Грамотне накручування коментарів в Instagram

Сторінки Instagram часто використовують для продажу різних товарів і послуг. Рівень продажів і прибутковості сторінки безпосередньо залежить від її популярності, тому лайки і коментарі дуже важливі для власника сторінки. Домогтися великої кількості коментарів не таке просте завдання, особливо для нових сторінок, тому багато хто намагається всіма способами накрутити коментарі в Instagram.

Що дає накрутка коментарів?

Блог, з безліччю коментарів викликає більшу довіру користувачів. Відповідно, ймовірність, що придбають товар у тієї людини, чия сторінка розкручена, більш висока. Також велика кількість коментарів на сторінці може вивести публікацію на Топові позиції за хештегам, що теж сприятиме продажу послуги або товар.

Важливо! Навіть якщо продавець має хороші публікації, але під ними немає ніякої активності, то продати товар буде дуже складно.

Для цього існує безліч способів штучно накрутити коментарі в Instagram, як безкоштовно, так і за допомогою невеликих вкладень. Проста накрутка коментарів навряд чи принесе позитивні результати. Оскільки модератори швидко помітять шахрайство, а за це передбачається покарання у вигляді блокування облікового запису. Також неприродні думки зроблять негативний вплив і не постійних передплатників, які теж не терплять обману і можуть відписатися від сторінки. Тому дуже важливо навіть при накрутці коментарів, робити їх живими.

Грамотне накручування коментарів в Instagram

Як безкоштовно накрутити коментарі?

Для того щоб отримати живі думки під публікаціями існує кілька перевірених способів:

 • В першу чергу є очевидний метод – наповнювати свій блог якісним контентом. Гарні фото, осмислені публікації, спонукання до дії, створення опитувань. Завжди потрібно вести діалог з відвідувачами блогу. Це єдиновірний спосіб безкоштовно підвищити активність сторінки.
 • Публікації, які вибиваються з інших своєю неординарністю і незвичністю, обов’язково викличуть інтерес користувачів. Тому для того щоб домогтися активної уваги потрібно виходити за звичні для себе рамки.
 • Ще один спосіб безкоштовної накрутки – установка на смартфон або в браузер комп’ютера спеціальних програм, які допомагають накрутити кількість коментарів для будь-якої обраної публікації.
 • Крім програм, що створюють активність на сторінці, існує безліч сервісів, які дозволяють без вкладень грошей накрутити коментарі в Instagram. Такі сервіси зазвичай працюють за принципом «ти мені – я тобі», тобто, для отримання активності на своїй сторінці, доведеться створити її на інших.
 • Також не варто прибирати з рахунків звичайне прохання. Метод хоч і старий, але завжди буде жити. Потрібно просто розміщувати свої публікації в різних пабликах і просити людей поділитися своїм враженням від побаченого чи прочитаного. Люди охоче погоджуються подискутувати і висловити свою думку.
 • Це далеко не всі безкоштовні варіанти накрутки на свою сторінку, а лише перевірені і популярні.

  Радимо почитати: “Вчимося ефективно працювати з коментарями в Instagram”.

  Платні сервіси

  Грамотне накручування коментарів в Instagram

  При виборі безкоштовних способів накрутки варто розуміти, що жоден з них не допоможе швидко досягти бажаного результату. Тому тим, хто не готовий витратити на розкрутку аккаунта багато часу, краще вибирати платні сервіси для накрутки. У середньому такі послуги можуть складати від 900 до 3000 рублів за 1000 коментарів на сторінці.

  Такий діапазон цін пов’язане з різними факторами, серед яких можна виділити наступні:

  • якщо відгуки залишають реальні люди, то такий спосіб буде коштувати значно дорожче, ніж з фейкових сторінок;
  • якість – це можуть бути розгорнуті тексти або просто смайлики та односкладові пропозиції;
  • часовий інтервал також має великий вплив на вартість: можна отримати 500 коментарів у найближчу годину після замовлення, а можна через кілька днів.

  Ну і звичайно, самі сервіси роблять накрутку ціни, для того щоб окупити свої витрати. Якщо сервіс дуже сильно розрекламований, то ціни там теж можуть бути досить високі, щоб перекрити власні витрати на рекламу.

  Замовити відгуки можна на будь-якому сервісі, який займається комментингом або копірайтингом (зразок Advego і йому подібних). Там можна отримати живі думки від справжніх людей за прийнятними цінами. Але такий спосіб, хоч і платне, але все одно досить тривалий. Краще для економії часу замовляти накрутку коментарів на перевірених сервісах.

  Про раціональність покупки коментарів в Instagram читайте за посиланням.

  Zengram

  Грамотне накручування коментарів в Instagram

  Zengram – один з найпопулярніших помічників Instagram-блогерів. На даному сервісі можна замовити не тільки накрутку лайків, коментарів та передплатників. Тут можна отримати ще ряд додаткових послуг, серед них такі, як:

  • очищення від передплатників, які не приносять користі акаунту;
  • дістати шпигуна, який буде відслідковувати лайки друзів і передплатників, що допоможе створювати більш ефективний контент;
  • отримання всіх даних по статистиці облікового запису – кількість передплатників, лайків, коментарів, найактивніші користувачі сторінки, та інше;
  • відправка повідомлень користувачам, які тільки додалися, що допоможе створити більш сприятливу думку про сторінку;
  • передплати та відписки (коли досягнуто ліміт).

  Новим користувачам, сервіс дає кілька приємних бонусів:

 • Корисне керівництво по розкрутці свого аккаунта в Instagram.
 • При оплаті послуг сервісу на місяць, користувач отримає безкоштовну консультацію фахівця, який допоможе розібратися у всіх тонкощах просування і виробити правильну стратегію.
 • Можна спробувати послуги сервісу в повному обсязі абсолютно безкоштовно протягом 5 днів.
 • Перейти в Zengram.

  Doinsta

  Doinsta – ще один популярний сервіс по розкрутці акаунтів в Instagram. З його допомогою можна збільшити кількість лайків, коментарів та передплатників. Також за допомогою цього сервісу можна не хвилюватися за непотрібних передплатників – спеціальні фільтри видаляють всі іноземні та бізнес акаунти, які не приносять користі сторінці.

  Грамотне накручування коментарів в Instagram

  Працюючи з цим сервісом, можна не хвилюватися про те, що за зайву активність аккаунт заблокують, бо всі дії здійснюються тільки в межах лімітів, що встановлені в Instagram. При досягненні цих лімітів, виконання дії припиняється.

  Сервіс також пропонує протестувати свої послуги безкоштовно, але тільки три дні.

  Перейти в Doinsta.

  Інші сервіси накрутки

  Існує ще величезна кількість платних і безкоштовних сервісів, онлайн ресурсів, які допомагають розкрутити молоді акаунти в короткі терміни. Всі вони відрізняються своїми умовами і функціями. Тому варто все детально вивчити і, відштовхуючись від переслідуваних цілей, робити свій вибір. Серед популярних сервісів, що займаються накруткою, варто відзначити наступні:

  • Bosslike – дозволяє отримати велику кількість лайків передплатників і коментарів не тільки в Instagram, але і в інших соціальних мережах;

  Грамотне накручування коментарів в Instagram

  • Likemania є теж досить популярним ресурсом для накрутки;
  • Pamagram;

  Грамотне накручування коментарів в Instagram

  • Instaplus;
  • LikesRock;
  • та інші.

  Відзначимо, що велика частина з декількох сотень сервісів займається чисто накруткою, використовуючи дешеві боти. Для лайків, понтів, кількості це може спрацювати, якщо не забанять. Менша частина сервісів, що спеціалізуються тільки на инстаграме, запропонують ціни дещо вищі на послуги якістю набагато вище, плюс захищають від бана. Ми рекомендуємо Doinsta, Zengram, Instaplus, для лайків можна використовувати Pamagram.

  Цей список можна продовжувати до нескінченності. Але краще на цьому зупинитися, щоб не виникало зайвої плутанини і перебору інформації.

  Ліміти на накрутку коментарів

  Розкручуючи свою сторінку будь-яким з перерахованих вище способів, не варто перетворювати свою сторінка спам-смітник, це ні до чого доброго не призведе. Встановлені ліміти не варто порушувати так само і з тієї причини, що аккаунт можуть заблокувати на якийсь час, а це може спричинити за собою збитки.

  Говорячи про ліміти, варто зазначити, що для зовсім нових сторінок, яким немає ще й тижня, не варто перевищувати 20 коментарів в день. При цьому можна поступово збільшувати цю кількість приблизно на 10 штук в день і так до 200 – 300. Але варто пам’ятати, що для уникнення блокування кількість коментарів на годину не повинно перевищувати 15 штук з інтервалом між кожним не менш 5 – 10 хвилин.

  Знаючи все це можна швидко і продуктивно вивести свій аккаунт в лідируючі позиції рейтингів.

  Моя довідка - Корисні поради