Фітнес тренери Instagram в Росії і з інших країн

Деколи хочеться зайнятися собою, але немає фінансової можливості і часу для найму персонального тренера. Але займатися спортом хоча б пару раз на тиждень необхідно. Тоді на допомогу приходять фітнес блогери соціальних мереж. Якщо мрієте про красиву фігуру і правильному харчуванні, вам обов’язково допоможуть російські блогери і фітнес-інструктори instagram, живуть в Росії. На своїх сторінках в instagram фітнес тренери регулярно діляться з передплатниками відео тренувань і корисними статтями елементарних і корисних рецептів страв по здоровому харчуванню, допомагають надовго зберегти струнку талію, а також фітнес тренери мотивують людей до активних дій займатися собою.

Фітнес тренери Instagram в Росії і з інших країн

Самі прославлені фітнес блогери instagram з Росії

А вам цікаво дізнатися топ популярних фітнес тренерів instagram? Продовжимо огляд популярних фітнес блогерів instagram Росії та інших країн, які розміщують в своїх блогах публікації по здоровому харчуванню та тренінги:

 • Аккаунт надихаючого інструктора – @vikaa_sport. Дівчина має чарівну дочку. Веде блог в инстаграме, так як її хобі – підтримувати людей в успіху набуття ним ідеальної форми фігури. Вікторія в даний час працює у Фітнес Центрі – персональним тренером категорії «vip» більше десяти років. На своїй сторінці постійно публікує тренування, а також цікаві статті про харчування.
 • Сторінка інструктора з фітнесу, тренера instagram по Росії, фотомоделі, і просто красивої жінки Маргарити Гуртановой. (@margarita_gurtanova). Маргарита систематично опубліковує свої тренування, статті про цілющі стравах. Вона допомагає придбати чудову фігуру багатьом дівчатам. З підтримкою Маргарити багато дівчат отримали рекомендації щодо занять та активного спортивного способу життя.
 • Тренера Росії Аніти Луценко (@anitaspoty). У своєму профілі Аніта розміщує цікаві рецепти легких страв. Тут можна побачити публікації тренінгів та результати її підопічних. Вона гарно складена, по фото можна судити як швидко привела в норму свою фігуру після появи на світ дитини.
 • Инстраграм тренера Росії Олени Рибальченко (@fitness_mama). Олена є багатодітною мамою (3 дітей), але це не погіршило її талію. У своєму блозі вона розміщує вправи, цікаві публікації, а також багато сімейних фотографій з життя.

  Увага! На жаль, профіль у неї закритий, але в Олени багато передплатників, присоединивших до її сторінці.

 • Профіль російського інструктора і блогера Наталії Шульга (@shulgarussia). Наташа є нутрициологом, спортсменкою, дружиною і мамою. Наталія щодня бігає вранці, навіть в найбільшу вітряну погоду. В її профілі будь-який бажаючий користувач знайде безліч корисних рекомендацій і мотиваційних відео.
 • Аккаунт тренера Росії Валентини (@valia1982). В свої 34 роки Валя є багатодітною мамою трьох дітей. Сама виглядає дуже молодо. Постійно тренує учнів. На своїй сторінці розміщує корисні публікації про здорове харчування, відео–тренінги. Часто надихає інших багатодітних мам на мотиваційні дії.
 • Блогера та російської спортсменки Світлани Шидловської (@svetlana_shidlovskaya). Світлана вважається не тільки інструктором, але ще дієтологом. На своїй сторінці вона публікує відео своїх тренувань, харчування і результати своїх підопічних. Схудла за 7 місяців на 30 кілограмів. Допомагає людям позбутися від зайвих кілограмів.
 • Профіль блогера Насті Че (@rakamakafit).

Анастасія розміщує нескладні вправи в домашніх умовах, пише цікаві статті про корисні продукти. Регулярно розміщує рецепти дієтичних страв.

Найпопулярніші фітнес блогери instagram інших країн

Продовжимо огляд кращих фітнес блогерів instagram інших країн.

 • Профіль Алионы Хильт – популярного інструктора Північної Німеччини (@aliona_hilt). Алівона є абсолютною чемпіонкою з фітнесу. У своєму блозі публікує статті про те, як можна швидко скинути зайву вагу, вправи під час вагітності і відновлення після народження дитини. Алівона сама є матір’ю двічі, і не з чуток знає, як важко відновитися після пологів, але вона успішно пройшла відновний процес після пологів.

  Увага! Часто в своєму блозі проводить безкоштовні марафони за тренувань.

 • Блог спортивної дівчата Nana @nana_health. Нана є матір’ю двох дітей, але при цьому успішна спортсменка, яка надихає людей до кардинальних змін фігури. На її сторінці можна побачити цікаві та веселі тренінги з її участю і дітей Нани. Щоб підписатись на її сторінку, не обов’язково володіти англійською мовою. Її відео супроводжуються енергійною музикою.
 • Не можна не перерахувати до популярних інструкторів з фітнесу Емілі Скай (@emilyskyefit), адже вона в цьому справжній профі. Емілі відома тим, що створила свою персональну програму для занять фітнесом, завдяки якій вона перетворилася на відому особу соціальних мереж. Емілі має свій блог, в якому розміщені всі подробиці розробленої програми і безліч корисних рекомендацій.

У вас відсутній тренажер і немає часу зайнятися собою? Це не виправдання, так як треба діяти, якщо ви мрієте:

 • Про приголомшливу фігуру.
 • Скинути зайву вагу.
 • Правильно харчуватися.

Головне – ваше бажання. А instagram фітнес блогерів, красивих і спортивних дівчат, які вважають найкращими блогерами, послужить вам прикладом.

Моя довідка - Корисні поради