Де знайти в Instagram наклейки з питаннями і як ними користуватися?

Зворотній зв’язок дуже важлива в роботі з користувачами. І я зараз говорю не тільки про опитування користувачів на предмет купівельної спроможності, але і про звичайних питання в дусі «Як ваш день?». Хоча може здатися, що це дурниця, все ж спілкування з передплатниками зробить ваш образ відкритим і добрим, а такі люди привертають до себе людей і їх увагу. Саме тому зараз ми з вами поговоримо про те, як додати в Instagram наклейки з питаннями.

Що таке стікери-питання?

Що являють собою наклейки з опитуваннями? Це звичайні стікери, які користувачі можуть щось вам відповісти, написати. Таким чином, вони можуть допомагати вам створювати статистику або навіть задавати свої опитування, на які ви відповісте в наступних публікаціях. Причому, як не дивно, найчастіше використовується саме другий варіант. Загалом, штука дуже прикольна, допомагає створювати більш точну статистику, зібрану з живих людей.

Де знайти в Instagram наклейки з питаннями і як ними користуватися?

Як використовувати стікери-питання Instagram?

А зараз дам невелику алгоритм використання цієї функції.

 • Починаємо створювати історію. Вибираємо зображення, обробляємо і так далі.
 • Тиснемо на іконку «додавання стікера».
 • Одним із перших варіантів будуть «Питання».
 • Після цього наш стікер з’явиться, і можна буде відредагувати текст, розмір наклейки і так далі.
 • Ось і все, публікуємо сторіс і радіємо життю, збираючи відповіді від передплатників.
 • Де знайти в Instagram наклейки з питаннями і як ними користуватися?

  Як реагувати на задані питання?

  Скажу пару слів про те, як можна відповісти на послання передплатників, і де їх можна знайти. Якщо хтось відреагував на ваш стікер, вам прийде повідомлення. Знайти його можна, перейшовши в Сториз в статистику посту. Після цього ви побачите весь інтерактив у вигляді карток. Щоб відповісти, натисніть і вбийте відповідь. Також можна в автоматичному режимі опублікувати відповідь на повідомлення. Для цього клікаєм, за отвеченному повідомленням, і тиснемо «Поділитися відповіддю». Після цього у вас автоматично опубліковуватиметься сторі.

  Читайте також:
  «Турецька» накрутка Instagram

  Де знайти в Instagram наклейки з питаннями і як ними користуватися?

  Чому ні стікерів-питань в Instagram?

  Стікери в Instagram – це не та функція, яка доступна для обмеженої кількості користувачів. Ви просто додаєте наклейку з питанням або проханням передплатникам і збираєте живу статистику, яка ой як допоможе вам у просуванні і створення стратегії ведення профілю. Тому, якщо у вас немає можливості додавання питання до публікації, обов’язково поновіть програму і спробуйте ще раз. Інших причин неполадок не може бути, тому що це всього лише стікери, функція, не вимагає багато зусиль і розумових затрат.

  Висновок

  В Instagram наклейки з питаннями – важливий інструмент спілкування зі своїми передплатниками створення статистики. Використовувати їх необов’язково, але з ними ваші історії придбають велику інформаційну цінність для абонентів, і вони постійно будуть їх чекати. Але дуже важливо грамотно вибирати способи взаємодії з користувачами – вони будуть питати вас про те, чи ви їх, яка модель підійде саме вам і вашій аудиторії? Саме так, методом проб і помилок ви зможете знайти ключик до кожного вашого передплатнику.

  Моя довідка - Корисні поради