному обліковому записі починається смішний розповідь. Його продовження можна почути, перейшовши за вказаною адресою на сторінку іншого користувача.

Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

На підставі цього можна судити про безмежні можливості при створенні гри для Инстаграма в сторіс. Все залежить від фантазії инстаграмера.

Як придумати і провести нову гру в історії?

Дана соціальна мережа «заточена» під фото – і відеоконтент. З цієї причини всі можливі розваги в stories проходять в режимі квестів. Користувач може додати на свій розсуд різні ефекти, щоб зробити оформлення гри унікальним і привабливим. Для цього не потрібно володіти особливими навиками. З подібним завданням може впоратися навіть дитина, однак нудно не буде нікому – передплатники і творець гри проведуть час у своє задоволення.

Читайте також:
Біржа реклами в instagram - ефективне використання

Квести в Instagram мають лінійну структуру. Тобто, після виконання одного завдання користувач переходить до наступного етапу гри.

Щоб провести гру в історії в Инстаграме, необхідно:

 • Придумати сценарій квесту;
 • Підібрати тематичні фото – та відеоматеріали;
 • Зробити публікацію контенту в логічній послідовності, вказати стрілкою те місце (на картинці), куди потрібно «тапнути».
 • У Инстаграме також існує розгалужена структура ігор-квестів, але для цього доведеться покликати на підмогу власників інших сторінок, які зацікавляться вашим проектом.

  Найпопулярніші ігри у Stories

  Один з відомих блогерів порадував своїх фоловерів онлайн-ворожінням. Суть гри полягає в наступному: кожен бажаючий задає творцеві питання, вказує номер сторінки і рядки в книзі.

  Пізніше користувач отримує своє пророцтво і залишає коментар, зійшлося чи ні.

  На сторінці німецької автомобільної марки була запущена гра-пазл. Користувачі мали можливість зібрати машину з запчастин. В результаті «автолюбителі» отримали картинку із зображенням готового авто і його актуальної ціни на поточний момент часу. Популярність в Инстаграме можна отримати різними способами. Фотограф Brandon Woelfel продовжує підкорювати серця цінителів краси і креативу. Ця людина запам’ятається не лише авторським стилем фоторобіт, але і регулярним інтерактивним спілкуванням зі своїми фоловерів. Для цього Brandon використовує історії в Инстаграме. Фотограф викладає необроблений знімок і питає, чи хочуть передплатники побачити кінцевий шедевр. Кожен бажаючий повинен залишити під постом відповідний коментар. Можна тільки позаздрити активності в його профілі.

  Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

  Щоб привернути увагу споживача до продукції, відомий інтернет-магазин публікує фотографії інтер’єрів. Кожна деталь на знімку супроводжується посиланням, при переході на яку користувач переглядає вигадливу діфку з участю того чи іншого предмета меблів.

  Види розіграшів в Instagram: що провести?

  Фахівці рекомендують чергувати між собою відразу кілька можливих механік. Зрозуміло, вони повинні підходити під ваш бізнес. Виберіть для себе актуальні варіанти.

  Giveaway

  Найпростіший конкурс. Його може провести як один блогер, так і сукупність користувачів Instagram. У другому випадку вноситься рівна спонсорська частка для покупки головного призу. Умови участі в Giveaway залежать від ваших побажань. Хтось обмежується лайками і підписками. Хтось додатково просить відзначити друзів в коментарях до посту. Переможець визначається рандомно.

  Читайте також:
  Факти в Instagram - в історії, як писати, приклади, про людину, про людей

  Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

  Приз за просте дію

  Щоб просунути сторінку в Instagram, можна застосувати ще один нехитрий спосіб. Проведіть позаплановий конкурс з коментарям. Виберіть те, що доведеться вам до душі: продовження фрази, креативна підпис, відмітка кількох друзів і т. д. При бажанні можна додати в умови конкурсу репост і лайк.

  Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

  Творчий конкурс

  Це ще один тип Giveaway. Порівняно з попередніми варіантами, він трохи ускладнюється. Якщо користувач хоче отримати приз, він повинен виконати певну дію в своєму Insta-профілі. Приміром, зробити авторський знімок і унікальну підпис з додаванням вашого «секретного» хештег.

  Ігри та конкурси в Инстаграме для залучення передплатників

  «Історії» в Instagram все частіше стають конкурсними. Блогери розуміють, що даний формат контенту має величезну залученість. І це дійсно так. Аудиторія соціальної майданчики обожнює Stories, і переглядає їх набагато частіше, ніж контент на сторінках. Переможець конкурсу завжди визначає допомогою генератора випадкових чисел. Це правило встановлено за промовчанням.

  Визначивши щасливчика, і повідомте про це публіці. Зробіть окрему Історію із згадкою цієї людини.

  Як провести конкурс в Instagram

  На перший погляд може здатися, що проведення конкурсу – це справа кількох кліків, але краще дотримуватися чіткого плану.

 • Виберіть приз
 • Віддавайте перевагу тому, що сподобається вашої цільової аудиторії. Відштовхуйтеся від смаків своїх передплатників. Можливість отримати цей приз повинна викликати ажіотаж, а значить, він повинен бути дорогим, або дуже оригінальним. Не економте на винагороді, особливо якщо даєте складне завдання.

 • Зробіть якісне і зрозуміле фото
 • Найоптимальніший варіант – це фотографія головного призу. Підберіть приємний фон, грамотно виставте предмет (предмети). Зробіть помітну і привабливу підпис на фото. Зазвичай блогери роблять на ньому короткий опис конкурсу. У пості залиште розгорнуті умови конкурсу. Приберіть зайвий текст, залиште тільки саму важливу інформацію. Якщо користувач не зрозуміє умов з першого разу, йому навряд чи захочеться розбиратися з цим повторно.

  Читайте також:
  Як відновити видалену програму Instagram якщо випадково видалив його: чи можна його відновити

  Оформіть ключові умови списком – так буде простіше і зрозуміліше для всіх. Оголосіть дедлайн конкурсу і постарайтеся не затягувати з визначенням переможця. За цим стоїть ваша репутація.

  Розкажіть про спосіб вибору щасливчика, щоб потім не було ніяких непорозумінь та образ. Не затягуйте конкурс на кілька тижнів. Люди не люблять довго чекати. Є ймовірність, що такі терміни злякають ще в самому початку.

 • Визначтеся з місцем/датою публікації
 • Що вам більше підходить: Stories або стрічка? Якщо ви є власником бізнес-аккаунта в Instagram, ознайомтеся зі статистикою. Якщо ні, скористайтесь сторонніми сервісами для аналітики.

  Ці дані допоможуть зробити правильний вибір.

  Як вибрати переможця в конкурсі

  З рандомным вибором щасливчика все більш або менш ясно. Але що робити, якщо творчий конкурс? Користувачі докладали абсолютно різні зусилля, і тут не можна покладатися на випадковість.

  Доведеться зібрати журі для оцінювання конкурсних робіт. Блогери не дуже люблять проводити подібні конкурси, оскільки учасники часто висловлюють свою підозру у необ’єктивності оцінювання. А винен хто? Звичайно ж, блогер. Але якщо це вас не лякає, дерзайте!

  Сервіси для випадкового присвоєння номера:

  • giveaways.ru
  • giveawation.com
  • randstuff.ru/NUMBER/
  • randomus.ru

  Роздайте номери учасників і попросіть їх проголосувати в коментарях.

  Просування конкурсу в Instagram

  Без просування конкурсу ви не зможете набрати багато учасників. Що зробити, щоб користувачі дізналися про Giveaway?

  • Розмістіть конкурсний пост у всіх соціальних мережах, якими користуєтеся. При бажанні додайте його на сайт;
  • Якщо ви продаєте оффлайн, розкажіть своїм покупцям про майбутній конкурс;
  • Замовте рекламу в Instagram.

  Не відмовляйтеся від проведення різних інтерактивів. Користувачі люблять брати участь у цікавих вікторинах та отримувати призи, а натомість ви покращуєте статистику профілю. Придумуйте незвичайні завдання, проводите творчі конкурси на виявлення креативної «жилки». Вибирайте гарні призи – все це окупиться сповна. Заміряйте статистику «до» і «після».

  Моя довідка - Корисні поради