Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram

Ставити смайлики в Инстаграме легше з мобільної версії, але використовуючи віртуальну клавіатуру, можливо і з комп’ютера. Крім стандартних жовтих кружечків з посмішкою, є багато інших: що позначають тварин, вказівні знаки та інше.

Значення смайликів в Инстаграме

У соціальній мережі Emojii використовують не тільки для позначення емоцій, але і прикраса тексту, створення назв для розділів. З допомогою одного символу можна замінити ціле слово, а більшість мобільних клавіатур підтримують автозаміну. Так можна відреагувати на Історію смайликом, якщо поставити його в розділі «Коментарі».

Де ще застосовні:

 • назви розділів в Актуальному. Замість того, що ввести назву, користувачі залишають відповідний смайлик;
 • у стікерах. Великі, які публікуються в якості окремого зображення;
 • у Директе і коментарях. Швидкі відповіді з допомогою Emojii;
 • в Історіях. Вибрати реакцію на тимчасову Історію;
 • у хештегах. Окремі значки, за якими в пошуку доступні публікації з Стрічки.

Один з цікавих способів використання – теги. За запитами зі смайликами можна знайти різний тип контенту.

В описі до фотографій і текстову частину опису також додають Emojii. Через круглий значок роблять списки, відокремлюючи кожен абзац. Використовуючи спеціальні та нові смайли, додають оригінальності тексту і привертають увагу до важливих частин тексту. Каталог Emojii постійно оновлюється, але також залежить від операційної системи та її версії, встановленої клавіатури.

У комп’ютерній версії працювати складніше, в першу чергу, вони відображаються тільки на Mac OS і Windows 8/10. В інших – замість смайликів з’являться квадрати, а поставити їх можна тільки через відповідний код. Існують і спеціальні символи, які відображаються на всіх операційних системах.

Читайте також:
InstaTag - Бодібілдинг хештегі

Де знайти

З мобільної версії, відправити смайлик в Инстаграме можна в розділі Stories та по спеціальному символу, доступному на клавіатурі. Також, під новими публікаціями у Стрічці з’являється рядок з швидкими відповідями, де вказано стандартний список Emojii.

Як поставити «жовтого людини» в додатку на смартфоні:

 1. Перейти до створення публікації – пропустити редагування.
 2. В описі клацнути по пустому полю – на клавіатурі натиснути по нижньому символу з особою чоловічка.Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram
 3. Вибрати зі списку потрібний.
 4. Опублікувати.Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram

То ж можливо і через розділ: «Про себе», де досить відкрити розділ з Emojii на клавіатурі мобільного. Функція оформлення текстового опису доступна і через спеціальні редактори тексту, наприклад – Space for Instagram. Крім стандартних смайлів, користувачеві доступний невидимий символ – пробіл.

Смайлики в Instagram з комп’ютера:

 1. Зайти в Instagram з браузера.
 2. Перейти в «Редагувати профіль» або коментарі під публікацією.
 3. Клацнути по рядку введення – натиснути комбінацію Alt + цифра з символьною клавіатури.
 4. Зберегти отриманий результат.

Символьна клавіатура розташована праворуч і може бути відсутнім на нових пристроях. Тому, користувачеві доступна віртуальна клавіатура, яку включають у налаштуваннях Windows або Mac OS.

Ще один спосіб – скопіювати смайли з інших соціальних мереж, скориставшись кодом. Кожен значок – це зашифрований код, при копіюванні якого, він відображається у вигляді Emojii.

Коди смайликів можна скопіювати з статті нижче.

Як ставити в Сторіс

Якщо власник сторінки зазначив: «Відповіді на Stories» в налаштуваннях, то під записом з’явиться рядок з введенням тексту. Натискаючи, з’являться стандартні смайли, які призначені саме для Історії.

Як викликати меню коментування:

 1. Зайти в Instagram.
 2. Перейти в чужі Stories – натиснути знизу.
 3. З’явиться меню введення тексту і стандартні смайли.Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram
 4. Вибрати «Швидку реакцію» — натиснути «Відправити».
Читайте також:
Як відновити видалений листування в Инстаграме

Другий спосіб, як використовувати Emojii в Сторіс – додати оформлення. Крім GIF-зображень, другими в списку йдуть звичайні смайли. Користувачеві доступні елементи редагування: розтягнути, додати або видалити.

Щоб додати emoji, як оформлення:

 1. Перейти до створення Сторіс.
 2. Вибрати фото з Галереї або зробити фотографію.Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram
 3. Натиснути: Стікери — вибрати із запропонованого каталогу Emojii.
 4. Опублікувати запис.

Серед стікерів Инстаграме з діями, є «Оцінити». З’являється шкала, на якій розташований смайлик з сердечками. Глядачі переміщують смужку до максимуму, якщо хочуть оцінити публікацію, як хорошу. Поміняти эмоджи не можна, але доступні інші елементи редагування від Giphy.

Рухомі смайлики для Сторіс доступні за розділом з підключеним сервісом:

 1. Перейти до додавання стікера.
 2. Зверху з’явиться рядок введення «Знайти».Де знаходяться і як ставити смайли в Instagram
 3. Вказати англійською будь-яке слово, наприклад — Music.
 4. Вибрати з каталогу рухається.

Його розміщують, як і стандартні емодзі: з допомогою перетягування, збільшення або зменшення розміру. У сервісі Giphy доступні різні рухомі елементи, які можна додавати в якості основної публікації.

Коди смайликів

Щоб поставити смайлик у відео порожнього сердечка з комп’ютера, користувач повинен натиснути комбінацію Alt+3. Для чоловічка зафарбованого і порожнього: Alt + 1 і +2 відповідно.

Таблиця смайликів для Инстаграма:

&#_128522;J
&#_10084;<3
&#_128077;:like:
&#_9728;
&#_127881;🎉
&#_128521;😉
&#_128515;😀

Додати смайлик можна через копіювання або введення коду. Зазвичай, щоб додати эмоджи через комп’ютер в Instagram, достатньо скопіювати зображення. При копіюванні автоматично зберігається код, який потрібен для відображення «жовтого чоловічка».

Інші типи та коди:

Alt+Позначення:
7
3
8
9
4
5
6
1
2

Кнопка спрацює тільки в тому випадку, якщо користувач затисне ALT на клавіатурі і одночасно натисне на цифру.

Читайте також:
Що таке гіф в Instagram і як цим користуватися?

Знайти повний каталог можна на нашому сайті з новими эмоджими, з кодом і регулярними оновленнями. Але використовуючи такі варіанти оформлення, користувач повинен переконатися, що значки правильно відображаються на різних типах пристроїв.

Приміром, додавши один з Emojii через комп’ютер, потрібно зайти через телефон і подивитися, як відображається.

Те ж саме потрібно зробити і з мобільної версії. Елементи оформлення можуть виглядати як порожні смайлики, які заважають перегляду і читання. При цьому, текст буде відображений, а пики доступні лише зі смартфона.

Чому не відображаються

Іноді з’являються прозорі смайли, якщо система не може їх розпізнати. Найчастіше проблема з’являється на комп’ютерній версії Инстаграма, де эмоджи не вбудовані, як стандартні символи.

З мобільних пристроїв помилка з’являється у таких випадках:

 • Instagram не був поновлений. Перейти в Play Market або App Store і оновити додаток;
 • Android не розпізнає символи з iOS. Одна з поширених проблем при створенні опису профілю;
 • версія операційної системи не була оновлена.

Якщо не відображаються символи з чужого профілю – можливо вони були написані пристрої під управлінням iOS. Проблема полягає в розходженні набору стандартних знаків для обох операційних систем.

На комп’ютері проблема вирішується через встановлення плагінів для браузерів або емулятори мобільної системи Android – Bluesctacks.

Ставити смайлики в Инстаграме простіше через смартфон, використовуючи клавіатуру або стандартний набір з соціальної мережі. Якщо в клавіатурі мобільного відсутня кнопка «Emojii», слід: подивитися в настройках або використовувати іншу. Наприклад, Яндекс Клавіатуру або SwiftKey.

Моя довідка - Корисні поради