Формат відео для instagram

Формат відео для Instagram впливає на якість опублікованого контенту. Список дозволів, при яких публікація не втратить якості, розглянуто нижче.

Який формат відео для Instagram

Відео — це цікавий, захоплюючий контент, що набирає популярність в соц.мережі Instagram. Щоб відео стало успішним, слід підібрати оптимальне дозвіл і формат.

Існують наступні формати відео для сторіс Instagram :

Landscope video (формат пейзажу) – дозвіл 600х315.

Мета відео — кінематографічний підхід до публікації. Формат відео передбачає:

 • формат відео MP4, MOV;
 • пропорції сторін: 1:91:1;
 • 30 кадрів/сек.

Landscope ролик знімається довжиною 60 секунд.

Квадратне відео — дозвіл 600х600.

При завантаженні відео даного формату слід звернути особливу увагу на краю екрану. Оголошення повинне правильно відображатися на пристрої мобільного телефону. Співвідношення сторін — 1:1.

Вертикальне відео — дозвіл 600х750.

Вертикальне відео відрізняється від квадратного лише дозволом і співвідношенням сторін: 4:5.

У 2019 році з’явилася можливість завантаження кращої якості video Full HD (дозвіл 1920*1080).

В якому форматі зберігати відео для Інстаграмма

Розберемо основні типи і формати відео, розпізнавані Инстаграммом. Інформація підходить особам, погано розбирається в дозволах та інших термінах. Зберігайте ролики з урахуванням наданих налаштувань:

 • Для планшетів: 3g2, 3gp, 3gpp;
 • Програма Windows Media : asf, wmv;
 • MPEG: dat, mpe, mpg, mpeg, ts;
 • MPEG-4: m4v, mp4, mpeg4;
 • Flash: f4v, flv;
 • QuickTime: mov, qt;
 • Ogg: ogm (media), ogv (video).

В якому форматі зберігати відео в sony vegas для Instagram

Підбирати оптимальний формат для збереження ролика рекомендується з урахуванням його довжини, якості та кольору. Щоб зменшити відео в sony vegas з наступним завантаженням в соц.мережа необхідно виконати стиснення.

Для збереження в прийнятній якості, слід вибрати правильний формат. Щоб відео завантажилося, слід налаштувати тип збереження в соні вегас. Натисніть клавішу custom. У випадаючому списку відображається велику кількість форматів.

Формат відео для instagram

З них можна вибрати тільки 3, придатних для завантаження в insta:

 • Main Concept AVC/ACC (mp4). Щоб справити рендеринг в mp4, у вкладці «Файл» виберіть розділ «Render as». Щоб правильно виставити формат, потрібно знати, який формат у знятого або завантаженого ролика. Якщо ролик знятий на SD-камеру, рекомендована роздільна здатність — 720*576. Нові камери знімають Full HD – 1920*1080;
 • Main Concept MPEG-1;
 • Main Concept MPEG-2.

Розмір

Далі потрібно вказати коректний розмір. У вкладці frame size вкажіть необхідний дозвіл. Воно залежить від типу выкладываемого ролика (landscope video, вертикальне або квадратне відео).

Тип профілю — main. Останнє, що потрібно налаштувати для коректного завантаження – бітрейт. Існує змінний або постійний бітрейт. Для збереження в instagram рекомендується зупинити вибір на змінному бітрейті. Він зменшує розмір відеоролика.

Формат відео для instagram

В якому форматі зберігати відео для Instagram в adobe premiere pro

У Adobe Premiere Pro передбачені налаштування експорту відео для багатьох соц. Мереж: Facebook, Twitter, Youtube. Однак програма не надає автоматичних налаштувань для Instagram. Другим недоліком є неможливість завантажити контент безпосередньо через робочий стіл.

Крок №1. Завантаження з пресетами (збережений набір налаштувань)

Скористаємося Instagram Presets. Тут представлені налаштування з необхідними пропорціями сторін для коректного завантаження: square (квадратні), vertical (вертикальні), landscope (пейзаж) або stories (історії). Відкрийте налаштування експорту, завантажте на комп’ютер, натиснувши клавішу «Встановити пресети» (Set Presets).

У налаштуваннях слід встановити коректний формат для завантаження – H. 264. Далі натисніть на preset – Instagram, потім на кнопку «Експорт».

Формат відео для instagram

Крок №2. Завантаження відео в Instagram

Після скачування відео на комп’ютер, слід перенести його на мобільний пристрій. Рекомендується використовувати Гугл Диск. В процесі завантаження відео на Гугл Диск можна зберегти його безпосередньо в Инстаграмм.

Виберіть ролик в моб.додатку і натисніть «Відправити копію». Тепер можна надсилати відео в Директ або завантажувати в сторіс.

Вітаємо! Відео для Инстаграмм, записане в Adobe, збережено.

Моя довідка - Корисні поради