Групи в Instagram: як створити та закрити

Створити групу в Инстаграме просто, якщо знати налаштування для бізнес-сторінок та мати базові знання в просуванні. Група може бути загальнодоступною чи закритою, в залежності від бажання власника.

Як створити закриту групу в Инстаграме

Закрита група в Инстаграме – це особиста сторінка, з певними настройками конфіденційності. Особливість лише в типі розміщеного контенту і тематики.

Щоб створити закрите співтовариство:

 • зареєструвати нову сторінку;
 • купити вже існуючу.

Для спільнот рекомендований відкритий тип, з бізнес-настройками. Закриті групи підходять для компаній, дружніх чатів та іншого. Але нерідко, саме приватні спільноти стають популярними серед користувачів.

У закритій є функція додавання певних людей, через заявки. Власник сторінки може відхилити заявку, якщо відправник не відповідає яким-небудь критеріями.

Як зареєструвати:

 1. Зайти в Instagram – перейти до реєстрації.
 2. Додати нові дані: номер телефону, пароль.
 3. Вписати назву і нікнейм.
 4. Підтвердити створення.

Для спільноти потрібні красиві назви, але які будуть запам’ятовуватися користувачам. У цю категорію входять: короткі і відповідні тематиці, однакові разом із заголовком профілю.

Щоб перевести профіль статус «Приватний»:

 1. Налаштування – Конфіденційність.Групи в Instagram: як створити та закрити
 2. Контакти – перевести у статус: «Закритий».

Тепер, всі додані, зможуть отримати доступ до контенту лише за передплатою. Власник стверджує заявки, якщо сторінка, яка підписала документ відповідає правилам.

Її не можна просувати по хештегам, дивитися статистику. Функції доступні тільки в бізнес-акаунті, а для нього потрібно підключення Facebook і статус «Відкритий профіль».

Як створити групу в Директе Инстаграма

Окремий чат в Инстаграме запропоновано для передплатників і підписок. Тобто, власник сторінки може створити окрему групу для спілкування. Щоб запросити друзів, їх потрібно вибрати в списку вже існуючих контактів і відправити запит.

Читайте також:
Як скласти ім'я користувача Інстаграмі - креативні приклади

Як створити чат в Директе:

 1. Зайти в Instagram.
 2. Особисті листування – натиснути зверху значок: «Написати повідомлення».
 3. З’явиться список доступних контактів.Групи в Instagram: як створити та закрити
 4. Вибрати користувачів, яким потрібно відправити запит.Групи в Instagram: як створити та закрити

Щоб відписатися від загального чату:

 1. Перейти листування.
 2. Натиснути зверху по значку зі знаком оклику в кружечку.Групи в Instagram: як створити та закрити
 3. Перегорнути список до кінця – Вийти з групи.Групи в Instagram: як створити та закрити

Для загальної листування доступні назви, відключення повідомлень за окремими функціями: відеочат, просто повідомлення і згадки. Щоб написати якогось учаснику, потрібно відзначити його в повідомленнях: ввести значок «@» і вписати повністю нікнейм. Одержувач побачить оповіщення і відправлений текст.

Список учасників можна редагувати, додаючи ще людей. Як додати нові:

 1. Налаштування чату (зверху знак оклику).
 2. Перегорнути список: Додати людей і розділ з контактами.
 3. Вказати за допомогою синьої галочки.

Щоб видалити або заборонити писати повідомлення – помістити людину у чорний список. Або ж – повністю видалити чат. Це можна зробити довгим натисканням пункту з групової листуванням. Функція додавання нових учасників доступний лише адміністратору. Він зазначений першим у списку контактів, якщо перейти у вкладку «Докладно».

Створити групу в Инстаграме можливо двома способами: через Директ або окремий профіль. Щоб простіше відправляти повідомлення або ділитися публікаціями, потрібно створити список Найкращі друзі. Розділ доступний в меню налаштувань, якщо перейти в Особистий профіль і свайпнуть вправо. Серед доступних розділів: «Кращі друзі» і вибір користувачів з підписок.

Моя довідка - Корисні поради