Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Користувачів інтернет-ресурсів постійно стикаються з проблемою створення красивого нікнейму. І справа зовсім не в тому, що бракує фантазії. Більше проблем із-за того, що всі хороші ніки вже давно зайняті. Для таких випадків програмістами розроблено безліч різних сервісів, в тому числі і генератор ників для Инстаграма і не тільки.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Генератор ників для Instagram на ПК

Програм для генерації нікнеймів, які встановлюються на комп’ютер не дуже багато. Більшість ресурсів пропонують онлайн-роботу з сервісами такого роду. Але, тим не менш, є одне чудове додаток з однойменною назвою Nick Generator, яка зможе не тільки генерувати випадкову комбінацію символів, але і створити красивий нік з імені користувача. Ця функція допоможе створити красиве ім’я для соціальних мереж, яке може стати візитною карткою профілю. Це зіграє на руку не тільки звичайним користувачам, але і бізнес-профілів в Instagram. Згенерований нік допоможе скоротити довге або складну назву компанії, зробити його більш привабливим і пізнаваним.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Принцип роботи генератора ників

Як би не працювала програма генерації ників, будь то стаціонарний додаток на комп’ютер або онлайн-сервіс, принцип роботи однаковий. Полягає він у тому, що в сервісі завантажена певна база символів або імен, комбінуючи які випадковим чином, виходить неповторне ім’я.

Більшість програм працюють тільки з латинськими літерами. Це пов’язано з тим, що скрізь на просторах інтернету, можна використовувати никнеймы, написані латиницею. Також в налаштуваннях програм можна вказати кількість літер в імені, додаткові символи і першу букву майбутнього нікнейму. Весь цей процес займає всього кілька секунд.

Відомий ресурс https://ultragenerator.com/nickname/

Як перевірити нік на зайнятість?

Практично весь софт, якої генерує ніки, серед своїх функцій пропонує перевірку імені на зайнятість. Це означає, що програма створить не просто нік, а саме унікальний нік, який ніде ніколи не згадувався.

Також всі ресурси, які вимагають створення ніка, при введенні дають підказку про те, що вибране ім’я зайнято. Але таким способом можна підбирати дуже довго.

Інший варіант перевірити зайнятість імені – онлайн-перевірка на різних сайтах. Одним з таких сайтів є usernamecheck.com. Це закордонний ресурс, тому він не підтримує більшість сайтів рунета, але для перевірки в Instagram підійде ідеально.

Ще один відмінний сервіс для перевірки імені на зайнятість – Namechk.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

На цьому сайті можна перевірити нікнейм більш ніж на 150 популярних ресурсах, але теж лише іноземних. Також на цьому сайті можна перевірити доступність обраного доменного імені, що є великою перевагою для власників публічних сторінок в Instagram, які зможуть підігнати назву свого бренду під назвою домену і ніка, для більшої впізнаваності.

Онлайн-сервіси генерації ників

Найбільше затребувані різні онлайн-сервіси для генерації нікнеймів. Це пов’язано з тим, що користувачі не так часто стикаються з проблемою створення ніка, тому встановлення програми для разового використання немає сенсу. Серед найбільш популярних сервісів, на яких можна безкоштовно створити нік, варто відзначити наступні:

  • Nick-name.ru.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Цей ресурс дозволяє створити унікальне ім’я для соціальної мережі, довжина якого від 3 до 15 символів латиниці. При цьому створення нікнейму доступний в трьох алгоритмах генерації, третій з яких найбільш складний і вимагає установки. Це нескладний процес займе не більше трьох секунд. Сама ж генерація також займає найкоротші терміни.

Ще однією перевагою даного сервісу є те, що вибраний нікнейм можна зареєструвати і навіть отримати на нього сертифікат. Це дозволить заявити користувачам про те, що нік зарезервований.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?

Для того, щоб отримати сертифікат необхідно буде пройти коротку реєстрацію. І через кілька хвилин на вказану електронну адресу прийде собщение з докладними інструкціями про те, як підвищити рівень сертифіката, якщо в цьому є необхідність.

  • VNICKNAME.RU

Цей сайт надає можливість генерації ників з бази сервісу, яка досить велика. Створити унікальне ім’я можна всього одним натисненням на кнопку «Згенерувати нік». Сервіс видає різні комбінації букв, при цьому можна самостійно вказати початок і кінець майбутнього інтернет-імені.

  • SpinXO.

Генератор ників для Інстаграма: які бувають і який вибрати?Цей сервіс хороший тим, що одним натисканням видає 30 різних варіантів нікнеймів, з яких можна вибрати найбільш підходящий, або почати генерацію заново. Також в функионал сервісу входить перевірка обраного інтернет-імені на зайнятість, що економить час для проведення перевірки на інших ресурсах.

Висновок

Це далеко не повний список генераторів ніка в Instagram. Кожен може вибрати для себе підходящий. Навіть якщо з фантазією все добре, то все одно можна скористатися генераторами для створення унікального красивого імені, яке легко запам’ятається потенційним клієнтам, і буде просувати бренд.

Моя довідка - Корисні поради