Додавання стікерів в Instagram — інструкція

Стікери для Актуального в Инстаграме використовуються у створенні розділів та оформлення кожної Історії. Додаючи на один знімок або відео, користувач може сформувати цікаві добірки: музичні, з опитуваннями або вікторинами.

Додавання стікерів Актуальне

Існує безліч видів стікерів, які додадуть Історії інтерактивності.

Популярні з них:

 • вікторина. Можна задати передплатникам питання і дати до п’яти варіантів відповіді, один з яких повинен бути правильним. При перегляді Історії будуть відображатися голосу кожного відвідувача;
 • питання. Відвідувачі задають автору будь-яке питання або надсилають пісню;
 • опитування. Це трохи схоже на Вікторину, але правильних відповідей тут немає – скоріше, це аналог «опитування громадської думки». Автор ставить питання і надає кілька варіантів відповіді, а потім дивиться на найпопулярніший;
 • локація. Відображається місце розташування, а при натисканні відвідувачі будуть бачити області поблизу;
 • пожертви. За допомогою цього стікера не можна збирати гроші для бізнес-акаунтів. Крім того, він доступний не всім.

Додавання стікерів в Instagram — інструкція

Інші види: «Хештег», «Поточний час», «Селфи», «Музика». За допомогою стікерів можна створювати окремі категорії «Актуального»: збірки питань вікторин, музичні файли.

Щоб зробити стікером обкладинку для Актуального в Инстаграме, користувач повинен заздалегідь створити публікацію. Тобто, завантажити запис зі стікером, перейти в Архів і додати на головну фотографію.

Для Сторіс

Інструкція, як додати стікери для Сторіс в Инстаграме:

 1. Авторизуватися через мобільний додаток.
 2. Вибрати значок «Фотоапарата» зверху – зробити знімок або додати з Галереї.Додавання стікерів в Instagram — інструкція
 3. Інструменти редагування вибрати «смайлик в квадраті».
 4. Серед списку вказати потрібний графічний об’єкт і розмістити.

З допомогою розтягування та переміщення, користувач вказує положення об’єкта на знімку. В категорії входять не тільки з анімацією і дією, але і стандартні Emojii.

Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме - методи і сервіси

Потягнувши двома пальцями за край – картинка буде збільшена або зменшена. Щоб видалити: затримати палець на об’єкті – з’явиться значок «Кошика» знизу – перемістити і видалити.

Додавання стікерів в Instagram — інструкція

Щоб додати інші стікери для Сторіс в Instagram, потрібно скористатися функцією «Пошук». Відкриваючи розділ з графічними об’єктами, зверху у вікні є рядок введення. Рекомендовано вводити тільки англомовні слова, бо як пошук здійснюється по сервісу Giphy.

В списку з’являться не тільки статичні, але і анімовані Історії в Инстаграме. Функція додавання графічних об’єктів доступна тільки для Stories.

При додаванні фотографії в Стрічку, користувач не зможе додати наклейку. Але зберігаючи знімок з Історії зі стікером, об’єкт буде статичним на публікації.

Пропав стікер Музика з Инстаграма

Рік тому в програмі з’явилося довгоочікуване нововведення — тепер багато додають в Instagram музичні стікери. Це означає, що до Історії можна прикріпити улюблену пісню, яка буде автоматично запускатися у користувачів при перегляді зображення.

Але виникла проблема: стікера «Музика» в Инстаграме деяких профілів відсутня. Виникає у користувачів різних версій і смартфонів.

Причини, чому не відкривається:

 • відсутність оновлень або користувач не встановив нову версію;
 • застаріла версія ОС смартфона. Потрібно оновитися, при наявності такої можливості;
 • блокування в деяких країнах.

Наприклад, музичний стікер не відразу з’явився на iPhone і був прибраний в одному з оновлень для Android. З останніми оновленнями, можливість додавання «Music» з’явилася не у всіх користувачів.

Якщо Instagram не був оновлений, встановити автоматичне оновлення і завантаження прямо в самому додатку.

Інструкція, як встановити автоматичне оновлення Инстаграме:

 1. Зайти в додаток – Налаштування.
 2. Перегорнути список вниз – Інформація.Додавання стікерів в Instagram — інструкція
 3. Оновлення програми.
Читайте також:
Розкрутка Youtube (YouTube) каналу — чек-лист

У параметрах вказати автоматичне оновлення для Инстаграма.

Анімовані

Крім всіх зазначених інструментів, можна оживити історію в Инстаграме і анімаційними стікерами. Після завантаження зображення для Історії треба перейти в розділ стікерів шляхом натискання на іконку з квадратним смайликом на верхній панелі. Відкриється вікно вибору – треба вибрати варіант з написом «GIF».

Додавання стікерів в Instagram — інструкція

Анімація запропонована від сервісу Giphy. Користувач може відшукати за запитом англійською та російською мовами. Такі графічні об’єкти розтягують, повертають і розміщують в будь-якому зручному місці.

Додати свої стікери в Instagram користувач зможе тільки при завантаженні їх в сервіс Giphy. Для цього скачують мобільний додаток або переходять через комп’ютерну версію.

Стікери для Актуального в Инстаграме виступають не тільки красивим оформленням, але і функціональними об’єктами. До цієї категорії відносяться «Вікторина», «Опитування» та інші.

Моя довідка - Корисні поради