Формат відео для Instagram – який оптимальний хронометраж

Останнім часом все більшу популярність набуває Instagram, де у користувачів є реальна можливість обмінюватися фотографіями і поділитися відео зі своїми друзями. Природно багатьох користувачів соціальної мережі хвилює питання, який формат відео можна завантажити для Instagram (його розмір, довжина, дозвіл). Слід знати, що початкові параметри відеороликів, як тільки з’явилася ця мережа, мали обмеження – 15 секунд.

Що змінилося з того часу? Слід зазначити, що за останні роки, час витрачений користувачі на перегляд різних відеороликів в мережі збільшилася на 40%. Логічно припустити, що більш довгі відеосюжети розширює можливості користувачів ділитися своїми неймовірними історіями в мережі.

Як завантажити відео в Instagram з комп’ютера?

Як показала практика, хоча мережу і орієнтована на мобільні гаджети, багато користувачів хотіли б завантажити ролики в Instagram зі свого комп’ютера. Питання дуже цікаве. Слід знати, що стандартні інструменти не дозволять завантажити відео в Instagram з комп’ютера. В мережі, на сьогоднішній день, можна знайти величезну кількість сервісів, які пропонують викласти фото або відео на вашу сторінку з комп’ютера.

Увага!!! Це важливо! На жаль, ці ресурси в змозі коректно працювати тільки з фотографіями, а ось із завантаженням роликів у них виникають проблеми.

Для того, щоб з комп’ютера викласти відео в дану мережу користувачі використовують спеціальні програми-емулятори. Наприклад, непогано себе зарекомендувала – BlueStacks. Завантажити цю програму можна на сайті розробників (абсолютно безкоштовно). Розглянемо алгоритм роботи з програмою BlueStacks.

 • Завантажте та розпакуйте його.
 • Встановіть додаток Instagram і запустіть його на своєму віртуальному Андроїд.
 • Клікніть по іконці камери в Блюстаке. Наступним кроком стане вибір вкладки відео і ваш варіант завантаження сюжету.
 • Для завантаження відео з вашого комп’ютера, виберіть пункт «Виберіть з Windows», після чого на своєму жорсткому диску відшукайте потрібний ролик.
 • Завантажте знайдений файл в Instagram.
 • Читайте також:
  InstaTag - Ювелірні прикраси хештегі

  Хорошою альтернативою цій програмі є функціонал хмарного сервісу Яндекс. Диск. Також варто звернути увагу на такі онлайн-сервіси, як gramblr.com і instaposting.ru. З завантаженням фото ці сайти справляються чудово, а ось з викладанням відео іноді виникають проблеми. Хоча smmplanner став одним із затребуваних акаунтів в Росії для Instagram.

  Проблему можна вирішити найпростішим способом. Скопіювати ваш відео зі свого комп’ютера на смартфон і завантажити його через додаток.

  Формат відео для Instagram  який оптимальний хронометраж

  Які формати відео підтримує Instagram?

  Сьогодні сервіс підтримує більшості відео форматів. Виникає питання, а чи існує різниця у форматі завантаженого відео, яке можна завантажити в Instagram? Які вимоги мають бути до відео? Справа в тому, що сервер додатка відеофайл перекодовує. Широке коло користувачів використовує самі доступні формати для зйомки і обробки відеофайлів, такі як .mov або .mp4 і не використовують формати, що застосовуються в професійному виробництві.

  • .mov формат файлів відео, що підтримуються системою Мас. Формат має безліч кодеків, що стискають інформацію з заданими характеристиками якості. В даному форматі знімають iPhone і потім його постять користувачі телефонів в Instagram.
  • .mp4 – найпоширеніший і універсальний формат відеозйомки і відноситься до формату MPEG-4. Дуже легко відтворюється більшістю пристроїв. Власники Samsung можуть знімати свої відеокліпи саме в цьому форматі.

  Користувачі можуть обурюватися, але результати завантаження відеофільмів у форматах даних не мають ніякої різниці за якістю.

  Інший поширений формат .avi неможливо залити в Instagram.

  Параметри відеосюжетів

  Важливим параметром, що характеризує відеокліпи, є кодек – спосіб стиснення даних у відеофайлі. Від нього залежить якість майбутньої картинки. Унікальність програми полягає в тому, що кодек при завантаженні відеозапису буде обов’язково перекодирован для оптимізації відтворення. Завантажується тільки h.264, а більшість кодеків, на жаль не завантажується, виникають помилки при імпорті відео. Також висуваються жорсткі вимоги до обсягу файлу і швидкості його завантаження. Зменшення розміру відеозапису відбувається через декодування і зниження бітрейта (кількість даних, переданих за одиницю часу). Сама мінімальна втрата якості при використанні бітрейта понад 3000 kbt/s.

  Читайте також:
  Як увійти в Инстаграмм на мою сторінку без пароля і логіна російською мовою

  Тривалість відео зовсім недавно не перевищувала 15 секунд, на сьогоднішній день (2018 рік) розробники дозволили допустимий хронометраж до однієї хвилини, а зараз ліміт вприложении Instagram роликів у форматі FullHD 1080р цілком вистачить (1920?1080). Але це не відноситься до стрічки сторіс. Скільки по часу і яка максимальна довжина відео в сторіс Инстаграме? В оповіданнях можна завантажити відеоматеріали тривалістю від 3 до (максимум) 10 секунд.

  Формат відео для Instagram  який оптимальний хронометраж

  Як викласти в Instagram довгий відеофільм?

  Найпростіший спосіб додати довге відео у свою історію в Instagram – завантажити його з власного пристрою. А от щоб зображення відео в Instagram стали доступні іншим користувачам буде потрібно:

 • На власному телефоні (планшеті) запустити Instagram.
 • У меню знайти іконку з намальованим об’єктивом і натиснути на неї.
 • Вибрати і натиснути на підрозділ «Відео». Система автоматично одразу ж запропонує зняти новий ролик. А якщо відзнято відеофільм раніше, то просто вийдіть в бібліотеку.
 • Знайдіть потрібний файл у бібліотеці.
 • Завантажте його і після закінчення цього процесу можна застосувати фільтри системи або спеціальні програми обробки відео. Це допоможе збільшити контраст, зробити відеофайл яскравіше, цікавіше, можна додати музику.
 • Після завантаження необхідно написати невеликий текст (опис). Це допоможе у стрічці Instagram збільшити кількість перегляду відео. Невелика стаття потрібна, щоб відвідувачі мали можливість ознайомитися з сюжетом, і визначитися слід дивитися ваш відеокліп. Крім цього можна зробити ще обкладинку відео, тим більше, що відеофайл стане ще привабливішим, для цього є спеціальні фішки. Для цієї мети в системі передбачена спеціальна клавіша. Як правило, користувачі мають акаунти і в інших соціальних мережах, тому передбачена спеціальна клавіша, яка дозволяє організувати відеотрансляцію на інших ресурсах. Навіщо це робити? Тому я став розбиратися і виявляється таким чином можна одержати більше лайків, а значить залучити нових передплатників на свій профіль.

  Увага!!! Це важливо! Якщо цей сюжет більше хвилини, то єдино правильний варіант просто розбити його на кілька відео. Завантаження відеосюжетів в історії Instagram більшої тривалості (на сьогоднішній день) не передбачена.

  Обсяг відеокліп повинен бути не більше 1,7 Гб. Дуже багато залежить від його якості та дозволу.

  Читайте також:
  Ніки для Інстаграмма для пацанів: круті, прикольні і класні

  Системні обмеження для відеоконтенту

  Відеоролики для Instagram мають три формати:

  • квадратний;
  • горизонтальний;
  • вертикальний.

  Для цієї мережі краще всього знімати квадратні відеофільми. Це дозволяє зробити відеокліп і супровідний текст більш гармонійно розташованими для перегляду.

  Висновок

  Отже, система Instagram дозволяє завантажити в мережу відеоролики 3-60 секунд. Формат майже не обмежений, а розмір до 1,7 Гб.

  Моя довідка - Корисні поради