Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти

Ігри для інстаграмма: види, для чого вони, як виграти і як створити безкоштовний і ефективний контент – ці питання ми розглянемо в статті, забезпечивши вас базовими інструкціями та прикладами. Зарекомендували себе способи легше адаптувати під потреби аккаунта, будь-то окрема людина або компанія. Володіючи хорошою уявою і дещицею знань, можна придумати і власні варіанти залучення передплатників. Поїхали!

Ігри для інстаграмма в історії

Instagram – соціальна платформа, яка пропонує безкоштовну основу для розвитку і розкрутки. На допомогу маркетологам приходять навіть найпростіші примочки, начебто ігор. Останні виконують відразу 3 функції:

 • До критеріїв, що визначає успішність аккаунта, відноситься залученість, або активність, фоловерів. Вона складається з загального приросту, охоплення числа переглядів записів, кількості лайків та коментарів. Незвичайні іграшки, запропоновані власником профілю, збільшують кожного з показників.Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти
 • Ігри в Instagram використовуються як засоби реклами і демонстрації продукції (послуг). Приміром, в «Леруа Мерлен» придумали таку концепцію: публікувалося фото інтер’єру, під ним розміщувалися посилання на товари, що доповнюють картинку і за сумісництвом продаються в магазині. Натискаючи на посилання, користувачі бачили, як змінювалася загальна картинка з появою нового елемента.
 • Створення завлекающего контенту підвищує зацікавленість аудиторії і впізнаваність бренду.
 • Види ігор у инстаграме

  Ігри для інстаграмма обмежуються тільки креативністю творця. Стилів і видів таких розваг маса, тому пропонуємо поговорити тільки про самих ходових.

 • Гра, що дозволяє приймати рішення, яке впливає на життя знаменитості або улюбленого бренду. Проведіть опитування чи голосування, щоб передплатники висловилися: обрали один із запропонованих варіантів дизайну, новий цибулю або зачіску. Людям подобається бути причетними до змін селебріті і компаній. Не варто обманювати учасників – обов’язково підводить результати і вивісіть, що вийшло в кінцевому результаті.
 • Креативні загадки, ребуси і головоломки змушують фоловерів поворушити мізками і провести час з користю, заодно покращуючи конверсію і формуючи позитивне враження. Загадки на логіку часто роблять в картинках, не полінуйтеся відшукати підходящу і адаптувати під бренд. Ребуси складають з набору эмоджи з проханням вгадати, що об’єднує всі зазначені смайлики – кіно, людина, місто і т. п. Ікеа придумала свою концепцію: хлопці загадують кіно за товарами власного виробництва, а в коментарі вказують посилання на товари з фотки.
  До речі, якщо зображення робите самостійно, воно буде унікальним, тому сміливо вішайте туди фірмову вотермарку.
 • Складання смішні фрази, яка буде служити відповіддю на поставлене питання, виходячи з дати народження, першої букви імені або прізвища. Наприклад, можете розмістити пост або stories відразу з кількома картинками, а в коментах додати отриманий результат, щоб пояснити правила і повеселити народ.
 • Віртуальні квести задіють відразу кілька акаунтів, змушуючи користувачів послідовно рухатися від етапу до етапу всередині Instagram. Німецький автоконцерн розіграв цілу епопею таким чином. За сюжетом учасники збирали з частин цілу машину (природно, така вже є в продажу). В результаті кожен, хто дійшов до фіналу отримував фотографію отриманого автошедевра і вартість на момент проходження квесту.
 • Використання скріншотів в сториз, щоб відповісти, де, з ким пройде відпустку, розповісти про заповітної мрії або визначити країну, яка вам підійде.
 • Тепер докладніше про ці та інші ідеї для ігор і конкурсів.
 • З питаннями

  Звертаючись за порадою, думкою до передплатника, ви показуєте, що зворотний зв’язок має значення. Змушуєте його відчувати себе значущим, а кому не подобається відчуття, що він щось вирішує? Запропонуйте користувачам вибрати нову зачіску, варіант обробки фото. Підніміть злободенну тему і поцікавтеся, що думають передплатники. Дізнайтеся, чи вони хочуть побачити якусь новинку раніше за інших.Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти

  Не забувайте приймати участь в дискусії і відзвітувати про виконану роботу (викласти фото з обраної більшістю опцією). Якщо спочатку не готові йти на поводу у більшості, такий експеримент краще не затівати.

  З генератором випадкових чисел

  Як правило, фокуси з цифрами провертають під час розіграшів: запропонуйте підписатися на свій аккаунт, проставити в коментах порядковий номер, виконати якусь дію (наприклад, поставити лайк під запис і зазначити в коментарях 1-2 осіб). Генератор вибере випадкове число, а переможець отримає заслужений приз (товар, послугу безкоштовно або з пристойною знижкою).

  Схожу схему використовує зараз мережа магазинів Інсіті: передплатникам пропонують скасувати в коментах подругу/друга, проставити номер і отримати промокод в розмірі 3000 рублів на купівлі.

  Для дівчаток

  Дівчаткам цікаво все жіноче, в якому б віці вони не були, що робить все більш популярними в Instagram ігри для дівчаток. Для магазину дитячих іграшок або модного одягу «одевалка для барбі або принцес» – справжня знахідка. Грати в неї можуть і діти, і дорослі, підбираючи яскравий образ.

  Ламода пішла трохи в іншу степ і запропонувала дівчатам вибрати елемент одягу, який не підійшов би їх кращої подруги. В коментах слід відзначити другу дівчину, щоб та могла побачити і порівняти відповідь з власними уподобаннями.

  В коментарях

  Чого тільки не придумують заповзятливі инстаграмщики для залучення уваги і збільшення показників.

  • Один блогер вирішив гадати онлайн всім бажаючим: мови про екстрасенсорних здібностях не йде. Найпростіше ворожіння по книжці: тобі в коменти сторінку, рядок і кількість рядків, які потрібно скопіювати, а ти у відповідь інформацію про книгу і витримку. За бажанням, людина може відповісти, потрапив книжковий прогноз в точку. І поспілкувалися, і конверсію підвищили.
  • Знаменита гра «у слова» дійшла і до инстаграма. Зовсім вже некреативный спосіб, але труснути старовиною полювання всім. Ускладните завдання – виберіть літеру, на якій і будете перевіряти словниковий запас аудиторії.

  Не забувайте час від часу брати участь у грі, реагувати на смішні коменти.

  З цифрами

  З недавніх пір спостерігаю наступну картину: блогер або відома особистість пропонують людям в коментарях до посту написати від 1 до 10 так, щоб ніхто не перебив. Тим, хто впорається, обіцяють на них підписатися і залишити пару лайків. Ця різновид піар-ігри набирає популярність, і найдивовижніше, що люди дійсно готові виконати нескладні маніпуляції за зайвий лайк або підписку зірок.

  Підписатися підписалися, але хто змушує все життя їх фолловіть? Відпишіть через тиждень і живіть спокійно.

  Гра Замри

  Суть в тому, що власник профілю викладає сторі з питанням кшталт «Якими будуть Ваші вихідні?». Історія складається з безлічі фотографій, які швидко змінюються, а користувачі повинні встигнути зробити скрін і викласти його в коментарі. З-за мінливих картинок гру для інста сторі і назвали «Замри».

  Як виграти в конкурсі

  Ігри в Инстаграмме можуть мати або не мати переможця. Якщо такий передбачається, кожного учасника цікавить, як виграти.

  З генератором випадкових чисел

  При використанні генератора все залежить від випадку: від вас вимагається виконати попередні умови у вигляді підписки коментаря та зазначеної інформації. Вимоги організатора важливо дотримати, щоб не було прикро, якщо сервіс вибере вас, а виграти не вдасться, адже за умовами щось упустили.

  Як проводити ігри в історії

  Перейдемо до практичної частини.

  Для передплатників

  Щоб залучити цільову аудиторію в той чи інший вид гри, запам’ятайте кілька важливих правил:

 • Не лінуйтеся вносити в гру власний стиль і адаптувати під бренд. Передплатники зуміють відрізнити звичайні спроби привернути увагу від контенту, який ви вкладали час, сили і навіть душу. Відгук буде вище.
 • Картинки або відео, які будуть використовуватися для гри, бажано зробити унікальними, а не взяти у тимчасове користування з іншого профілю.Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти
 • Обов’язково пояснюйте правила гри в Instagram (історії, іноді дуже короткі, тому виділити під добру справу можна цілий пост).
 • Не лінуйтеся стежити за тим, як проходить гра: активність підвищиться, якщо часом з’являтися і підбадьорювати учасників або відзначати найбільш вдалі думки. Якщо мова про головоломці, не варто чекати, поки вибухне битва між прихильниками різних версій.
 • Як провести вдалу піар гру в Инстаграме для залучення передплатників

  У будь-якої гри є структура: лінійна або розгалужена. Першу використовують більшість: послідовне виконання дій спрощує процес. Розгалужена передбачає безліч комбінацій і варіантів розвитку подій, тому об’єктивно оцініть свої сили і ресурси перш, ніж братися за реалізацію.Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти

 • Продумайте сценарій.
 • Підготуйте фото та відеоматеріали.
 • Опублікуйте в потрібній послідовності, задіявши один або кілька профілів в залежності від задуму.
 • Відстежте результат.Ігри для Інстаграмма: види, для чого вони, як виграти
 • Спробувавши різні типи ігор, оцініть результати після кожної, щоб зрозуміти, до чого тяжіє аудиторія.

  Моя довідка - Корисні поради