Gif в Instagram: що таке, як додати в історії, викласти, вставити, завантажити, де вони знаходяться

Не всі використовують можливості соціальній мережі Instagram на 100%. Gif для instagram з’явилися відносно недавно і являють собою галерею з сотень «живих» стікерів, які дозволяють робити відео та фото цікавими і запам’ятовуються.

Що таке гіф в instagram

GIF — зображення в новому анімованому форматі. Він стискає зображення, не погіршуючи якості. Раніше платформа Instagram дозволяла додавати лише укорочені мп-4 відео і фото файли. Усвідомивши затребуваність гифок, розробники впровадили значну базу анімації. Тперь юзери можуть розмішати в сториз, що душі завгодно — від анімованої піци до співаючих кошенят.

Гифки активно застосовуються не тільки в instagram, але і на інших інтернет-порталах. З їх допомогою створюються унікальні дизайни сайтів, анімовані карти. Фахівці з інтернет-маркетингу стверджують, що анімаційні стікери підвищують зацікавленість та залучення користувачів. В instagram гифки цікаві аудиторії, яка активно задіює історії. Додавання стікерів в звичайну публікацію поки нездійсненно.

Як діфку додати в instagram в історії

Клієнт Instagram для мобільних ОС допустив можливість додавання GIF-анімації в Сториз в 2017 році. З цього часу у соцмережі з’явився каталог сервісу Giphy. Найбільш затребувані гифкиразмещены в розділі Trending. Також користувачі можуть використовувати опцію пошуку або шукати потрібний стікер в одному з тематичних розділів («accessories», «Emoji», «peekers» («Зникаючі»), «effects», «word art» (з текстами і популярними хэштегами). Діфку можна додати потрібну частину кадру або відеоролика. Також їх можна повертати, зменшувати чи збільшувати розміри. Кількість GIF для кожної історії розробниками не обмежена.

Gif в Instagram: що таке, як додати в історії, викласти, вставити, завантажити, де вони знаходяться

Якщо ви не можете знайти gif в instagram меню, пояснення може бути тільки одне — встановлена стара версія програми. Зараз стікери GIFдоступны для оновлень не старше 29.0.0.0.18.

Щоб додати «живий» стікер у сторіс досить змахнути вгору і вибрати в бібліотеці потрібний.

Як зробити гифки в Instagram

Щоб накласти гіф на відео або фото треба:

 • Зайти в Сторіс;
 • Зробити фото або відео контент або завантажити його з галереї;
 • Свайпом від низу вгору вибрати в меню GIF;
 • Знайти відповідну анімацію і додати її в публікацію.

Важливо! Щоб знайти потрібний «живий» стікер, можна скористатися полем пошуку вгорі екрану. Тему треба вводити англійською мовою. Це може бути що завгодно: їжа, любов, тварини.

Можна створити gif-анімацію самостійно, використовуючи сервіс Boomerang. Треба відкрити опцію, записати відео, додати йому різні властивості. В результаті ви отримаєте зациклені відеофрагменти тривалістю кілька секунд, які можна послідовно відтворювати в різні сторони. Це не зовсім стандартні гіф, але ще недавно «бумеранги» були єдиним способом впровадження анімації в instagram.

Як додати гіф в instagram зі смартфона? Для цього потрібно переформатувати її в мп4. Зробити це можна з допомогою спеціальних утиліт, які в надлишку присутні в магазинах спеціального софту. Алгоритм створення власної гифки для інстаграмма простий і ідентичний практичні в будь-якому софті:

 • Анімація з галереї завантажується в програму;
 • Вводяться потрібні параметри;
 • Дається завдання «Зберегти та опублікувати в Інсте».
 • Як вставити діфку в instagram

  Якщо ви хочете додати до фото або відеоматеріалу конкретний g[f-файл, знайти його в віртуальному просторі можна за ключовими словами. Сама потужна бібліотека подібних файлів в Інтернеті — сайт Giphy. Тут назбиралось безліч мемів і забавних картинок на будь-яку тематику. Сервіс в автоматичному режимі конвертує файл в MP4.

  Gif в Instagram: що таке, як додати в історії, викласти, вставити, завантажити, де вони знаходяться

  Для створення GIF –відеоряду треба:

  • Авторизуватися на Giphy
  • Ввести в полі пошуку ключові слова і знайти потрібний файл;
  • Натиснути плагіні соцмережі Instagram;
  • У вікні, що з’явилося, вказати електронну пошту;
  • Завантажити вкладення з листа в галерею смартфона;
  • Опублікувати анімацію з галереї в Instagram.

  Важливо! Файл з відеороликом прийде саме на вказаний e-mail, тому використовуйте тільки діючі поштові скриньки.

  Саме так вирішується питання, як в instagram викласти діфку з популярного сервісу Giphy.

  Як в instagram завантажити gif власного виконання

  Для створення незвичайних авторських гифок знадобиться софт для монтажу відео. Це може бути Соні Вегас Про, Adobe Premiere і т. д. На першому етапі в програму потрібно завантажити потрібний гіф-файл або готовий відеоряд. Далі у налаштуваннях послідовності задаються необхідні параметри. Рекомендується виставляти дозвіл на максимум. Співвідношення сторін має бути один до одного. Тривалість відео на розсуд користувача. Як правило, оптимальна тривалість відеоряду становить 10-15 секунд.

  Важливо! Для експорту файла з програми слід вибирати формати, найбільш сумісні з операційною системою вашого смартфона. Для продукції Apple треба вибирати розширення MOV. Для нього необхідно встановити додаткові кодеки з набору QuickTime. Для смартфона на базі Android підійде MP4. Кодувати підсумковий файл краще стандартом H. 264. далі файл експортується в галерею і завантажується в соціальну мережу звичним способом.

  Де знаходяться gif в Instaagram

  Як було сказано вище, гифки знаходяться в розділі стікерів. Пошук анімованих картинок синхронізований з клієнтом Giphy, але не кожен може знайти на сайті потрібний йому варіант. Можна зробити власну анімацію і дізнавшись, як gif додати в instagram, поділитися її з іншими користувачами.

  Для цього:

 • Знайдіть потрібний малюнок або файл в інтернеті;
 • За допомогою спеціального додатка зробіть фото або відео діфку;
 • Прикрасьте її такими спецефектами;
 • Завантажте результат на сайт GIPHY;
 • Дайте йому запам’ятовується ім’я латиницею.
 • Тепер ваша гіф доступна через меню стікерів не тільки вам, але й іншим користувачам.

  Важливо! GIPHY — один з найпопулярніших сервісів в Інтернеті. Тому індексація знову завантажених файлів проходить не дуже швидко і зображення з’являються в доступі не відразу. Якщо ви не можете знайти свою гифки відразу після завантаження, не переживайте. Швидше за все, вона з’явиться трохи пізніше. Також варто перевірити, чи актуальна версія ОС і Instagram встановлені на вашому смартфоні.

  Як викласти gif (альтернативні способи)

  Без попередніх маніпуляцій опублікувати gif-файл в Инстаграмме не вийде. На виході вийде лише статичний малюнок. Шифрувати файл в відеоконтент допоможуть наступні прості алгоритми.

  З комп’ютера

  Анімацію з комп’ютера можна конвертувати у форматі, використовуючи англомовний ресурс Convertio.com. Для цього треба вибрати файл для перетворення, клацнувши по вікну « З комп’ютера», розташованої в центрі головної сторінки і перенаправляющей у вікно провідника ОС.

  Можна конвертувати відразу декілька файлів, клікнувши по плагіну «Додати ще». Потім необхідно запустити процес перетворення, вибравши команду «застосувати». Після завершення, праворуч активізується команда «завантажити». Після завантаження MP4-файли на комп’ютер, його можна публікувати в кожній із соціальних мереж.

  Gif в Instagram: що таке, як додати в історії, викласти, вставити, завантажити, де вони знаходяться

  На iOS

  Щоб викласти GIF-анімацію в Фото підійде додаток GifLab. Далі слід вибрати пункт «GIF to Instagram» і знайти потрібний файл. Не забудьте налаштувати швидкість відтворення. На останньому етапі досить натиснути «Зберегти і поділитися в Instagram». Готово!

  На Android

  Викласти гіф зі смартфона на Андройде допоможе додаток GIPHYCAM (розповсюджується безкоштовно). Тут треба зберегти потрібну анімацію, зайти в програму і, вибравши потрібний файл, натиснути іконку >. По закінченні роботи програми треба просто натиснути по кнопці Instagram.

  Це одне з найпопулярніших, простих і швидких способів додавання gif в Instagram. Список постійно поповнюється, тому опублікувати в профілі файл з «живими» стікерами не складе труднощів навіть недосвідченому новачкові. Також хочеться згадати ще одне цікаве нововведення. Розробники Instagram анонсували опцію завантаження в Сторіс відео і фото файлів будь-яких форматів без потреби обрізки. Після активації опції кадри і ролики можна буде публікувати у всіх режимах (портретний, пейзаж). Залишок простору буде заливатися градієнтом, що збігається за кольором з контентом. Це дозволить поліпшити якість публікацій і розширити можливості користувача.

  Моя довідка - Корисні поради