Дитячий Youtube (YouTube)

Дитячий Youtube (YouTube)

Дитячий Ютуб

Переживаєте про те, щоб ваші малюки не побачили нічого зайвого? Тоді скористайтеся безкоштовним додатком «YouTube дітям». Автономна платформа пропонує користувачам наступний вміст:

  • Музичний;
  • Освітній;
  • Розважальний.

Дитячий Ютуб відрізняється від основного відеохостингу тим, що тут передбачені всі заходи для безпечного ознайомлення з контентом. Батьки отримують можливість контролювати й обмежувати показ тих чи інших відеороликів для своїх нащадків.

Контент

Інтерфейс Ютуб дітям розроблений спеціально для маленьких глядачів. В силу таких особливостей були враховані багато нюансів. Проллємо світло на основні відмінності: барвисті іконки, великий текст, великі зображення. Все це повинно спростити роботу. На платформі є класичний (за допомогою клавіатури) і голосовий пошук. Безумовно, на основному інтернет-адресі світового відеохостингу зібрано чимало тематичних дитячих каналів. Тим не менш, на «дитячій» версії відеоролики також підібрані під дитячу аудиторію. Тут багато мультиків і розвиваючих програм.

Дитячий YouTube – це чудова можливість для дитини освоїти що-небудь новеньке і цікаве. Тут можна навчитися танцювати, малювати, ліпити. Навіть почати вивчати англійську за допомогою ютуб відео для дітей – цілком реально!

Безпека

Дитячий ютуб дивитися захочеться часто, але батьки можуть заздалегідь подбати про те, щоб їх чадо не захоплювалося надмірними посиденьками в додатку. Для цього достатньо попрацювати з налаштуваннями. Ютуб дітям дивитися ще і безпечно в плані етичного виховання дитини, оскільки маленьким глядачам недоступні коментарі. В разі чого кожен користувач має право надіслати скаргу в техпідтримку.

Співпраця з видеостудиями

Цікавий факт: у 2017 році партнерами платформи стали вітчизняна студія «Млин» і відеокомпанія СТВ. Ютуб для дітей 3 років постійно вдосконалюється. Зрозуміло, з ним можуть мати справу і малюки старше.

Моя довідка - Корисні поради