Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві

Щоб створити цікаву публікацію в Инстаграме, користувачам запропоновані гарні фони для тексту в Инстаграме, якщо потрібні додаткові, то їх можна підібрати з каталогу на нашому сайті.

У процесі читання ви знайдете посилання на завантаження цілого каталогу фонів для Инстаграма з різними квітами.

Фон для тексту і тексту

Для тексту підійде ніжний фон і темний колір шрифту. Важливо, щоб на картинці не було ніяких додаткових елементів, які можуть відволікати користувача від читання.

Також, не рекомендується робити на білому різнокольорові й яскраві літери. Вітається стандартний варіант: чорні букви на білому або злегка оттененном тлі.

Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві

У список поганих поєднань для тексту входить: чорний колір і білі літери. Такий варіант підходить тільки для короткого повідомлення, що складається з одного речення. При більшому обсязі тексту – з’являється контраст при прочитанні.

Що вибрати для Сторіс

Фон для Історій в Инстаграме можна вибрати у розділі «Текст». Зверху розташований значок градієнта, де запропонована колекція з п’яти варіантів. Якщо цього недостатньо – варто скористатися рожевим або будь-яким світлим. В залежності від типу розміщеного контенту, додають стікери або інші елементи оформлення.

Як змінити фон для Сторіс в Инстаграме без використання розділу «Текст»:

 1. Зайти в Історії.
 2. Зробити знімок або додати з Галереї.Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві
 3. Натиснути інструменти редагування по олівцю.
 4. Вибрати відтінок і розмір.Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві
 5. Затиснути палець на екрані до тих пір, поки зображення не буде зафарбовано.

Використовуючи такий спосіб, можна застосувати будь-однотонний фон до Сторіс. Щоб виділити деякі частини зображення в підкладці, досить скористатися інструментом «Ластик».

Читайте також:
Як подивитися сторіс в Instagram без реєстрації: з комп'ютера і телефону

Які варіанти підійдуть для фото

Щоб підставити красивий фон для фото, користувачеві доведеться встановити сторонні додатки. Приміром, додати різні рамки.

Приклад такої програми – Pics Art. Першим редагується саме фонове зображення, використовуючи інструмент «Додати фото», розміщують знімки з Галереї.

Інструкція, як додати білий фон для фото в Инстаграме:

 1. Завантажити і встановити додаток Pics Art.
 2. Відкрити – натиснути знизу значок «+».Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві
 3. У Галереї вибрати фонову картинку.Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві
 4. В панелі інструментів: «Додати фото».Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві
 5. Додати пристрою – вибрати потрібний знімок.

Після, з’явиться можливість розтягнути, перемістити або видалити зображення. Працюючи з шарами, користувачеві доступні інструменти редагування, додавання стікерів і ефектів.

Для Актуального

Все частіше замість стандартних логотипів і іконок, в Сторіс використовують красиві фони, які підходять під загальний стиль профілю. Картинки або скачують, або створюють окремо.

Для розміщення графічного об’єкта посередині, актуальні програми Highlight for Stories або стандартні комп’ютерні програми.

Для профілів в світлих тонах підійде бірюзовий. Всі зображення в профілі повинні відповідати вибраному кольору, інакше – Стрічка не буде однорідною і стильною.

Користуючись налаштуваннями розміщення Історій, підкладку можна зробити і на фотографіях. Простіше всього використовувати телефони на базі iOS, щоб додати відразу дві картинки в одну Stories: першу – фонову і другу – фотографію.

Для поста

Замість стандартного розміщення знімків, блогери та найпопулярніші сторінки використовують однотонні зображення. Такий формат більше підійде для нескінченної стрічки або, коли власнику сторінки нічого розмістити.

Ідеальним поєднання вважається: ніжно-рожевий фон і фотографії в білому стилі. Варіант відноситься до всіх відтінків Стрічки: важливо поєднання між знімками та розміщеної публікацією з фоном.

На картинку додають написи або невеликі елементи. Також, використовувати зображення можна для подальшої обробки в Canva або Crello. В сервісах заздалегідь задані шаблони для публікації, але доступні опції завантаження файлів і графічних елементів.

Читайте також:
Чому в Instagram фото не завантажується з ПК, Айфона і Андроїда в ленку

Що підійде для нескінченної стрічки

Фон для нескінченної стрічки в Инстаграме застосуємо до всіх подальших публікацій. Користувач створює одне зображення, яке ділить на 6, 9 або 12 частин. Тобто, кожна частина є продовження наступного.Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві

Нескінченний фон скачують або готовим архівом, або створюють самостійно. Використовуючи заздалегідь підготовлений шаблон, користувачеві доведеться редагувати і вставляти фотографії власноруч.

Програми редагування простіше створити індивідуальний шаблон, додавши сірий або будь-який інший світлий фон.

Для оголошення в Instagram

Для оголошень і важливої інформації вибирають підкладки, які не будуть відволікати від основного вмісту. Зверху на зображенні створюють текстову частину або додають стікери.

Зробити цікавий шаблон, допоможе додаток SnapSeed. У налаштуваннях інструментів знайти «Текст» з додатковим оформленням і російським шрифтом.

Інші варіанти для оголошень:

 • однотонні. З написами або графічними об’єктами;
 • фотографії і малюнки. Оригінальні знімки, які надалі обробляють;
 • картинки з мінімальною кількістю дрібних деталей.

Непоганим варіантом вважається персиковий або блакитний фони. Вони менше всього відволікають увагу, призначені для розміщення на них яскравих графічних елементів.

Для аватарки Instagram

Для аватарок у Инстаграме часто використовують райдужний фон. На нього можна розмістити фотографію таким чином, щоб навколо знімка завжди була кругла рамка, як при додаванні Історій.

Додати таку підкладку можна через додаток Pics Art або скористатися Photoshop для комп’ютерів.

Перш ніж створювати аватарку з основним кольором, користувач повинен переконатися в дотриманні розмірів – не більше 400х400 пікселів.

Як додати фонове зображення у Photoshop:

 1. Зайти в програму Файл – Створити.
 2. У параметрах вказати розміри для аватарки.
 3. Файл – Помістити.
 4. Розмістити скачаний райдужний фон по всьому розміром полотна.
 5. Растеризувати шар – з допомогою інструменту «Овал», виділити круглу область (натиснути Shift).
 6. Права кнопка миші: «Вирізати на новий шар».
 7. Видалити попередній – всередині нового зробити ще одне коло і натиснути «Delete».
Читайте також:
Як видалити промоакцію в Instagram, якщо видає помилку і заблокували ФБ

Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві

Тепер, створену рамку можна розміщувати будь-які фотографії, а зайві краю прибирати за допомогою інструменту: «Архівний пензель». Щоб не вирізати рамку, її можна взяти з прикладеного нижче архіву.

Робота з фоном в Фотошопі

Для повного редагування зображення і перенесення на інший відтінок, підійдуть заздалегідь готові шаблони. Вони створені для окремих публікацій за заданою тематикою.

Наприклад: «Питання сьогодні» або «Розповісти про себе». На таких зображеннях пишуть текстом відповіді або використовують фотографії, якщо це запропоновано в шаблоні.

Як додати картинку на підготовлений фон:

 1. Зайти в програму Photoshop – Файл.
 2. Відкрити – вибрати скачаний шаблон.
 3. Файл – Помістити – вибрати знімок з комп’ютера.

Фони для Instagram: завантажити найтоповіші і красиві

Для додавання тексту використовують відповідний інструмент, розташований на бічній панелі. Перевага заздалегідь готової підкладки в тому, що користувачеві не потрібно додавати графічні елементи або придумувати тему.

Завантажити готові варіанти фонів

Красивий фон для фото в Инстаграме підібрати нескладно з розділу: «Шпалери для смартфонів». Для створення власного, з використанням графічних об’єктів, оформлення і тексту – потрібні програми або сторонні сервіси.

Завантажити готові фони для Инстаграма простіше всього з нашого сайту ось за цим посиланням.

Зміна фону в Сторіс

Змінювати фонове зображення в Сторіс можна до фотографій, розміщуючи питання або вікторину. Спосіб з повним заповненням полотна підійде для розділу з питаннями. Також редагується рамка для відповідей, під той же стиль, що і вибраний колір.

Як додати картинку для знімків на iOS:

 1. Зайти в Stories Инстаграма.
 2. Вибрати з Галереї фонову картинку – завантажити.
 3. Перейти в «Фотоплівку» — натиснути на фотографії «Додаткові відомості».
 4. Знизу з’явиться напис: «Скопійовано елемент».
 5. Вибрати функцію «Вставити» — розмістити знімок на шаблоні.

Для Android запропоновані тільки сторонні додатки. Весняний або інші фони можна додавати на всі Історії, а після – переміщати в Актуальне.

Моя довідка - Корисні поради