Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм

Нові користувачі соціальної мережі Instagram часто задаються питанням «чи Можна дізнатися, хто дивиться мою сторінку?». В офіційній програмі дана функція не передбачена, так як інші популярні соціальні мережі також не вітають таке порушення конфіденційності. Тому на просторах інтернету з’явилося багато способів дізнатися, хто заходить в гості в Инстаграме: додатки, онлайн-сервіси та інше.

Можна подивитися гостей в Instagram?

Як вже було сказано вище, відстеження відвідувачів профілю в Instagram легально неможливо. Дізнатися, хто відвідував аккаунт можна тільки в тому випадку, якщо відвідувач яким-небудь чином відзначився на сторінці: поставив лайк, прокоментував або підписався на профіль. Такий варіант доступний тільки для мобільної версії Instagram, з комп’ютера ця функція недоступна. Інших способів відстежити гостей в Instagram офіційними методами – ні.

Величезна кількість користувачів цієї соціальної мережі шукають будь-який метод, який допоможе подивитися, хто відвідував сторінку. Ще бажано, щоб цей метод був безкоштовний. У зв’язку з цим з’явилося багато додатків, які пропонують швидко дізнатися не тільки, хто відвідував сторінку, але і якими саме публікаціями цікавився. Більшість подібних сервісів не що інше, як розлучення шахраїв. Під таким приводом вони зламують аккаунти або заробляють гроші, пропонуючи придбати платну підписку.

Що стосується додатків для перегляду статистики облікового запису, то про них у нас є ціла окрема стаття..

Додатки, що показують гостей в Инстаграме

Існує великий перелік програм, для гостей з Инстаграме. Але варто пам’ятати, що реальних результатів вони не покажуть. Навіть після придбання платної версії, яка обіцяє повний доступ до дій відвідувачів, користувач отримає лише генерується випадковим чином список передплатників. Серед таких програм можна відзначити наступні:

 • Мої гості і фани з Instagram.
  Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм
 • Додаток працює з пристроями на базі Android. В Play Market розробники гордо іменують його «Додатком №1», яке допоможе відстежити фанів профілю і повний звіт щодо їх дій на сторінці. Також функціонал програми вибудовує рейтинг найбільш активних відвідувачів та найпопулярніші публікації. Насправді, після придбання платної версії, ні одна з цих опцій не працює належним чином. Така ж програма є і в App Store, тільки під назвою Інста фани.

 • Статистика Инстаграма: мої підписки і передплатники.
  Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм
 • Програма збирає аналітичні відомості про профіль в Instagram: кількість передплатників, відписки, гості, лайки і репости, і обіцяє робити це в один клік. Насправді всі ці дані (крім тих, які можна дізнатися самостійно) видаються «методом тику». Підрахунок конверсії для публічних сторінок можна дізнатися в офіційному додатку Instagram, а для звичайного облікового запису такі дані навряд чи будуть корисними. Виходячи з цього, купувати даний додаток не має сенсу.

 • Мої гості і фоловерів.
  Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм
 • Це додаток з App Store показує ті ж аналітичні дані, які можна подивитися в бізнес-профілі: хто ставить лайки, коментує, переглядає відео і здійснює іншу активність. Програма є безкоштовною, але марно.

 • Visitors для Instagram. За запевненням розробників, система проводить аналіз інформації, щодо відвідувань сторінки та видає список, який складається з 200 користувачів. При цьому за відгуками користувачів, безкоштовно доступно тільки 2 людини, для перегляду повного списку необхідно буде сплатити платну версію.
 • Who Viewed Me on Instagram.
  Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм
 • Це додаток доступний і для користувачів пристроїв на Андроїд, так і для власників iOS. Розробник також брав участь у створенні схожої програми InstaAgent, завдяки якій було зламано велику кількість облікових записів. Це говорить про те, що встановлення Who Viewed Me on Instagram варто уникати заради безпеки свого облікового запису.

  Це далеко не повний перелік програм для відстеження гостей в Instagram, але наводити його повністю не має сенсу, оскільки всі вони однакові.

  Альтернативні способи дізнатися, хто заходить в Instagram

  Одним з альтернативних методів, як подивитися відвідувачів профілю в Instagram є онлайн-сервіс Unfollowgram.

  Додаток Гості в Инстаграме: огляд 5 популярних програм

  Зареєструвавшись на сайті, можна отримати дані про всіх передплатників і їх діях. При реєстрації збережеться весь список передплатників, і при повторному відвідуванні сайту, старі дані будуть звірятися з новими. По отриманому результату буде видно кількість нових передплатників, число відписок, та інші дані. Також сайт надає інформацію про відвідування сторінки і про тих публікаціях, які проглядалися.

  Також пропонуємо вашій увазі список кращих додатків для швидкої відписки в Инстаграме.

  Висновки

  На завершення хочеться сказати, що існує тільки один легальний метод, як подивитися гостей і їх активність в Instagram. Суть його полягає в декількох простих діях:

  • у нижній смузі меню є кнопка з зображенням сердечка, натиснувши на яку можна побачити повний список всіх передплатників і тих, на кого підписаний аккаунт;
  • далі потрібно перейти у вкладку «підписки», у якій відображається вся активність профілю.

  Таким чином, можна побачити, хто ставить лайки і коментує публікації. Але такий спосіб працює тільки для смартфонів.

  Методи з установкою додатків можуть сильно нашкодити аккаунту, тому перед їх установкою варто ретельно вивчити функціонал та відгуки, щоб не потрапити в пастку шахраїв.

  Моя довідка - Корисні поради