Директ Instagram – як користуватися і відправляти повідомлення

Для багатьох сучасних людей Instagram вже давно став невід’ємною частиною повсякденного життя. Незалежно від статі і віку користувачі додатки щодня публікують свої знімки, коментують пости друзів і лайкають фотографії відомих особистостей. Однак ще не всі знають, що в цьому сервісі є ще одна досить корисна функція — instagram direct. Така необізнаність може здатися дивною, бо як користуватися діректом в инстаграме можна 2013.

Крім того, розробники невпинно трудяться над удосконаленням месенджера, і на сьогоднішній день по своїм можливостям він може скласти серйозну конкуренцію таким популярним програмам як «VK», «Viber», «Bad». Для того щоб бути в тренді і не відставати від технічних новинок, давайте розберемося, що таке директ в инстаграме і як ним користуватися.

Директ в Инстаграме — що це таке і де його знайти

Директ Instagram — спеціальний сервіс, успішно функціонує всередині додатка Instagram і призначений для спілкування між володарями акаунтів. На сьогоднішній день він володіє наступними функціями:

 • обмін приватними повідомленнями між користувачами;
 • відправка фотографій і відеороликів;
 • пересилання записів інших користувачів;
 • збереження вподобаних матеріалів;
 • створення групових діалогів.

Безумовно, це дуже потрібна і довгоочікувана функція, бо як зайти в директ в instagram і відправити повідомлення набагато простіше і швидше, ніж відкривати інший месенджер, довго шукати потрібний діалог і старанно пояснювати співрозмовнику, про що йде мова.

Важливо! Це додаток відкриває нові можливості для використання програми. Наприклад, стало зручніше продавати і купувати товари та послуги, адже продавці і клієнти легко можуть спілкуватися в директ в инстаграме, обговорюючи деталі конкретного рекламного посту. Щоб почати обмінювати повідомленнями, необхідно розібратися, де знаходиться директ в instagram.

Директ Instagram  як користуватися і відправляти повідомлення

Як зайти в директ в инстаграме

Так, де ж знаходиться директ в instagram і навіщо розробники сховали таке диво-нововведення? Насправді все дуже просто. Сервіс прагне до підтримки сучасного легкого дизайну, не переобтяжений зайвими написами, і тому різні функції позначаються спеціальними значками, які не мають текстових пояснень.

Знаходиться директ в инстаграме в новинній стрічці (там, де з’являються нові записи від підписок) в правому верхньому кутку і має вигляд паперового літачка. Потрібно натиснути на значок один раз, стає абсолютно зрозуміло, як можна зайти в директ instagram з телефону. Виявляється, ця «чарівна» кнопка завжди була на тому ж місці, просто багато користувачів її не помічали.

Як написати повідомлення директ в инстаграме

Після кліка по «паперового літачки» відкривається список діючих діалогів. На цій сторінці можна зробити такі дії, як прочитати вхідні повідомлення або відправити що-небудь в директ своїм друзям.

Написати Директ

Для початку нового діалогу необхідно натиснути на значок у вигляді плюса в правій верхній частині вікна. На наступному екрані з’явиться список підписчиків, серед яких можна вибрати для адресата повідомлення у инстаграме. Нагорі сторінки є рядок швидкого пошуку, яка допоможе швидко відшукати потрібну людину, навіть серед багатьох тисяч підписок. При цьому, не потрібно вводити ім’я шуканого запису з точністю до символу. Якщо в профілі користувача вказане справжнє ім’я, програма без праці знайде його в лічені секунди. Після того, як одержувач меседжу визначений, не залишається нічого іншого, як написати в директ в инстаграме те, що спочатку було задумано: в нижньому полі екрану автоматично з’являється рядок для введення тексту. Для того, щоб закрити директ необхідно натиснути на стрілку вліво в лівому верхньому кутку.

Важливо! Для зручності використання додаток виводить останні діалоги в певному порядку, виходячи з історії попередніх листувань, часу додавання і кількістю лайків. Якщо в списку немає потрібного одержувача — це не привід панікувати. Потрібно знайти його ім’я вручну за допомогою рядка пошуку.

Щоб не пропустити нові вхідні повідомлення, в налаштуваннях програми можна встановити повідомлення. Для любителів побути в тиші і не відволікатися на дрібниці доступно відключення цієї функції.

Директ Instagram  як користуватися і відправляти повідомлення

Скільки повідомлень можна відправляти в директ в Инстаграме

Для того щоб обмежити користувачів ресурсу від надмірної кількості спаму та розсилок, розробники наклали певні обмеження на параметри листувань.

 • По-перше, для того, щоб почати діалог з користувачем, що не знаходяться в списку передплатників, потрібно запитати у нього дозволу на відправку чого-небудь. Після підтвердження запиту на листування, користувач зможе прочитати те, що йому відправили.
 • По-друге, в Инстаграме встановлені ліміти на скільки повідомлень можна відправити в директ протягом дня: не більше 50 штук стороннім користувачам і не більше 100 штук власним передплатникам.

Люди, які використовують Instagram direct виключно для ведення бесід зі своїми друзями, можуть не замислюватися ні про яких лімітах. Обмеження розраховані на усунення розсилки спаму, пов’язаних з несанкціонованою комерційною діяльністю. Підприємці, провідні акаунт у рекламних цілях, часто масово поширює інформацію про свої послуги і акціях. В цих випадках виникає ймовірність блокування аккаунта на невизначений термін. Говорячи про обмеження, можна також відзначити, яку кількість символів допускається директе в instagram: в одному повідомленні можна використовувати не більше 500 символів без пробілів.

Відправка і зберігання фото і відео

Обмін мультимедійними файлами — обов’язкова функція будь-якого сучасного месенджера. У Инстаграме це зручно вдвічі, по-перше, тому як написати в директ можна і як з айфона, так і з андроїда, а по-друге, тому що додаток постійно відкрито. Адже і правда, за статистикою ресурс Instagram знаходиться в топі найбільш часто використовуваних додатків в усьому світі.

Для того, щоб розібратися як відправити фото в директ в Инстаграме, для початку необхідно розібратися, яким саме зображенням треба поділитися. Тут може бути кілька варіантів:

 • Фотографія в вподобаної публікації з новинної стрічки
 • Зображення з внутрішньої пам’яті телефону (з «Галереї»)
 • Новий знімок з камери, який буде зроблений прямо зараз.

У першому випадку надсилання повідомлення здійснюється прямо з стрічки. Під самою фотографією розташовано кілька піктограм. Найчастіше вони використовуються для того, щоб поставити «лайк» або прокоментувати запис. Однак якщо подивитися уважніше, так також є «паперовий літачок», натискання на яку відкриває вікно зі списком імен. Це і є вибір одержувача приватного меседжу, який потрібно надіслати.

Щоб поділитися з ким-то фотографією, яка ще ніде не публікується, потрібно не що інше, як зайти в директ в инстаграме і замість тексту прикріпити фотографію. Значок з камерою поряд з полем для введення тексту позначає моментальний знімок. Іншими словами, при натисканні на цю кнопку відкриється камера.

Зробивши і зберігши знімок, його можна буде відправити другу через direct. Точно така ж схема застосовується, коли потрібно відправити відеофайл.

У деяких випадках виникає необхідність зберегти фото або відео з діректа в instagram. Деякі користувачі довго мучаться з цим і так і не знаходять розв’язання проблеми. Справа в тому, що в додатку іноді відправник надсилає діалог так звані «зникаючі відео». Після перегляду ці ролики не зберігаються в тимчасовій пам’яті і стають недоступними для скачування. Але що ж робити, якщо матеріал не був зникаючим? Ось коротка інструкція про те, як зберегти відео з діректа в instagram: все що потрібно, це натиснути і утримувати пальцем повідомлення з потрібним матеріалом. Через короткий проміжок часу має з’явитися спливаюче меню, в якому необхідно вибрати потрібну опцію.

Директ Instagram  як користуватися і відправляти повідомлення

Як дізнатися, що повідомлення прочинато

Часто користувачі соціальної мережі задаються питанням про те, як дізнатися прочитано повідомлення у директе в instagram. Така проблема є дуже актуальною в тих випадках, коли співрозмовник довго не дає відповіді. Рішення знаходиться на поверхні: треба просто зайти в чат і подивитися на останнє повідомлення. Якщо адресат його вже переглядав, під ним з’явиться невеличкий значок у вигляді ока. Радом з символів написаний нік користувача — це передбачено, насамперед, для учасників групових чатів.

Груповий чат в Direct

В Instagram передбачено створення групових чатів, для яких доступні всі ті ж функції, що і для чатів тет-а-тет. Частіше всього вони створюються в організаторських і адміністративних цілях і допомагають значно економити час при обговоренні будь-яких колективних питань. Для створення групи необхідно на етапі створення діалогу вибрати не одного учасника, а декількох. Максимально допустиму кількість учасників у груповій бесіді становить 15 осіб.

Як спілкуватися в директ з комп’ютера

Багато власників акаунтів вже давно знають про те, як писати в директ в инстаграме з телефону, але при роботі з комп’ютера впадають в ступор з-за того, що на сайті сервісу ніяк не можуть відшукати потрібний «паперовий літачок». Справа в тому, що сайт Instagram на сьогоднішній день позбавлений багатьох можливостей, існуючих в мобільній версії. Це пов’язано з політикою ресурсу, націленої на роботу в режимі реального часу в будь-якій точці світу (тобто далеко від комп’ютера). Для того щоб обійти правила і використовувати Direct на ПК, можна вдатися до допомоги емулятора андроїда BlueStacks, однак це може ускладнити процес роботи з багатьма іншими програмами, встановленими на комп’ютері. В даному випадку потрібно правильно розставити пріоритети або пошукати альтернативні способи зв’язку, доступні з комп’ютера.

Усунення проблем і помилок у роботі Direct

Як відновити листування в директе в Instagram

Невдалі збігу обставин, такі, як збої в роботі пристрою або випадкові натискання, іноді змушують людей, що використовують Instagram зіткнутися з проблемою, як відновити повідомлення у директе. На жаль, ресурс не передбачає стандартного виходу з такої ситуації, однак існують способи, які іноді можуть дати позитивний результат.

Насамперед, можна банально попросити співрозмовника переслати втрачені дані. Якщо така можливість відсутня, можна спробувати скористатися спеціальними програмами для відновлення даних (наприклад, FoneLab для iPhone). Однак потрібно розуміти, що цей спосіб не дає 100% гарантії. Для того щоб не зіткнутися з подібною проблемою надалі, рекомендується заздалегідь піклуватися про можливості відновлення даних і користуватися спеціальним софтом для бекапа.

Помилки відправлення в Direct

Деякі користувачі Instagram періодично скаржаться на те, що не надсилаються повідомлення у Директе. Це може бути пов’язано з декількома причинами:

 • відсутність підключення до мережі Інтернет;
 • оновлення розробників, викликали помилку;
 • блокування відправника.

Найчастіше проблема зникає сама собою через якийсь час або вирішується звичайної перезавантаженням пристрою. Однак якщо вона не пов’язані з перерахованими вище причинами, відправник не перевищував лімітів відправки і не порушував ніяких правил внутрішньої політики сервісу, необхідно звернутися в службу технічної підтримки, яка обов’язково постарається допомогти знайти вихід із ситуації.

Висновок

Direct — популярне доповнення сервісу Instagram, яка з кожним днем знаходить все більше прихильників. І це не дивно, адже що може бути простіше, як зайти в директ instagram з телефону в будь-який час і в будь-якому місці. Ця функція, яка дозволяє залишатися на зв’язку 24 години без перерв спілкуватися з друзями та партнерами.

Моя довідка - Корисні поради