Дізнаємося, як створити другу сторінку в Инстаграме через додаток

Користувачам Instagram дозволяється реєструвати до п’яти сторінок на один телефонний номер. Якщо адміністрація, в результаті моніторингу активності, зробить висновок про дійсної необхідності використовуються профілів, то ліміт може бути розширений. Коли потрібно отримати велику кількість сторінок у нетривалий період часу, то використовують додаткові телефонні номери для реєстрації. Сторінки можуть бути особистими, бізнес-акаунтами, використовуваними для залучення цільової аудиторії з соціальної мережі.

Створення в системі додаткових профілів

Розберемося, як створити другу сторінку в Инстаграме, скориставшись можливостями, наданими адміністрацією. Треба перейти в меню «Параметри», перегорнувши екран в самий низ, де є посилання «Додати запис». Натиснувши на неї, користувач бачить пропозицію ввести номер телефону або адресу електронної пошти, придумавши новий пароль. Попередньо треба клікнути на посилання «Зареєструватися», щоб перейти до форми, запропонованої для заповнення. Система автоматично згенерує новий логін, привітавши старого-нового учасника.

Дізнаємося, як створити другу сторінку в Инстаграме через додаток

Увага! Можна змінити, автоматично згенерований логін, скориставшись відповідною опцією.

Додати можна і без меню «Параметри» з особистого профілю. Треба натиснути на свій логін, написаний у лівому верхньому куті, щоб відкрити вкладку зі значком у вигляді хреста. Навпроти неї буде напис «Додати запис», з допомогою якої можна також зробити другу сторінку в Instagram. Коли додатковий профіль буде створений, доступ до нього можна отримати через цю вкладку, вільно перемикаючись між всіма наявними сторінками.

Дізнаємося, як створити другу сторінку в Инстаграме через додаток

Як провести операцію на Айфоне?

Зазначений метод актуальний для власників гаджетів з операційною системою Андроїд. Однак користувачі Айфонів, бажаючі дізнатися, як створити другу сторінку в Инстаграме, повинні діяти за іншим алгоритмом:

  • перейти в особистий профіль, натиснувши на силует людини внизу праворуч;
  • натиснути на шестірню вгорі праворуч для переходу в меню «Параметри»;
  • екран прокручується вниз до рядка «Додавання облікового запису»;
  • треба додати новий логін, пароль, авторизувавшись в системі натисканням кнопки «Увійти».

Тепер можна користуватися двома профілями, що володіють однаковим функціоналом.

Видалення додаткових профілів

Якщо необхідність у другій сторінці відпала, то її завжди можна видалити, але адміністрація пропонує це робити виключно з пристроїв iOS. Потрібно вийти з профілю, керуючись простим алгоритмом:

  • перейти до профілю через значок з силуетом людини;
  • натиснути три горизонтальні точки праворуч вгорі;
  • прокрутити вниз екран, діставшись до списку активних профілів;
  • натиснути «Вийти з…», вказавши потрібний логін.

Треба вказати, чи слід запам’ятовувати пароль на випадок повернення.

Увага! Якщо при виході вказати логін, то користувач зможе залишитися авторизованим в інших облікових записів.

Натиснувши «Вийти звідусіль», власник, видалить всі профілі, наявні на його телефоні.

Правила використання додаткових сторінок

Дізнавшись, як в Инстаграмме створити другу сторінку, користувачеві треба розуміти, які push-повідомлення він буде отримувати при одночасному використанні декількох сторінок. Тут все залежить від уподобань власника, вільного змінювати відповідні функції у налаштуваннях профілю. Спочатку за замовчуванням будуть приходити оповіщення з кожній із сторінок. Останні повідомлення будуть приходити з тієї з них, з якою людина виходив з програми. Кожен з профілів може бути прив’язаний до одного облікового запису Фейсбук.

Як назавжди видалити основний профіль?

Можна назавжди видалити і основний аккаунт, але зробити це вдасться тільки з ПК або через веб-версію сайту з мобільного гаджета. Треба перейти за посиланням: https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/, вибравши одну із запропонованих причин видалення. Потрібно буде повторно ввести пароль, після чого можна натиснути на кнопку, що дозволяє остаточно ліквідувати сторінку в соціальній мережі.

Увага! Попередньо доведеться авторизуватися в системі для отримання доступу до форми для видалення.

Дізнаємося, як створити другу сторінку в Инстаграме через додаток

Використання декількох сторінок дає великі можливості, що виражаються в просуванні декількох продуктів з допомогою відрізняються маркетингових інструментів. Зробити це можна за допомогою спеціальних сервісів, таких як Pamagram, Zengram, Doinsta, BOSSLIKE, LIKEMANIA. Перевага полягає в підвищенні соціальної значущості шляхом підвищення активності. Опубліковані записи будуть потрапляти в ТОП пошукової видачі. Скористайтеся цікавими можливостями для бізнесу, пропонованими адміністрацією соціальної мережі. Активне просування підвищує конверсію.

Крім онлайн-сервісів існують і програми для розкрутки. Детально про них – у статті “ТОП 5 додатків для розкрутки Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради