Де і як відновити сторінку в Инстаграме?

Обмеження доступу до облікового запису в Instagram може бути обумовлено рядом об’єктивних факторів. Втрата пароля, неможливість користуватися електронною поштою, прив’язаною до профілю, тимчасове блокування або видалення сторінки. Дізнатися, як повернути доступ, можна дотримуючись інструкцій адміністрації, дає чітке керівництво до дії.

Методи відновлення при втраті пароля

Розглянемо, як відновити сторінку в Инстаграме, якщо був втрачений пароль. Адміністрацією рекомендується скинути його, скориставшись одним з трьох методів:

 • адреса електронної пошти;
 • акаунт у Фейсбук;
 • номер мобільного телефону.

Скинути, можна відкривши мобільний додаток, натиснувши на дисплеї напису «Допомога з входом». Опинившись у потрібному розділі, слід вказати адресу електронної пошти або логін в системі. Автоматично буде надіслано повідомлення, керуючись інструкціями в якому, треба придумати новий пароль, авторизувавшись в системі і отримавши доступ до сторінки.

Де і як відновити сторінку в Инстаграме?

Альтернативні варіанти, якщо немає доступу до пошти

Якщо людина не може скористатися електронною поштою пов’язаної з профілем, то її можна змінити. Головне, щоб акаунт у Instagram був пов’язаний зі сторінкою в Фейсбук. Треба виконати вхід через профіль в соц. мережі, помінявши там електронну адресу, вказану при реєстрації в Instagram. Якщо сторінка не була пов’язана з Фейсбук, то адміністрація рекомендує зв’язатися з постачальниками послуг поштового сервісу для отримання доступу до свого адресою. Для того, щоб дізнатися, як прив’язати Instagram до Фейсбуку, дивіться матеріал за посиланням.

Увага! Якщо доступ так і не буде поновлено, то знову скористатися профілем Instagram не вдасться.

Єдиною ниточкою, залишається відправлення СМС-повідомлення на телефонний номер, вказаний при заповненні профілю. Подбати про це треба заздалегідь, скориставшись вкладкою «Редагувати профіль». Просто вкажіть мобільний телефонний номер в необхідній графі, зберігши зміни.

Ідентичне обмеження поширюється на людей, помилково вказали при реєстрації не існуюча адреса електронної пошти. Гірше справи йдуть у людей, які потерпають від забудькуватості і не пам’ятають, ні адресу пошти, ні логін. Єдиний прийнятний варіант в такому випадку, полягає у зверненні з проханням до одного про створення знімка екрана недоступною сторінки з його профілю.

Де і як відновити сторінку в Инстаграме?

Тимчасове блокування сторінки

Функціонал соціальної мережі дозволяє власником профілів самостійно їх тимчасово блокувати. Активація в такому випадку буде здійснюватися за допомогою авторизації. Досить вказати логін або адресу електронної пошти, ввести пароль і виконати вхід для розблокування, тимчасово замороженого профілю. У статті про видалення або припинення запису в Instagram докладно розказано в яких випадках і як це робиться.

Примусове блокування – пишемо лист адміністрації

Адміністрація соц. мережі може заблокувати профіль користувача, якщо він порушує правила, обумовлені регламентом. Знаючи, як відновити сторінку в Инстаграме в такій ситуації, можна продовжити їй користуватися, незважаючи на накладені санкції. Користувач дізнається про блокування з повідомлення, яке з’являється при спробі авторизації через додаток або веб-версію. Вихід в такій ситуації тільки один і він полягає в оскарженні рішення, прийнятого адміністрацією.

Необхідно написати звернення, вказавши вагому причину, здатну схилити представників соц. мережі до відновлення профілю. Практика показує, що найбільш дієвим методом, може стати заява про злом, знімає з власника всяку відповідальність за дії, що не відповідають правилам.

Де і як відновити сторінку в Инстаграме?

Наслідки злому. Як повернути репутацію сторінки?

Жарти жартами, але може виникнути ситуація, коли акаунт дійсно зламають. Якщо сторінка була вилучена з використанням актуального на той момент пароля, то вона зможе бути відновлена. Користувачеві пропонується зареєструвати новий профіль, однак вказати колишній логін не вдасться.

Якщо після злому вдалося зайти на сторінку, то треба подбати про забезпечення безпеки. Треба придумати новий пароль або надіслати на електронну адресу лист, через функцію допомоги, для його скидання. Рекомендується додатково активувати механізм двофакторної аутентифікації.

Власники профілів, які бажають знати, як відновити сторінку в Инстаграме після видалення будуть розчаровані, оскільки адміністрацією така опція не передбачена. Ліквідований обліковий запис не може бути поновлений, також не можна буде знову використовувати, створений раніше нік.

Що зробити для запобігання проблем з доступом зломом?

Уникнути складнощів з відновленням доступу, можна заздалегідь подбавши про запобігання подібних ситуацій. Треба зробити такі дії:

 • Зв’язати аккаунт сторінці Фейсбук. Це можна зробити в меню «Параметри», торкнувшись трьох вертикальних точок у верхньому правому куті. Потрібно знайти підрозділ «Налаштування», вибравши рядок «Пов’язані акаунти». Виберіть зі списку Фейсбук і, авторизувавшись, зв’яжіть профілі.
  Де і як відновити сторінку в Инстаграме?
 • Прив’язка телефонного номера. Просто вкажіть у меню редагування профілю, і зможете в будь-який момент відновити пароль з його допомогою.
 • Активація двофакторної аутентифікації. Знадобитися знову, відправитися в меню «Параметри». Потрібно скористатися підрозділом «Аккаунт», вибравши відповідний рядок. Тут треба просто пересунути важіль в активне становище для отримання коду на пошті або у вигляді СМС при кожному випадку авторизації.
 • Причини відсутності доступу можуть бути більш прозаїчними, наприклад, забудькуватість, що виявляється в не перемиканні розкладки клавіатури при введенні паролю. Активна клавіша Caps Lock може стати непереборною перешкодою для входу в Instagram. Прозаїчний збій зв’язку сервісу з гаджетом завадить авторизуватись і приведе в замішання.

  Фактично, непоправних буде видалення сторінки або втрата доступу до електронної пошти, за умови, відсутність прив’язки до сторінки Фейсбук та номером мобільного телефону. Подбайте про це заздалегідь і зможете уникнути непотрібних складнощів при виникненні позаштатної ситуації.

  Моя довідка - Корисні поради