Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Фотографії в Instagram можуть зробити відомим, принести багатство або зламати життя. Ми живемо в той час, коли відстань практично не відчувається, тому важливо ретельно ставитися до зображень, які публікуються в Інсте, ВКонтакте, Однокласниках і так далі. Поговоримо про те, який фоторедактор Instagram онлайн допоможе нам у майбутньому не червоніти за наші шедеври.

Плюси і мінуси онлайн-редактор фото на ПК з ефектами для Instagram

Є багато способів обробити фото. Це можуть бути вбудовані фільтри, програми, сервіси або спеціальний софт. Не завжди є можливість встановити утиліти або програми на свій комп’ютер. У цьому випадку нам допоможуть сервіси. Розберемо їх переваги та недоліки:

Плюси:

 • Простота.
 • Немає необхідності завантажувати.
 • Швидкість обробки.
 • Універсальність. Такі інструменти доступні як на комп’ютері, так і на телефоні.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Мінуси:

 • Немає можливостей для серйозної обробки.
 • Неможливо зберегти вихідні файли для подальшої роботи.

Підбірка корисних фоторедакторів для публікації в Instagram

Є інструменти, які майже повністю копіюють інтерфейс Фотошопу і дозволяють зробити досить багато для Instagram. А є ті, які працюють за заздалегідь визначеними шаблонами і алгоритмам. І коли вже я в плюсах вказала простоту, на перших місцях я розміщу саме елементарні і цікаві інструменти. Хочете повноцінний онлайн аналог повноцінного редактора? Переходьте відразу до пункту номер чотири.

Canva

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

У Канві ви можете вибрати шаблон і підлаштувати його під себе. Це дуже зручно, коли потрібно швидко зробити пікчу для розіграшу, наприклад, або банер для сайту.

Crello

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Аналог Canva, який працює нітрохи не гірше. Crello робить зображення, які несоромно викласти зараз, в 2019 році.

Figma

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

В основному даний сайт використовується для верстки сайтів. Але створити пікчу для поста в Instagram ви можете і тут без праці.

Photoshop Express

Переходимо до чогось складніше. Тут ви можете робити більш серйозну роботу з візуальним матеріалом. Сайт був створений компанією Adobe, як ми можемо зрозуміти з назви. Не варто лякатися більш складного інтерфейсу, звичайні ефекти тут теж є, у відповідній вкладці.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Pixlr

Інтерфейс цього фоторедактора схожий на Фотошоп ще більше, ніж інтерфейс попереднього. В Pixlr є можливість керувати шарами і історією, іконки прості і зрозумілі. Ефекти є і в нашому випадку, але за рахунок великих можливостей, часу на обробку тут у вас буде йти дещо більше, ніж у перших трьох варіантах.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Корисні поради для редагування фото

Популярні редактори для Instagram найчастіше вкрай прості і примітивні. І це не погано насправді, якщо ви не професійний фотограф. Куди важливіше робити різноманітний і якісний контент. Перейдемо до порад по редагуванню і створення фото. Так, про фотографування я теж скажу пару слів, тому що не важливо, як добре ви коригуєте зображення, якщо воно саме по собі не дуже.

 1. Не варто переборщувати з фільтрами. Фішка більшості популярних сторінок в Instagram саме у природності. Тому вам варто знайти баланс.
 2. Креатив. У фотосети купа фотографій їжі. В Топи виходять лише ті, що мають у собі якусь фішку. Коли мова йде про редагуванні, це може бути якась особлива обробка.
 3. Не варто наслідувати кому-небудь. Ви повинні знайти свій власний стиль. Зрештою, кому потрібна ще одна серія «Йди за мною», наприклад.
 4. Не робіть упор на софт для редагування. Вихідний матеріал повинен бути на досить високому рівні, щоб потім стати відмінним.
 5. Вивчіть мистецтво обробки. Звичайно, можна просто накласти фільтри і не паритися. Для цього навіть сторонні утиліти і софт не потрібен. Але куди краще виглядає те, що було створено в більш ґрунтовного програмному забезпеченні. Ефекти налаштовані практично завжди однаково, але кожне зображення індивідуально і вимагає особливого до себе ставлення.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото

Публікації в соціальних мережах – ваше обличчя в інтернеті. Важливо робити якісний контент, щоб просування йшло швидше. Хороші пости самі по собі будуть залучати до себе передплатників. Зробити зображення – півсправи. Потрібно ще й грамотно його оформити. У цьому допоможуть фоторедактори для Instagram онлайн.

Запитання наших читачів

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото#1. На якому сайті можна додати фото ефекти, як в Instagram?

Наприклад, Pixlr. Тут великий вибір фільтрів і простий функціонал.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото#2. Якщо я відредагую чуже фото в онлайн-редакторі, а потім опублікую у себе, Instagram зможе мене заблокувати?

Ваш аккаунт заблокують тільки, якщо власник фото на вас поскаржиться.

Фоторедактор для Instagram онлайн: робимо якісні фото#3. Опублікувала фото в Інсте, а потім відредагувала це фото в іншому редакторі, але на першому фото вже є лайки. Я можу якось викласти нову фотку, щоб зберегти лайки?

Ні, доведеться видалити стару публікацію і заново викласти пост.

Якщо у тебе ще є питання — задавай їх у коментарях. А також дивись відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради