Друк фото з Instagram – як використовувати апарат для бізнесу

Соціальна мережа Instagram дозволяє своїм користувачам обмінюватися фотографіями, ділитися відеофайлами, але при цьому не дає можливості друкувати фото з Instagram. Але прогрес не зупинити, тому сьогодні користувачі соціальних мереж вже мають можливість роздрукувати фотознімки з Instagram і поділитися найяскравішими враженнями зі свого життя за допомогою фотографій. Таку можливість дають спеціальні апарати (будки, термінали), які без проблем надрукують фото з Instagram.

Попит на термінали, що дозволяють здійснювати друк фотографій Instagram, неухильно зростає. Причини, що викликають такий зростаючий інтерес до терміналів (фотобудкам), що допомагають роздрукувати фото з Instagram, можуть бути різними:

 • просто мати поруч сподобалися, зображення з Instagram в реальному відчутному форматі в красивій рамочці;
 • бажання прикрасити своє робоче місце і привнести в дизайн приміщення якусь родзинку, індивідуальність;
 • влаштувати фотовиставку;
 • зібрати альбом фотографій з Инстаграма у твердій обкладинці для себе коханого або як подарунок для кращого друга;
 • бажання зробити оригінальний, унікальний подарунок (фото з найкращими побажаннями у вигляді листівки);
 • додатковий спосіб зберегти фото на випадок, якщо раптом все випадково вийде».

На сьогоднішній день роздрукувати фото з Instagram можна спеціальним автоматом або в копицентрах. Однак є невеликий нюанс. У першому випадку не в кожному місті можна відшукати такі автомати, а у другому випадку – копицентрах, за порівняно невеликий замовлення, беруть значну суму, що, в свою чергу, змушує замислитися, а чи так це необхідно.

Друк фото з Instagram  як використовувати апарат для бізнесу

Принцип роботи автомата для друку фотографій з Инстаграма

У 2014 році Тос Мовсісян і Артем Гармерян з друзями придумали і випустили унікальний апарат для друку фотографій з Instagram. Виявилося, що аналога в світі не існує. Таким чином, ця команда стала першою, не тільки на теренах Москви, але, виявляється, і в усьому світі.

Зовнішній вид фотокиоска та друк знімків

Площа, займана фотокиоском, трохи менше 1 кв. метра. Має представницький вигляд, що викликає інтерес у потенційних клієнтів. Корпус автомата продуманий до найдрібніших деталей і виготовляється вручну. Програмно-електронна начинка захована в корпусі з високоякісного металу або натурального дерева.

Має великий сенсорний дисплей, на екрані якого йде демонстрація рекламних сцен. З допомогою цього дисплея користувач може здійснювати взаємодію з апаратом для роздруківки фото (використані сучасні технології для сенсорного введення). В автомат вмонтований купюроприймач, що приймає банкноти будь-якого номіналу, для оплати послуги друку фото. У тому випадку, якщо клієнт користувався послугами фотокиоска раніше, то можна здійснити оплату за послугу чеком електронної здачі.

Друк фото з Instagram  як використовувати апарат для бізнесу

Покрокова інструкція для друку фотографій

Взаємодія з автоматом і друк фотознімків – простий і зрозумілий процес, хоча при першому знайомстві з апаратом захід видається досить сумнівним, але це лише перше враження. Отже, покрокова інструкція:

 • Потрібно зайти на своєму телефоні в Instagram і зробити свій обліковий запис відкритим.
 • Звертаєте увагу безпосередньо на сам апарат. Так як сенсорний екран, то своїм пальчиком, водячи по ньому, набираєте ім’я свого профілю. Після того, як виявили його (ім’я) на екрані, слід клікнути по ньому.
 • На екрані з’являться всі ваші фотографії. Зверніть увагу, що апарат друкує не менше двох штук (передбачено друк тільки парного кількості фото – 4,6,8), тому, природно, вибираєте не менше двох кадрів, можна навіть різних. Натискаєте на вибрані фото пальцем і потім просто «Вибрати». Ціна за 2 штуки – 50 руб.

  Увага! Не забудьте зайти в додаток для обробки фото, щоб додати коментарі або, навпаки, прибрати зайве.

 • Оплачуєте послугу, вводячи гроші в купюроприймач.
 • Забираєте свій готовий замовлення (надруковані фотографії) в ємності під екраном. Ви отримаєте один знімок розміром 10х15 або два 5х10 (точніше 5х7,5).
 • Увага! При друку на фото буде відображатися ваш підпис до цього фото, тому, якщо в цьому немає необхідності, то попередньо слід підпис видалити. В іншому випадку доведеться вручну на друкованому аркуші просто обрізати зайву частину.

  Друк фото з Instagram  як використовувати апарат для бізнесу

  Переваги бізнесу з друку фото з Инстаграма

  Автомат для друку фото з Instagram – стрімко зростаючий тренд, тому якщо ви шукали готовий працюючий і перспективний бізнес, то бізнес з Instagram – як раз те, що потрібно.

  Цей вид бізнесу здійснюється в автоматичному режимі, і власника апарата немає необхідності постійно перебувати поруч з ним. Простота ведення даного бізнесу підкуповує. Немає необхідності наймати штат співробітників, шукати склад для зберігання продукції та сировини, а потім продавати товар. Автомат все робить сам.

  Вклавши порівняно невелику суму в купівлю даного апарату, його можна здавати в оренду і при цьому отримувати непоганий прибуток. Інший варіант, якщо хочете вкластися по мінімуму, то можна просто стати партнером цієї компанії (instaCent). Компанія забезпечить усіма необхідними знаннями і буде виплачувати щедру винагороду за кожного нового знайденого клієнта.

  Можливі три способи заробітку на фотокиосках:

  • Купівля апарату і його подальша оренда різними закладами.
   Чому це вигідно? Виконуючи друк, принтер може нанести на папір логотип закладу, телефон закладу та номер для доставки замовлення. Погодьтеся, що флаєри, як правило, викидаються, візитки часто десь губляться, а ось фотознімок, що нагадує про чудово проведений вечір, клієнт обов’язково збереже, а значить, контактний телефон закладу буде перед очима. Таким чином, заклади отримують безкоштовну, але дієву рекламу.
   Останнім часом фотобудки почали «запрошувати» на різні вечірки або презентації, для того, щоб гості відразу могли розпечатати, причому безкоштовно, свої власні фото, але з логотипом організатора.
  • Погодинна оренда.
  • Співробітництво в якості агента.

  Друк фото з Instagram  як використовувати апарат для бізнесу

  Скільки коштів потребує бізнес і як швидко він принесе дохід?

 • Інвестиції – 590 000 руб. (участь у програмі франчайзингу).
 • Паушальний внесок – відсутній.
 • Роялті – в перший місяць відсутня, далі – 7 %.
 • Чистий прибуток – за запитом.
 • Окупність – від 4-х місяців.
 • Додатково – платежі за обладнання, програмне забезпечення, технічну підтримку, додавання функцій і т. п. – відсутня.
 • Розміри автомата: 60х65х200 мм.
 • Споживана потужність: 200W.
 • Вимоги до місця розташування:

  • центральна жвава частина міста, розважальні майданчики або великі торгові центри;
  • площа для установки апарату 1 кв. м.;
  • доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi або 4G).

  Увага! Доставка апарату безкоштовно, і ремонт в перший рік теж безкоштовний.

  Також слід зареєструвати себе, як індивідуального підприємця, щоб займатися підприємницькою діяльністю.

  Витратні матеріали для автомата фото

  Папір. Вартість упаковки з двох рулонів – 8500руб. Упаковка – це 2 рулону фотопаперу fujicolor (crystal, archive) для друку на 2800 фотографій.

  За відгуками багатьох клієнтів, якість друку на папері (fujicolor, crystal, archive) висока, а найголовніше – дана фотопапір стійка до вологи і вицвітання.

  Адреси автоматів для друку фотографій з Инстаграма в Росії

  Більш докладно ознайомитися з адресами автоматів для друку фото з Инстаграма можна на сайті http://скачать-инстаграм.рф/pechat-foto-iz-instagram.html. Цей список значний. В одній тільки Москві вони розташовані в 104 точках, а в Санкт-Петербурзі – 38.

  Моя довідка - Корисні поради