Директ: що це таке і як ним користуватися на Андроїд, Айфон і комп’ютері

Директ – що це і як ним користуватися – питання, відповідь на який бажають отримати користувачі соцмережі. Багатьом недостатньо переглядати контент в постах і сторіс. Виникає необхідність спілкуватися. Вести підприємницьку діяльність на сторінці. Для цього потрібно знайти і отримати доступ до директ. У статті описано, що це за поділ. Як їм правильно користуватися. Які опції відкриваються людині.

Директ: що це таке і як ним користуватися на Андроїд, Айфон і компютері

Що таке директ в инстаграме?

Даний розділ представляє собою спеціальний сервіс. Він функціонує всередині програми инсты. Призначений виключно для спілкування між власниками акаунтів.

Це корисна функція. З її допомогою можна вести листування. Розділ спростив придбання і продаж товарів. Продавець і клієнт можуть спілкуватися на сторінці, обговорювати деталі угоди.

Для чого він потрібен?

Сервіс відрізняється безліччю опцій і можливостей. Ресурс функціонує всередині соціальної мережі. Як тільки людина реєструє аккаунт, він отримує доступ до таких опцій, як:

 • Обмін приватними коментарями між колегами і приятелями;
 • Відправка фотографій і роликів;
 • Пересилання записів з іншими користувачами;
 • Збереження обраної інформації;
 • Організація бесід в заздалегідь обраній групі.

Потрібно здійснити вхід з окремий розділ. Тут можна відправляти повідомлення. Месенджер працює набагато швидше подібних утиліт для спілкування.

Користуватися описуваним продуктом легко. Людині потрібно перейти у власний аккаунт. Далі перейти по значку direct, має вигляд паперового літачка. Відкриється спеціальне поле для відправки повідомлень. Далі можна вести особисте листування. Вести підприємницьку діяльність.

Як користуватися діректом Инстаграма?

Варто розібратися з правилами використання розділу. Схема дії, як зайти на сторінку спілкування і що робити далі, залежить від гаджета. В першу чергу слід перевірити рівень зарядки на смартфоні. Підтвердити доступ до раніше зареєстрованого аккаунту. Далі потрібно діяти за схемою.

На телефоні

На телефонах знайти необхідне діалогове вікно легко. Власникові облікового запису доведеться активувати кнопку на головній сторінці ресурсу. Після натискання на літачок чи плюсик людина автоматично опиняється в розділі для ведення листування.

На Андроїді

Директ: що це таке і як ним користуватися на Андроїд, Айфон і компютері

Щоб спілкуватися на самсунг ОС андроїд, власникові варто виконати наступні нескладні дії:

 1. Активується плюсик на головній сторінці соцмережі.
 2. Відкриється вікно зі списком передплатників.
 3. У представленому переліку слід вибрати потрібного адресата. Можна знайти людину, з якою вже велася переписка або знайти нового через пошук.
 4. Набирається і відправляється повідомлення або фотоконтенту.

Щоб написати текст, слід використовувати спеціальну рядок. Після написання слід натиснути на стрілку. Вона запустить надсилання інформації адресату.

Для зручності ресурс виносить останні листування на перше місце. Можна вибудувати порядок не за датою відправки. Але за кількістю зароблених лайків та коментарів.

На смартфонах даної марки присутня опція оповіщення про надісланих повідомлень. Вона супроводжується звуком. Якщо немає бажання постійно відволікатися, звук можна відключити в налаштуваннях.

На Айфоне

Схема дії на айфоні не менш зрозуміла. У верхній частині сторінки присутній рядок проведення пошуку. З її допомогою можна знайти шуканого людини і відправити йому повідомлення або фото. Не потрібно вводити повне ім’я. Але прописати перші дві або три літери. Далі програма самостійно знайде користувача.

Як тільки адресат визначитися, можна надсилати йому контент. Робити це слід через нижнє поле в розділі спілкування. Після відправки потрібно активувати стрілку, що присутня у верхньому лівому кутку. Після цього директ автоматично закриється.

На комп’ютері

Директ: що це таке і як ним користуватися на Андроїд, Айфон і компютері

Користувачі часто не можуть знайти директ на ПК. Не виходить дивитися там повідомлення. Це не випадково. У стандартному браузерном варіанті соціальної мережі даної опції немає. При гострій необхідності спілкуватися через комп’ютер, доведеться використовувати сторонні програми. Схема дії в подібному випадку зрозуміла.

Потрібно завантажити і запустити. Потім потрібно зареєструвати в програмі власний аккаунт. Повноцінно використовувати вбудовані опції. Як правильно використовувати програми? Ось головні поради:

 • Не варто нехтувати реєстрацією. Це розширить функціонал;
 • Для спілкування не потрібно вибирати платні пропозиції;
 • Скачувати утиліти необхідно виключно з перевірених джерел;
 • Перед завантаженням важливо перевірити, для якої ОС призначена програма;
 • Періодично потрібно проводити оновлення.

Варіантів написання повідомлень безліч. Користувач може діяти через персональну сторінку. Дозволяється вести листування через стандартне меню директ. У додатку присутні адаптовані під ПК іконки. Від мобільної версії вони не відрізняються. Зрозуміти, як правильно управляти вбудованими опціями, легко.

Де знаходиться директ на комп’ютері?

Важливо зрозуміти, що таке директ в инстаграмме. Знайти розділ для ведення листування на компі неможливо. Доведеться завантажувати додатки. Щоб повноцінно листуватися з компа, треба провести такі маніпуляції:

 1. Знайти і завантажити необхідний емулятор на комп’ютер. Підібрати варіант не складно. Програми схожі по функціоналу.
 2. Додаток встановлюється на комп.
 3. У вікні слід знайти PlayMarket або GooglePlay. Вибір залежить від емулятора.
 4. Через стандартний вбудований установник скачується мобільний варіант соцмережі.
 5. Здійснюється вхід з комп’ютера через логін і пароль.

Після цього можна використовувати стандартні опції инсты. Вивчати публікації, читати пости, розміщувати сторіс, завантажувати фото і спілкуватися. Зрозуміти, як використовувати перераховані функції, легко. Вони аналогічні мобільного варіанту инстаграмм.

Можливості діректа Instagram

Не так давно інста являла собою сервіс, в якому людина могла викладати фото. Відносно недавно ресурс став повноцінною майданчиком. Можна виконувати такі дії:

 1. Передавати користувачам відео та зображення.
 2. Виходити в прямий ефір. Трансляції можна проводити в будь-який час.
 3. Проставляти відмітки Подобається поряд з публікаціями.
 4. Групувати пости за спеціальними рубриками. Робити це дозволяється за допомогою хэштегов.
 5. Залишати коментарі.
 6. Ділитися власним думкою.
 7. Пересилати повідомлення.

Поки не можна організовувати публічні репости. Доведеться використовувати сторонні сервіси. Дозволяється тільки ділитися контентом з одним, попередньо обраним людиною.

Вбудований в соціальну мережу розділ з общениями – це відмінне рішення. Слід завантажити додатки на гаджет. Можна виставляти контент на огляд. Вести особисту конфіденційну переписку з приятелем.

Як продавати в директе?

Через директ можна вести повноцінну торгівлю. Після появи подібного розділу кількість продажів стрімко збільшилася. Домогтися такого результату стало можливо через вбудованої розсилки. Можна особисто звернутися до кожної людини. Тут навіть не потрібно бути підписаним на співрозмовника.

Використовуючи директ в инстаграмм, підприємець може налагодити вигідні контакти з платоспроможною аудиторією. Розсилку инстаграмм можна організувати так:

 1. Вручну. Займає деякий час і вимагає обов’язкової участі користувача.
 2. Автоматизовано. Потрібно задіяти спеціальний інформаційний софт. Програми такого плану платні.

Другий варіант вважається краще. Але він вимагає навичок. Тут варто дивитися за дотриманням лімітів. Якщо служба безпеки порталу помітить збільшення кількості належних дій, вона проведе блокування.

Щоб уникнути проблем, необхідно відслідковувати кількість операцій. Також важлива тимчасова періодичність їх проведення. Чим більше перерва між відправленими повідомленнями, тим краще. Відповідним періодом буде відправка файлів кожні 15 хвилин. Подібна інформація може бути різних видів. Доступні тексти, фото або ролики. Кожен варіант потрібно вивчити детально.

Тексти

Це легкий варіант надання інформації. Користувачі набагато простіше ставляться до стандартних видів надсилають дані. Складнощів з пересилкою виникнути не повинно. Щоб зробити повідомлення більш прийнятною, можна додати до повідомлення веселі смайлики.

Зображення

Відправляється фото людині так:

 • У вікні листування потрібно натиснути на функцію з картинкою;
 • Відкриється галерея на смартфоні;
 • Вибирається одна або дві фотографії;
 • Натискається відправлення.

Можна показати на телефоні, як виглядає товар. Як виявляється послуга. Це позитивно позначається на бізнесі.

Відео

Задіяння відеозапису при продажу не менш позитивно позначається на веденні бізнесу, ніж робота з зображеннями. В даному випадку можна надсилати своїм співрозмовникам готові рекламні відео через директ або сторіс.

Є можливість відправляти зняті за запитом ролики. При необхідності можна організувати прямий відеозв’язок з користувачем. Дозволяється використовувати директ, як альтернатива скайпу. Щоб зробити відео, потрібно натиснути на камеру. Значок повинен з’явитися в правому верхньому куті.

Посилання

Користувачам через директ можна відправляти посилання на інші профілі або на сторонні портали – сайти, інтернет-магазини. Щоб продавати через відправлення посилання, необхідно зайти на сторінку. Далі натискається кнопка Поділитися. У запропонованому списку потрібно вибрати людину. Якщо шуканого особи або профілю немає, знайти його слід через пошук.

Дозволяється відправляти посилання на зовнішні ресурси. Для цього потрібно скопіювати адресу і вставити в поле листування в інсте. Посилання зберігають клікабельність. Людина зможе відразу з розділу з повідомленнями перейти на потрібний ресурс.

Чому немає значка директ в инстаграме?

Розділ для спілкування популярний у користувачів соцмережі. Але деякі не можуть знайти відповідного значка. Причин, коли не надсилається повідомлення, може бути дві. Користувач тільки скачав програми і не знає, де значок. На гаджеті встановлено застаріле ПЗ.

Вирішити проблему першого варіанту легко. Щоб знайти значок, потрібно відкрити головну сторінку утиліти. Далі слід подивитися на верх. Тут знаходиться значок літачка. Його потрібно натиснути. Користувач автоматично опиняється в додатку.

Якщо зазначеного ярлика немає і неможливо користуватися розділом, можна судити про різні проблеми технологічного або функціонального характеру. Варто розглянути такі можливі варіанти збою:

 • Відсутність підключення до трафіку;
 • Оновлення від розробників, які викликали помилку;
 • Відправника заблокували.

Більшість проблем і помилок зникають самі собою. Для цього слід провести стандартну перезавантаження. Ця операція часто не дає позитивного результату. Якщо не були порушені права, значить виник технічний збій. Пишіть повідомлення на підтримку.

Підводячи підсумки

Директ – це функціональне доповнення инстаграмм. Кожен день кількість прихильників у цього розділу стає більше. Подібна популярність заснована на зручність користування діректом. Досить зайти на сторінку, відкрити розділ, де можна вибрати абонента, написати і відправляти в директе особисте повідомлення або відео. Користувач може залишатися на зв’язку 24 години на добу. При бажанні він має право відключити звукові повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради