Де знаходиться Директ в Инстаграме на телефоні: Android і Iphone

Де знаходиться директ в инстаграме – цим питанням цікавляться власники профілів даної соціальної мережі. Він необхідний для спілкування, для відправки та отримання особистих повідомлень. Головною особливістю переважної розділу вважається дозвіл відправляти співрозмовнику фото і відео файли. В одній функції поєднується стандартна електронна пошта і приватність листування. У статті пояснюється, як користуватися даними перевагами. Як знайти вкладку для спілкування і як правильно пересилати повідомлення.

Де знаходиться Директ в Инстаграме на телефоні: Android і Iphone

Де директ в инстаграмме в телефоні?

Даний ярлик користувач знайде на сторінці зі стрічкою новин. Потрібно перейти в цей розділ. Подивитися на верхню частину сторінки. Тут є значок у вигляді паперового літачка. Після натискання, людині будуть доступні такі опції:

 • Написання повідомлення;
 • Отримання відповіді від співрозмовника;
 • Надсилання зображення або відео з комп’ютера.

Де знаходиться Директ в Инстаграме на телефоні: Android і Iphone

Перевагою вважається те, що користувач не пропустить нове повідомлення. На значку діректа буде присутній червоний кружечок і цифра, що відображає кількість учасників повідомлень.

На Айфоне

Якщо в розпорядженні пристрій даної марки, вирішуючи питання, де директ в инстаграме і як спілкуватися, потрібно виконати такі легкі кроки:

 1. Варто перейти на стрічку новин. Для цього натискається значок, розташований у лівому куті знизу.
 2. Потрібно перейти в директ. Перехід здійснюється за рахунок натискання на спеціальний значок. Він розташований у верхньому правому кутку.
 3. До уваги буде представлений перелік користувачів, з якими велась переписка.
 4. Потрібно вибрати бажаного людини і відправити йому текст.

Якщо необхідного одержувача немає, варто використовувати пошук. Відправляти йому можна не тільки тексти, але не зображення і відео.

На Андроїді

На даних смартфонах користуватися розділом не менш легко. Ця опція однаково працює на різних гаджетах. Для відправки повідомлення чоловік повинен виконати такі дії:

 • Здійснюється перехід в розділ для спілкування;
 • Натискається опція надсилання тексту;
 • Проставляється позначка поруч з фалловером.

Знайти людину через телефон легко. Якщо з ним раніше велося листування, він буде у списку користувачів. Якщо у даного користувача немає в розділі з бесідами і передплатників, варто використовувати функцію пошуку.

Слід ввести нік, після чого програма самостійно знайде людини. Для відправки повідомлення потрібно торкнутися стрілочки, що розташована в нижній частині екрана. Тут можна пересилати текст і фото з галереї. Через директ дозволяється ділитися посадами з соціальної мережі.

Де зберігається переписка з direct instagram?

Де знаходиться Директ в Инстаграме на телефоні: Android і Iphone

Це питання виникає при необхідності переглянути, видалити або відновити повідомлення в соцмережі. Зберігається бесіда в тому ж розділі, де вона ведеться. Потрібно натиснути на значок літачка і перейти на відповідну вкладку.

Якщо бесіда раніше була вилучена, її можна відновити. У цьому разі треба діяти так:

 • Звернення до людини, з яким велася переписка;
 • Написання повідомлення у підтримку.

Другий варіант не можна віднести до найлегшим. Підтримка не буде займатися відновленням при кожному зверненні. Винятком можуть стати тільки вагомі причини. Тобто бажання отримати доступ до втраченої листуванні потрібно обґрунтувати.

Найефективнішим варіантом дії вважається звернення за допомогою до учасника листування. Якщо з ним збереглася зв’язок і хороші відносини, варто написати. Людина зробить скріни важливих повідомлень і відправить.

Бесіда інсте зберігається на спеціальних серверах. Якщо метод не підходить, можна використовувати сторонні програми. Практично всі вони платні. За плату вони здатні відновити історію повідомлень.

Нерідко власник профілю в iphone випадково видаляє бесіди з користувачами. Щоб запобігти подібну ймовірність, користувачеві потрібно використовувати опції резервного копіювання. Також Для цього можна користуватися сторонніми додатками.

Підводячи підсумки

Знати, як знайти і користуватися direct на айфоне або на андроїд, а також на ПК, важливо. Це не звичайний месенджер для ведення особистого листування. Його використовують для ведення бізнесу в instagram. Потрібно просто зайти в цей розділ. Можна ділитися контентом в стрічці, вибудовувати комунікації з клієнтами. Дозволяється розсилати ділові пропозиції та рекламні слогани. Є в інсте все необхідне для здійснення угод і отримання зворотного зв’язку по всім питанням.

Моя довідка - Корисні поради