Де директ в Інсте на компі і ноутбуку: як його знайти

Де директ в інсте на компі? Незважаючи на те, що instagram створювався як соціальна мережа для публікації фотографій і коротких (до 60-ти секунд) відеозаписів публікації, постійні апгрейди додали ряд різних функцій, яких не було спочатку. З них:

 • Директ – що робить instagram своєрідним месседжером. Можна створювати листування з другом, своїми читачами і шанувальниками. Відправляйте в директе повідомлення, індивідуальні фото і відео, лайкайте їх, надсилайте смайли. Директ дуже зручний для блогерів та онлайн магазинів. З допомогою нього ви можете рекомендувати свою послугу або товар, спілкуватися з передплатниками, надсилати їм нові публікації і сторіс.
 • Підвищення популярності сторінки за рахунок розсилок в директе, особистими повідомленнями.
 • Проведення інтерактивних заходи в історіях – вікторини з одним правильним варіантом відповіді, опитування, питання передплатникам.
 • Прямі ефіри через фронтальну камеру смартфона. Транслюйте себе в режимі прямого ефіру, передплатники будуть вас дивитися. Читайте чат і спілкуйтеся з аудиторією.

Популярність зростає, число зареєстрованих користувачів перевищила 1 мільярд, а активно соціальну мережу використовують 600-700 мільйонів чоловік щомісяця. Щоб підвищити свою популярність, блогери часто приймають рішення робити розсилки через директ. Зручніше за все робити це за допомогою персонального комп’ютера. Виникає питання, де знаходиться директ в инстаграме на комп’ютері? Спробуємо розібратися з нюансами цього питання.

Де директ в Інсте на компі і ноутбуку: як його знайти

Де директ в Инстаграме в комп’ютері і ноутбуку?

Так як instagram був спочатку заточений на використання через офіційне мобільний додаток, в браузерній версії соціальної мережі на персональному комп’ютері відсутня більша частина функціоналу. Ось, що ви можете робити з ПК-версії:

 • Дивитися фото, відео та історії,
 • Дивитися відеозаписи в IGTV,
 • Шукати користувачів, знаменитостей в пошуку,
 • Підписуватися на акаунти, відписуватись від них,
 • Лайкати публікації, коментувати їх і обговорювати з іншими,
 • Дивитися збережені фото.

Як бачите, директ не потрапив у цей список. Тому питання по його приводу відпадають – у звичайній браузерної версії стандартної можливості листуватися немає. У браузері відсутня можливість завантажувати і редагувати публікації.

Але ви зможете запустити директ на своєму смартфоні. Для цього:

 • Відкрийте офіційне додаток Instagram,
 • Натисніть на значок літачка (або пташки, кому як) в правому верхньому куті на головній сторінці,
 • Всі діалоги будуть відкриті, виберіть потрібний або почніть новий.Де директ в Інсте на компі і ноутбуку: як його знайти

У будь-який момент можете написати повідомлення вашому передплатнику, передплатою або другу.

Відкрити листування також вийде просто свайпнув вліво головний екран.

Де кнопка директ на комп’ютері?

Як ми вже з’ясували, месенджер на комп’ютері або ноутбуці недоступний і, відповідно, кнопка теж відсутня. Тому з компа зайти не вийде.

Як подивитися директ з компа?

Встановимо можливість листуватися в інсте з допомогою ПК. Існує кілька способів.

 • Скачайте і встановіть офіційний додаток Instagram з офіційного магазину Microsoft Store. Мобільний сервіс Play Market – аналог цього сервісу. Сервіс не такий доопрацьований, як офіційне мобільний додаток, і працює тільки на Windows додаток для ПК можна зайти під свої логіном і паролем від инсты.

Де директ в Інсте на компі і ноутбуку: як його знайти

 • В повноцінний инстаграмм з ПК можна потрапити, якщо встановити емулятор операційної системи Android на ваш пристрій. Приклад – Bluestacks 4. Недолік – друга операційна система буде вимагати додаткових ресурсів та обчислювальної потужності. Якщо ноутбук слабенький, він може лагают.

Де директ в Інсте на компі і ноутбуку: як його знайти

 • Установка розширень і використання онлайн сервісів. Однак не зовсім безпечно залишати дані і входити через сервіси онлайн, тим більше відкривати сторінку, т. к. дані можуть викрасти.

У цих випадках відкриється не лише листування. Але з’являться і інші можливості. Найоптимальніший варіант – офіційний instagram від Microsoft Store. Там можете писати один одному повідомлення, і редагувати фото, подивитися архів.

Як знайти директ на компі

Після того, як ви встановите Instagram від Microsoft Store, увійдіть в нього. Функція діректа буде доступна на головній сторінці. Користувач може скористатися і іншим функціоналом соціальної мережі.

Моя довідка - Корисні поради