Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?

На даний момент аудиторія Instagram налічує вже більше мільярда зареєстрованих профілів. І це далеко не межа, щодня реєструється все більше і більше людей. І для нових користувачів інтерфейс програми може бути складний. Розберемося, що означають значки в Инстаграме.

Що означають значки в Instagram?

З тих пір, як з’явилися сенсорні телефони, звичайні кнопки, підписані словами, практично пішли в минуле. Звичайний значок з мінімалістичною іконкою може нести більше інформації, ніж кілька слів, що описують його. Розберемо основи. Для зручності будемо орієнтуватися по скріншоту, в якому елементи розмічені цифрами.

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?

 1. Будиночок. Це – головна сторінка, на якій ви можете подивитися стрічку новин, в якій публікуються оновлення людей, на яких ви підписані.
 2. Лупа. Це – пошук. Там ви можете знайти аккаунт або контент по хештегу, наприклад. Також там же можна знайти рекомендовані пости.
 3. Плюсик в квадратику. Натисканням на цю кнопку, ви перейдете до створення публікації. Все дуже просто і логічно.
 4. Серце. Ця іконка відкриває вкладку з повідомленнями. Якщо хтось зазначив вас, відкоментував або лайкнув, ці події будуть відображені в даній вкладці.
 5. Чоловічок. Перехід на сторінку, де можна знайти ваші пости, передплатників, підписку, інформацію про вас і так далі.
 6. Паперовий літачок. У правому верхньому куті розташовується літачок, який переведе вас в директ, де відображаються ваші листування. Перейти туди можна також свайпом вліво.
 7. Телевізор. Поряд з літачком знаходиться телевізор. Після натискання на нього, ви перейдете до IGTV, видеоразделу Инстаграма.

Що означають значки під фото?

Тепер до того, що позначають піктограми під постами. Їх не так вже й багато, тому розберемося з цим швидше і запам’ятаємо, що означають значки в Инстаграме під фото.

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?

 1. Серце. Це лайк. Поставити відмітку «Мені подобається» можна клікнувши по ньому або натиснувши двічі на фото або відео.
 2. Гурток з хвостиком. Напевно, кожен знає, як виглядають комікси. Виходячи з цього, ми можемо зрозуміти, що означає коло з хвостиком. А саме, слова людей, які вирішили висловитися про піст.
 3. Паперовий літачок. Ще один літачок розташовується під фото або відео. Він дозволяє відправити пост в особисті повідомлення кому-небудь або поділитися ним в історії. Якщо людина заборонив репости або закрив аккаунт, можливості додати публікацію в сториз не буде.
 4. Прапорець. Відносно недавно з’явилася можливість зберігати чужі пости в обраному. У цьому допомагають прапорці під правим нижнім кутом фото або відео.
 5. Кілька точок під фото в пості. У Інсте ви можете викласти не одну фотографію, а відразу декілька. Що означають точки під картинкою? Фотки. Синій – та, на яку ви дивіться зараз, а сірі – залишилися.
 6. На фото чорний коло з білим людиною всередині. Якщо в лівому нижньому кутку ви бачите невеликий круг з людиною, на фото є позначених користувачів. Щоб побачити їх, натисніть на фото. З’являться таблички з їх ніками, по кліку по яким ви зможете перейти в їх акаунти.

Які ще значки є в Инстаграме?

Ми розглянули те, що криється під вкладкою з будиночком. Але для комфортного використання соціальної мережі цього замало. Тому клікаєм по чоловічкові в правому нижньому кутку, він у нас був під номером 5, і йдемо далі розглядати інтерфейс.

 

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?

 1. Синя пташка. Синя пташка поруч з ніком користувача означає, що обліковий запис підтверджений. Цей значок престижний, його хочуть багато, але отримують лише досить відомі люди. Якщо вам запропонують її придбати, знайте, що це обман.
 2. Плитка з фотографій. У самому низу розташовуються квадратні зображення. Це ваші публікації. Щоб побачити одну з них у повному розмірі, натисніть на неї.
 3. Квадратик з людиною всередині. Над плиткою постів є дві вкладки. Одна – з сіткою, а інша з квадратиком з людиною всередині. Клікнувши по другій, ви відкриєте вкладку, в якій відображаються пости, на яких вас відзначили.

Отже, ми розібралися з тим, що означають значки в Инстаграме. Тепер жодна завдання в соціальній мережі не викличе утруднень. Ви можете викладати фотки, лайкати і коментувати пости і інше, і все це легко і просто.

Запитання наших читачів

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?#1. Що в Instagram означає біла пташка у синьому колі?

Незважаючи на те, що сама галочка біла, всі називають її синім прапорцем. Вона означає, що це офіційний аккаунт користувача, а не копія.

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?#2. Що означає очей з цифрами праворуч в Instagram при прямому ефірі?

Таким чином Інста сповіщає скільки глядачів у вас в даний момент.

Гайд по елементарному: що означають значки в Инстаграме?#3. Який значок перенесе в історії?

Окремого знака у історій немає, а подивитися або створити сториз можна клікнувши по автарке на головній сторінці вашого облікового запису.

Якщо у тебе залишилися ще питання — залиш їх у коментарях. А також дивись цікаве відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради