Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

Користуючись соціальною мережею Instagram, багато користувачі можуть задатися питанням: «Що таке директ в Инстаграмме і де він знаходиться?», – почувши про це дивному слові десь. Директ в Инстаграме – це аналог особистих повідомлень в месенджерах. Завдяки використанню діректа можна обмінюватися особистими фото, відео, писати приватні повідомлення і так далі. Ця функція нагадує поєднання електронної пошти і приватного листування. Використання директ дуже полегшує користування соціальну мережу, але як же його знайти і скористатися Инстаграме?

Відкриваємо Директ в мобільному додатку Instagram

Отже, де знаходиться директ в Инстаграме. При відкритті додатка Instagram на головній сторінці буде кнопка з паперовим літачком вгорі праворуч, це і є директ. Ця функція працює однаково як на Айфонах, так і на смартфонах з Android, так що не має значення, який у вас смартфон. Врахуйте, що для цього потрібно обов’язково завантажити свіжу версію додатка Instagram з офіційного магазину додатків. Через мобільний браузер такого не буде.

Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

Після натискання на цю іконку, відкриється меню діректа. У ньому можна вести особисті листування. У вас немає ні з ким листування? Не біда, адже шукати користувачів дуже легко! У полі пошуку введіть ім’я профілю людини, і ви зможете написати йому. Але не всі, правда, хочуть з вами спілкуватися, що вже тут поробиш… Шукайте цікавих співрозмовників серед друзів! Також рекомендуємо до прочитання статтю “Як в Instagram зв’язатися через Директ”.

Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

Примітно те, що можна вибрати відразу кілька профілів і їм написати одне повідомлення. Дуже зручно для… Для спамера, хіба що. Але не будемо про них. Після виділення цікавих вам людей – пишемо повідомлення і відправляємо. Можна виділити максимум 15 акаунтів за раз.

Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

Директ в комп’ютерній версії Instagram

Якщо у вас немає мобільного пристрою, або ви не бажаєте ним користуватися – вихід є. Адже директ доступний і на комп’ютері, але тільки для власників Windows 8, 10 і вище. Де в комп’ютерній версії instagram директ читайте нижче. Для початку нам потрібно завантажити додаток Инстаграма з Windows Store. Для власників Mac цей спосіб, на жаль, не підходить, їм доведеться відкривати мобілки. Перейшовши в магазин Віндовс, завантажуємо Instagram на свій комп’ютер і запускаємо. Щоб не шукати зайвий раз програму, встановити її можна за наступним посиланням: https://www.microsoft.com/ru-ru/store/p/instagram/9nblggh5l9xt?rtc=1&source=lp

Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

Встановивши Instagram для свого комп’ютера на Windows, відкриваємо програму і шукаємо там кнопку з уже знайомим нам паперовим літачком. Тут, власне, метод нічим не відрізняється від мобільної версії. По натисненню відкривається меню з листуванням і пошуком співрозмовників – нічого особливого.

Де знаходиться директ в Инстаграме і як його знайти?

На жаль, без додатка метод не працює. У браузері сидіти в инстаграме повноцінно не можна, можна тільки дивитися фотографії і профілі, авторизувавшись в свій аккаунт. Ні завантажувати фотки, ні вести налаштування профілю, і вже тим більше переписуватися в direct, в браузерній версії Инстаграма не можна.

Директ на комп’ютері через емулятор

Порятунком для деяких людей буде емулятор Android для комп’ютерів. Наприклад, Nox Player або Bluestacks 3 і так далі. Завантажити їх можна безкоштовно на офіційному сайті і, запустивши, отримати повноцінну машину по емуляції Андроїд девайса. Ви отримуєте фактично смартфон в комп’ютері. Таким чином заходимо в Google Play (або Play Market) і викачуємо там Instagram, далі по накатаній з першого пункту про літачок і бла, бла, бла…

Докладно про те, як потрапити в Директ Инстаграма з комп’ютера, читайте в статті за посиланням.

Ось всі способи увійти в директ Инстаграма. Штука дуже корисна і, загалом-то, доступна кожному без яких-небудь особливо складних обмежень. Користуйтеся на здоров’я!

Моя довідка - Корисні поради