Додаток Instagram для комп’ютера: можливі варіанти

Мобільні гаджети дозволяють вести повноцінний блог. Функціонал можна доповнювати різноманітними додатками. Але як бути, якщо виникла необхідність попрацювати на комп’ютері? Є кілька варіантів, один простіше іншого. Розглянемо їх детально.

Windows 10

Настільна версія Instagram пристосована цій версії операційної системи. Для початку слід перевірити чинну версію. Це робиться шляхом відкриття пункту «Комп’ютер» через вікно запуску Windows. Відомості зберігаються у пункті «Система».

Додаток Instagram для компютера: можливі варіанти

Якщо з’ясувалося, що не 10-я версія, значить є два варіанти: вибрати інший метод використання Instagram на комп’ютері або встановити нову версію Windows.

Друге завдання набагато складніше і її опис не входить до компетенції даного матеріалу. Універсальна порада – звертайтеся до фахівців, якщо немає досвіду.

Припустимо, вже встановили потрібну версію. Не рекомендується завантажувати додаток Instagram для комп’ютера з перших результатів видачі навмання. Зазвичай разом або замість потрібних файлів можна «зачепити» масу рекламного сміття, який цілком може змусити ще раз перевстановити операційну систему.

Про робочих способи зареєструватися в Instagram з комп’ютера читайте в матеріалі по посиланню.

Емулятор

Якщо немає часу змінювати операційну систему, то можна просто встановити емулятор. Наприклад, на сайті bluestacks. Доступні різні версії, включаючи Mac і Windows. Після скачування установник допоможе завершити процес. Вікно програми запропонує варіанти популярних додатків, серед яких вибираємо Instagram.

Додаток Instagram для компютера: можливі варіанти

Втім, ви можете користуватися цілком повноцінно Андроїдом і встановити Instagram безпосередньо з Плей Маркету.

Додаток Instagram для компютера: можливі варіанти

Вхід в емулятор ж складається з трьох етапів:

 • Додавання облікового запису Google.
 • Налаштування профілю в системі Bluestacks.
 • Синхронізація.
 • Якщо на екрані з’явилася кнопка «Поїхали», значить все зроблено правильно. У наступному вікні залишається натиснути «Встановити», а після «Відкрити». Весь арсенал для плідної роботи готовий!

  Через оглядач

  Як визначити вік людини, не запитавши його про це? Якщо він знайомий зі словом «оглядач», відноситься до раннього етапу розвитку всесвітньої павутини. Ця епоха скоро буде фігурувати в казках для дітей. Вона буде починатися так:

  «Жив-був чоловік, у якого браузера називався Internet Explorer, а древні люди того часу не знали що таке соціальні мережі».

  Ось в ту пору браузери частіше прозвалися своїм ім’ям – оглядач, тільки рідною мовою, великому і могутньому.

  Ну, а для сучасників 5-й інформаційної революції, тобто, нас з вами, соромно описувати порядок відкриття сайту з браузера.

  Додаток Instagram для компютера: можливі варіанти

  Інші варіанти

  Для професійних блогерів і для SMM-фахівців існує ще одне корисне додаток – RuInsta. Вважається, що це російськомовна версія Инстаграма. Враховуючи російськомовний інтерфейс, можна і так сказати. Але більш вагома перевага полягає у розширеному функціоналу. Установка і синхронізація зі своїм акаунтом дає можливість завантажувати файли з комп’ютера. Додаток безкоштовно і скачується звичайним чином.

  Про те, які програми для Инсты можна використовувати на ПК, читайте за посиланням.

  Висновок

  Корисно мати під рукою всі варіанти Instagram. Адже серйозний блогінг передбачає професійний підхід. Крім цього, потрібен час. Стабільно і довго, так як бізнес в мережі мало відрізняється від бізнесу в реальному житті. Просто так вже давно тут ніщо не дається. Але питання в іншому: якщо керівник або підприємець намагається все зробити сам, наскільки поїде далеко? Відповідь очевидна.

  Керівник повинен визначати напрями розвитку свого бізнесу, займатися питаннями стратегії, мотивації персоналу про місію свого бізнесу. Для поточних рутинних завдань є спеціальні сервіси. Перевірених не так багато, можна як раз пальцями перерахувати: Pamagram, Doinsta, Zengram, Bosslike і Likemania. Система роботи простий як дві копійки: клієнт говорить «так» або «ні». В залежності від цього буде результат або його порожнє місце.

  Також рекомендуємо до прочитання: “ТОП 5 програм на ПК для розкрутки Instagram”.

  Моя довідка - Корисні поради