Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

Набір передплатників своїми руками вимагає постійної наполегливої роботи і тривалого часу. Але і при такому розкладі немає гарантії,що в результаті отримаєте мільйони фоловерів, як у сучасних крутих блогерів. Справа в тому, що Інста дуже часто обновлюється, змінюються алгоритми пошуку та релевантності профілів та інші функції. На цьому тлі старі профілі можуть втратити актуальність і відображатися у стрічці рідше.

Іншими словами, з часом вас можуть бачити все менше користувачів. Це не помітно, якщо публікації постійно оновлюються, а «мертві» передплатники змінюються на нових, більш активних.

В ідеалі, звичайно, потрібно спеціально реєструватися в Instagram, щоб читати вас. Але таких талантів не так вже й багато. Якщо дуже хочеться хороших показників сторінки, а народ до вас все не йде, то, як перехідний етап, можна використовувати послуги спеціальних сервісів і додатків. Вони допоможуть швидко підняти кількість лайків, коментарів або передплатників. Все залежить від вашого вибору. Таких помічників блогера безліч. Розглянемо деякі з них.

Followers Boom

Після завантаження та встановлення програми необхідно увійти під своїм ім’ям профілю. Додаток одразу покаже кількість потенційних передплатників. Є два варіанти збільшення передплатників. Перший передбачає плату. За фінансову винагороду ви отримаєте передплатників. Якщо не хочете витрачатися, то доведеться платити взаємними підписками.

Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

Управління аккаунтом здійснюється через кнопку налаштувань. Там же вибираєте безкоштовний або платний спосіб. В середньому, за годину можна збільшити кількість передплатників на 60-70 осіб. Можна і більше, але є ризик отримати бан.

Gramazeka

Наступне програма для накрутки лайків в Инстаграме – Gramazeka. Працює за аналогічним принципом. Реєстрація через нікнейм в Инстаграме і панель запропонує потенційних партнерів». Чому «партнерів»? Тому що в цьому додатку прийнято працювати «послуга за послугу». На запропоновані акаунти потрібно буде підписатися, а на запропоновані посади проставити лайки. За кожну дію будуть нараховуватися монети. Їх можна обміняти на лайки і підписки на свій аккаунт.

Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

У пошуках Gramazeki власники Android повинні йти в Play Market, власники iPhon – в App Store. Інтерфейс російською мовою.

Відразу після запуску у вас вже є 50 монет. Їх можна забрати за реальні гроші або отримати шляхом завантаження інших додатків на свій пристрій. Другий варіант явно на любителя. Є і третій варіант – заробити своєю працею. Для цього, якщо ви ще не здогадалися, доведеться пролайкать посади або фотографії інших користувачів.

Якщо контент не подобається, то брехати самому собі і світобудови необов’язково. Тобто, лайкнути зовсім вже неприпустимі для вас фотографії ніхто не буде змушувати. Тому можна пропускати такі варіанти.

Тепер, коли накопичилося кілька монет, можна почати їх витрачати. І тут, за відгуками користувачів, починається найцікавіше. Точніше, користувачі дивуються швидкістю повернення лайків – буквально за кілька секунд десятками.

Що далі?

Автоматичні сервіси дуже корисні. Але слід пам’ятати, що програма для накрутки передплатників у Инстаграме і класичне просування – не одне і те ж. Перший варіант – це епізодична міра, яку потрібно застосовувати дуже обережно.

Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

А ось просування – це вже питання серйозне. Зазвичай фахівці застосовують комплексні заходи, куди входить правильні налаштування сторінки, взаємодія з іншими профілями, якість контенту, імідж компанії або бренду, стратегія на кілька місяців вперед і так далі.

Накрутити лайки можна сотнями тисяч і навіть більше. Але потрібно розуміти, з якою метою це робиться. Самі по собі показники активності сторінок ні про що не говорять. А бізнесу потрібні реальні люди, здатні дзвонити, купувати і рекомендувати іншим. Ось в чому різниця.

Може виникнути питання, тоді в чому сенс просування? Сенс просування полягає в зборі навколо своєї сторінки цільової аудиторії – потенційних споживачів свого продукту. Як це зробити? У цьому можуть допомогти тільки фахівці.

Хороші сервіси, що пропонують комплексні послуги, можна перерахувати по пальцях однієї руки. Вони перевірені іншими користувачами, а система роботи максимально прозора. Розглянемо їх докладніше.

Про сервіси автоматичної накрутки лайків читайте в статті за посиланням.

Doinsta

Є платний, є і безкоштовний сервіс. Безкоштовний триває кілька днів, протягом яких сервіс буде демонструвати свої можливості.

Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

Спектр надаваних послуг вельми широкий:

  • індивідуальний проксі;
  • автоотписка;
  • хмарний сервіс;
  • підбір тільки цільової аудиторії;
  • налаштування облікового запису

Платна версія коштує 1000 рублів в місяць. За таку суму можна очікувати збільшення живих передплатників у кількості близько 6000.

Докладно про сервіс Doinsta – у статті за посиланням

Zengram

Грамотні програми для накрутки передплатників в Instagram

Працює за аналогічним принципом: підписки, відписки, лайки і коментарі. Також забезпечує аналітичну інформацію у кінці кожного платного періоду. Основною фішкою є виставлення правильних налаштувань. Кількість показників у цілому не обмежена. Але кількість за певний відрізок часу не може вийти за межі вимог Instagram. Наприклад, протягом 1 години не можна підписуватися на понад 60 профілів.

Інша фішка – «розумний сервіс», що збільшує швидкість взаємодії з іншими користувачами. Управління здійснюється через особистий кабінет. Безкоштовний період триває 7 днів. Сервіс гарантує повну конфіденційність і ефективність просування.

Висновок

При всій простоті процесу варто пам’ятати, що просування – не одноразове справу. Навіть якщо сервіси сьогодні допомогли вам набрати мільйон передплатників, якщо не вести сторінку належним чином, то вже через деякий час падає її релевантність, передплатники забувають, а перспектива відкриття нового каналу збуту випаровується. Тому, потрібно або постійно користуватися певним сервісом, або тримати у штаті SMM-фахівця.

А коли виникне необхідність підчистити підписки, допоможе стаття про те, як це робиться.

Моя довідка - Корисні поради