Для чого потрібні лайки в Инстаграме (Instagram)

Для чого потрібні лайки в Инстаграме (Instagram)

Що дають лайки в Инстаграме

Щодня додатком для обміну фотографіями і відеозаписами Instagram користуються мільйони людей по всьому світу. Але навряд чи хоча б половина користувачів знає, що дають лайки, які вони регулярно роздають цікавим акаунтів. Ці невигадливі сердечка забезпечують взаємозв’язок між користувачем та іншою аудиторією Инстаграма. Завдяки сердечком, для визначення інтересів аудиторії не потрібні які-небудь коментарі, соціальні опитування та статистичні зведення. Вони є своєрідним індикатором того, що пост затребуваний, і його автор рухається в правильному напрямку.

Насправді лайки – це найкраще, що могли придумати розробники Инстаграма. Зворотній зв’язок з аудиторією двома кліками мишки – це унікальна можливість просунути будь-який товар, компанію і навіть конкретну особистість.

Категорії користувачів Инстаграма

В Instagram, як і будь-який інший соцмережі, аудиторія ділиться на ряд категорій. Користувачі з кожної категорії переслідують у цій соцмережі певні цілі. Для одних Інста – це дозвілля, для інших – спосіб самоствердитися, для третіх – заробити.

  • Перша категорія – це звичайні користувачі, яким нецікаво ні кількість передплатників, ні кількість лайків. Вони зазвичай переслідують одну мету – перегляд фотографій друзів і кумирів. Звичайні користувачі не потребують популярності і відвідують Instagram тільки у вільний час.
  • Друга категорія – користувачі, які прагнуть стати популярними. Для них соцмережі – це інструмент, який дозволяє самоствердитися і довести що-небудь оточуючим. Така категорія користувачів женеться за кількістю лайків та передплатників, вважаючи, що ці показники є свідченням їхньої популярності і затребуваності. Представники цієї категорії з метою самоствердження найчастіше набувають лайки і передплатників. Альтернативний варіант – самостійна накрутка.
  • Третя категорія – це компанії або бізнес-сторінки індивідуальних підприємців, для яких Інста є своєрідним ринком, на якому можна непогано заробити. Для цієї категорії користувачів кількість лайків і передплатників також надзвичайно важливо. Від цих показників залежить їх заробіток. Тому вони користуються різними інструментами для накрутки сердечок.

Сервіси для накрутки

Треба сказати, що ці сервіси дуже непогано заробляють на користувачах другої і третьої категорії.

Затребуваність «сердечок» у Инстаграме обумовлена кількома причинами. По-перше, лайки демонструють скільки передплатників активно стежить за конкретним профілем. По-друге, лайки, завдяки пуш-повідомленнями, дозволяють визначити, хто дивиться нові пости. По-третє, «сердечка» є показником схвалення соціуму діяльності конкретного користувача. Сьогодні в суспільстві вже сформувався стереотип – чим більше лайків, тим цікавіше і корисніше діяльність користувача Инсты.

Говорячи про важливість лайків, варто ще раз зробити акцент на тому, що вони є інструментом для самоствердження. Багатьом користувачам буде приємно набрати більшу кількість сердечок, ніж у свого друга або конкурента.

І все-таки лайки, насамперед, використовуються для просування товарів, компаній і акаунтів. Тому варто розібратися чи актуальна накрутка сердечок з метою просування.

За допомогою сервісів по накрутці можна без проблем досягти і мільйон фоловерів. Але чи буде від них толк, якщо під постами в Інсте буде не більше тисячі лайків? Використовувати такий аккаунт з метою реклами немає сенсу, так як реальний інтерес користувачів відображає не число фоловерів, а кількість сердечок.

Своїми лайками інші користувачі демонструють, що конкретний продукт або послуга їм цікаві. Сьогодні існують різні сервіси по накрутці лайків, завдяки яким «сердечка» буквально сиплються з неба. Користувачі таких сервісів можуть не витрачати свій час на просування товару.

Самостійне просування

Тим не менш, далеко не всі готові платити гроші за накрутку лайків. І правда, навіщо платити, якщо існує можливість самостійно набрати необхідну кількість лайків природним шляхом. Така можливість доступна для тих, хто робить якісний контент. Тому перед тим, як розмістити пост, користувачам слід приділити увагу його змісту. Це стосується не тільки фотографії, але і супутнього текстового повідомлення. Обліковий запис може стати популярним лише в тому випадку, якщо фолловери сприймають пости позитивно і схвально.

Найважливішою складовою успішного просування акаунті в Інсте є правильно розставлені хештегі, які дозволяють залучити саме тих людей, яким цікавий конкретний контент. До того ж хештегі дозволяють завжди бути в топі пошуку по тегам.

Варто додати, що існує ще один варіант накрутки – обмін лайками. Тут все просто – спочатку ви лайкате, потім лайкають вас. Або навпаки.

Резюмуючи, необхідно сказати, що важливість лайків залежить від цілей користувача. Якщо це звичайний користувач, то йому немає необхідності накручувати кількість сердечок. Якщо ж обліковий запис

Інста створений з метою монетизації, то без накручування дуже складно просунути сторінку в топ. Тут не обійтися без допомоги спеціальних сервісів.

При цьому пам’ятайте, що накрутка лайків – це невигадливий простий процес, а ось їх самостійний заробіток – це можна сказати мистецтво, що вимагає часу і правильного підходу.

Моя довідка - Корисні поради