Гіф (GIF) в Instagram

Гіф (GIF) в Instagram

9 березня 2018 року була відключена функція розміщення gif-анімації в соціальних програмах Instagram і Snapchat. Причиною тому стала скандальна расистська анімація, викликала шквал обурення у користувачів. Публікація з’явилася в соцмережі і призвела до серйозних наслідків. Представники instagram моментально відреагували на трапився прецедент.

Вони прийняли рішення про призупинення інтеграції сайту Giphy (саме там був помічений вперше провокаційний файл).

Користувачі соціальної мережі донині задаються питаннями типу «чому у мене немає гіф в instagram?», як додати діфку в сторіс?» або «що робити, якщо gif не працює?». Инстаграмеры роблять різні спроби, щоб зрозуміти, як завантажити діфку на особисту сторінку. Деякі insta юзери і зовсім шоковані цими змінами. Вони сподіваються, що незабаром все повернеться на круги своя.

Гучна гіф-анімація видалена з сайту, проте її скріншот (цензурная версія) вже встигла розлетітися по всьому Інтернету. Зокрема, її можна побачити в instagram-акаунті @the_fact_you_dont_know.

Публікація виглядає наступним чином:

Гіф (GIF) в Instagram

  • Приблизний зміст зображення: «Лічильник смертей в результаті злочинів [темношкірих людей]».

Пропонуємо ознайомитися з коментарем представника соціальної мережі Instagram щодо даної ситуації:

«В Instagram немає місця контенту подібного роду. Ми відновимо інтеграцію Giphy тільки після закінчення розслідування».

Раніше функція додавання GIFок в Instagram і Снэпчат користувалася великою популярністю серед користувачів. Вона з’явилася порівняно недавно, але це не завадило швидкому звиканню юзерів до можливості урізноманітнити особистий контент на сторінці. Іншими словами, дане нововведення сприйняли «на ура». Як тільки стало відомо про тимчасове заморожування функції, почалися масові обурення з боку користувачів двох соціальних програм. Інтерес до цієї теми підігріває день у день. Мабуть, тільки самі ледачі инстажители не вважали за потрібне висловити свою думку з приводу рішення адміністрації сайту.

Читайте також:
Як видалити фото в Инстаграме - в профілі і на аватарці

Гіф (GIF) в Instagram

Розглянемо, як вставляти гіф-анімації в Инстаграме.

Що робити, якщо зникли гифки при додаванні історії?

  • Часто трапляється так, що користувач не може знайти функцію додавання гифки в історію. Але це не означає, що її немає. Визначтеся з файлом для розміщення в сторіс, натисніть «далі» і перейдіть повзунок нижче. У цьому місці ви знайдете пункт «GIF». Це саме це, що ви шукайте. Тепер ви знаєте, як викласти гіф в instagram.
  • Можливо, потрібно встановити нове оновлення на пристрій. Його потрібно дочекатися. Іншого виходу з ситуації немає.
  • Ваш пристрій застарілий і не підтримує оновлення популярної соціальної мережі.
  • Найчастіше на відсутність гифок скаржаться користувачі iPhone. У цьому випадку буде доцільно перейти на операційну систему Android.

    Моя довідка - Корисні поради