Де і як відзначити людини в Инстаграме на фото?

Під час просування особистого облікового запису або аккаунта бізнесу не варто забувати про такому хорошому інструменті, як позначки. Ви відзначаєте людини на фото, щоб він звернув увагу на вашу публікацію. Зазначеним людині приходить повідомлення, що він з’явився на чиїсь фотографії. 99% людей перейдуть на ваш пост, тому що їм буде цікаво дізнатися, як ви їх відзначили і на якій фотці вони з’явилися.

Це дуже ефективно, якщо особа, яку ви відзначаєте на зображенні, знайома. Тому що лайк або коментар з популярного каналу може поліпшити ваше ранжування. Але найкраще буде, якщо зазначений людина ще й опублікує пост про вас.

До речі, цікаво: “Вартість реклами в зоряних акаунтах Инстаграма”.

Де і як відзначити людини в Инстаграме на фото?

Щоб це сталося, потрібно дійсно зацікавити людину. Наприклад, задати провокаційне питання. Звичайно, відразу користуватися такою тактикою не варто, тому що популярні люди рідко відповідають на питання людей з невеликою кількістю передплатників.І справа тут не в тому, що у них зіркова хвороба, а в тому, що у них не вистачає часу, відповідати всім. Розглянемо далі, як відзначити людини в Инстаграме на фото.

Інструкція, як відзначити людину на фото в додатку

Щоб відзначити людину на новій фотографії потрібно почати завантажувати посаду і дійти до того моменту, коли вас попросять ввести підпис. Там ви можете знайти кнопку «Відзначити користувачів». Далі ви зможете ввести нік людини і перетягнути табличку в потрібне вам місце.

Де і як відзначити людини в Инстаграме на фото?

Якщо пост вже деякий час перебуває у вашому обліковому записі, ви можете відкрити його і потім додати мітки.

Обидва варіанти досить прості, а їх використання допоможе просунути профіль. Тому намагайтеся використовувати теги як можна частіше, але тільки там, де це виправдано і доцільно.

Можна зазначити людини на чужому фото

Відзначати на фотографіях людей може тільки власник аккаунта, тому вам доведеться змиритися, якщо ви хотіли відзначити когось на чужій фотографії. Ну а якщо ви не з тих, хто швидко здається, вихід є – додати мітку в коментар.

Для цього потрібно всього лише поставити знак собачки («@») і ввести нік людини, якій ви хочете показати цю посаду. Робити це, до речі, можна не тільки в коментарях до чужих постів, але і в підписах своїх публікацій. Там принцип той же.

Де і як відзначити людини в Инстаграме на фото?

Наприклад, ви можете опублікувати щось незвичайне, що зацікавить або розвеселить власника популярного профілю в Instagram. Припустимо, ви опублікуєте фотографію робота з синьої ізоляційної стрічки і зубних щіток, а в підписі напишете «Як вам таке, @boston_dynamics?». Більше інформації про те, як відзначати людей на фото і в коментарях – у статті за посиланням.

Чому не виходить зазначити людини на фото?

Деяких людей не можна відзначати на фотографіях. Це залежить від налаштувань конфіденційності цієї людини. Наприклад, він може обмежити можливість відзначати себе – тільки для передплатників або тих, на кого він сам підписаний.

Або ж така можливість може бути відключена зовсім. В цьому випадку можна спробувати написати в Директ, щоб вирішити це питання. Іншого способу немає, тому Instagram відповідально ставиться до конфіденційності своїх користувачів. Є й інший варіант – ви потрапили в список заблокованих користувачів, тому ви не можете відзначити цю людину.

Висновок

На перший погляд це може здатися дурним, але якщо з розумом підійти до додавання міток, можна значно збільшити кількість передплатників. Такий метод залучення аудиторії навіть можна перетворити на окремий формат, коли ви будете кидати виклики різним людям або показувати їм, щось смішне. Головне, робити це з душею – тоді ви точно зацікавите людей, а вони у відповідь на вас підпишуться.

Моя довідка - Корисні поради